Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Wynik wyszukiwania

 
Światło ma znaczenie: wywiad z Radosławem Zacheją, prezesem firmy Bright Lights zdjęcie

Światło ma znaczenie: wywiad z Radosławem Zacheją, prezesem firmy Bright Lights

W swoich projektach łączy systemy oświetleniowe, multimedia, sztukę i technologie. Tworzy w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania. Radosław Zacheja, prezes firmy Bright Lights o oświetleniu wie wszystko. W rozmowie z nami opowiedział o swojej fascynacji światłem, doświadczeniu i inspiracjach.  

Czytaj więcej

 
The show must go on, czyli oświetlenie w teatrze zdjęcie

The show must go on, czyli oświetlenie w teatrze

Zapala się, kiedy mamy wstać do szkoły, a później pracy. Gaśnie, gdy nastaje pora oglądania filmu w sobotni wieczór. Wskazuje drogę, steruje ruchem, pomaga w wielu codziennych sytuacjach. Światło jest wszędzie i z czasem my sami mamy coraz większy wpływ na jego kształt, działanie i możliwości użytku. Jaką rolę odgrywa w teatrze? Jak sprawić, aby przestało być tylko narzędziem, a stało się częścią spektaklu, dziełem sztuki?

Czytaj więcej

 
Lighting designer: zawód przyszłości? zdjęcie

Lighting designer: zawód przyszłości?

Podkreśla charakter obiektu, poprawia nastrój, a nawet... motywuje do pracy. Świadomie zaprojektowane oświetlenie może zdziałać cuda. Dlatego architekci coraz częściej decydują się na współpracę z projektantami systemów oświetleniowych. Jak wygląda ich współpraca?

Czytaj więcej

 
Światła wielkiego miasta, czyli co warto wiedzieć o fasadach medialnych zdjęcie

Światła wielkiego miasta, czyli co warto wiedzieć o fasadach medialnych

Fasada medialna to reprezentacyjna, efektowna elewacja budynku wyposażona w elementy oświetleniowe i multimedialne, zapewniająca wyróżnienie obiektu na mapie miasta. Zazwyczaj jest zbieżna z jego funkcją, dzięki czemu zapewnia uzyskanie określonej identyfikacji wizualnej po zapadnięciu zmroku, często umożliwia również wyświetlanie informacji.

Czytaj więcej

 
Innowacje i nowe technologie na targach EXPOPOWER i GREENPOWER zdjęcie

Innowacje i nowe technologie na targach EXPOPOWER i GREENPOWER

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER oraz Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę nowoczesnej energetyki, innowacyjności oraz odnawialnych źródeł energii.   

Czytaj więcej

 
Lampy do zadań specjalnych, czyli nowa kolekcja ZION firmy Technolux zdjęcie

Lampy do zadań specjalnych, czyli nowa kolekcja ZION firmy Technolux

W każdym mieszkaniu znajdują się meble oraz dodatki, którymi szczególnie pragniemy się pochwalić. W celu ich wyeksponowania, projektanci wnętrz zalecają skorzystanie z lamp umożliwiających skupienie światła w wybranym przez nas miejscu. Taką rolę odgrywają oprawy oświetleniowe typu spot-lights z kolekcji ZION firmy Technolux. Kinkiet, plafon oraz listwy z nowej serii podkreślą indywidualny charakter naszego domu poprzez praktyczne zastosowanie oraz ciekawy design.

Czytaj więcej

 

Oświetlenie wewnętrzne z Nexterio.pl

Odpowiednio dobrane oświetlenie jest niezwykle istotne dla naszego funkcjonowania. Wpływa na nasze samopoczucie, wydajność i komfort. Jeśli zamierzamy w najbliższym czasie sprawić sobie w domu nowe oświetlenie, powinniśmy zapoznać się z ofertą sklepu Nexterio.pl

Czytaj więcej

 
Pokój w zupełnie innym świetle – nowe kolekcje lamp TORI, MALAGA i PORTO firmy Technolux zdjęcie

Pokój w zupełnie innym świetle – nowe kolekcje lamp TORI, MALAGA i PORTO firmy Technolux

Światło jest niezbędnym elementem aranżacyjnym, przy pomocy którego z każdego wnętrza wydobyć można niepowtarzalne piękno i magię. Zwłaszcza niewielkie punkty świetlne mają zadziwiającą moc - potrafią wyeksponować ulubione zakamarki, pozostałą część wnętr

Czytaj więcej

 

Dyskusja o światłach

Zebrał Janusz Piechociński Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 9