Stäubli Łódź Sp. z o.o.
FLIR SYSTEMS
 

Czwarta rewolucja przemysłowa budzi w przedsiębiorcach zarówno entuzjazm, jak i obawy

Pierwsza rewolucja przemysłowa zakładała mechanizację produkcji dzięki wykorzystaniu energii wodnej i parowej, druga bazowała na energii elektrycznej, a trzecia na wprowadzeniu do przemysłu komputerów i automatyzacji procesów wytwórczych. Biorąc pod uwagę fakt, że od początku trzeciej rewolucji upłynęło jedynie 50 lat, obecna zmiana może być najważniejszą, najgłębszą i najszybszą w historii. Ale nie chodzi tylko o tempo – nie mniej oszałamiający jest efekt skali. 

Czytaj więcej

 
Nowa przemysłowa przekładnia MAXXDRIVE® XT firmy NORD dla systemów napędowych przenośników taśmowych zdjęcie

Nowa przemysłowa przekładnia MAXXDRIVE® XT firmy NORD dla systemów napędowych przenośników taśmowych

Dobrze znane przekładnie przemysłowe z serii MAXXDRIVE firmy NORD zapewniają wysoki moment wyjściowy w zakresie od 15 do 240 kNm i stanowią idealny wybór dla wymagających aplikacji, takich jak mieszadła, przenośniki taśmowe, miksery, młyny, bębny czy kruszarki.

Czytaj więcej

 
Automatyka przemysłowa – praktyczne zastosowania zdjęcie

Automatyka przemysłowa – praktyczne zastosowania

Wykorzystanie automatyki w przemyśle jest krokiem milowym ku poprawie wydajności produkcji, jakości wyrobów i bezpieczeństwa pracowników. Aktualnie przemysł dąży do tego, by jak najwięcej obszarów funkcjonowania objąć sterowaniem automatycznym.

Czytaj więcej

 

Czwarta Rewolucja Przemysłowa ze Schneider Electric

Fabryka wdrożyła najnowsze narzędzia cyfrowe, takie jak EcoStruxureTM Augmented Operator Advisor, które umożliwiają operatorom korzystanie z rzeczywistości rozszerzonej w celu przyspieszenia pracy i konserwacji, zapewniając od 2% do 7% wzrost wydajności. 

Czytaj więcej

 
Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting zdjęcie

Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting

Zapraszamy na Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, które odbędą się  26 - 27 lutego 2020 r. w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.  

Czytaj więcej

 
Nowości Beghelli na targach Enegetab 2019 zdjęcie

Nowości Beghelli na targach Enegetab 2019

Od 17 do 19 września w Bielsku-Białej odbędą się największe w Polsce targi energetyczne Energetab. Zwiedzający będą mieli okazję poznać najnowszą technologię, aparaturę oraz urządzenia dla przemysłu energetycznego.

Czytaj więcej

 
Technologia połączeń przewodów Push-in zdjęcie

Technologia połączeń przewodów Push-in

Technologia połączeń przewodów za pomocą zacisków sprężynowych Push-in jest coraz bardziej popularna w świecie przemysłowym. 

Czytaj więcej

 
Factory 2.0 Production System - przemysłowa drukarka 3D polskiego producenta dostępna w sprzedaży zdjęcie

Factory 2.0 Production System - przemysłowa drukarka 3D polskiego producenta dostępna w sprzedaży

Poznańska firma OMNI3D prezentuje swoją nową przemysłową drukarkę 3D - Factory 2.0 Production System.

Czytaj więcej

 
III KONGRES ARMATURY PRZEMYSŁOWEJ zdjęcie

III KONGRES ARMATURY PRZEMYSŁOWEJ

Stowarzyszenie POLSKA ARMATURA PRZEMYSŁOWA (SPAP) zaprasza na III Kongres Armatury Przemysłowej, który odbędzie się w dniach 09÷10.04.2019 roku w Pałacu SULISŁAW k/Grodkowa.  

Czytaj więcej

 
OŚWIETLENIE I ELEKTROTECHNIKA PRZEMYSŁOWA zdjęcie

OŚWIETLENIE I ELEKTROTECHNIKA PRZEMYSŁOWA

Kolejna edycja Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salonu Elektrotechniki Przemysłowej odbędzie się już jesienią tego roku. Na wydarzenie zapraszamy do Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 23-24 października 2019 roku.

Czytaj więcej

 
Przemysł mówi: sprawdzam! Jakie realne korzyści niesie ze sobą cyfrowa transformacja? zdjęcie

Przemysł mówi: sprawdzam! Jakie realne korzyści niesie ze sobą cyfrowa transformacja?

Czwarta rewolucja przemysłowa przestała być futurystyczną koncepcją – jej rozwiązania można dostrzec na niemal każdym kroku. Odgrywają szczególną rolę w nowoczesnym przemyśle, dając możliwość oszczędności kosztów energii na poziomie nawet 80% – wynika z najnowszego raportu Schneider Electric na temat korzyści płynących z cyfrowej transformacji. 

Czytaj więcej

 
ELEKTROTECHNIKA PRZEMYSŁOWA w Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 23-24 października 2019 roku zdjęcie

ELEKTROTECHNIKA PRZEMYSŁOWA w Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 23-24 października 2019 roku

Kolejna edycja Salonu Elektrotechniki Przemysłowej odbędzie się już jesienią tego roku. Na wydarzenie zapraszamy do Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 23-24 października 2019 roku. Salon odbędzie się w ramach Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo.  

Czytaj więcej

 
Inteligentna technologia – RiLine Compact zdjęcie

Inteligentna technologia – RiLine Compact

Firma Rittal to światowy dostawca rozwiązań systemowych stosowanych we wszystkich dziedzinach przemysłu. Oferuje szeroki wybór rozwiązań, które mają za główne zadanie ułatwić pracę osób montujących zwiększając przy tym ich efektywność oraz bezpieczeństwo. 

Czytaj więcej

 
Technologia smart – zaprojektuj swój sukces zdjęcie

Technologia smart – zaprojektuj swój sukces

Przestrzeń inteligentna? Dziś można ją zaprojektować prościej. Pomaga w tym wykorzystanie technologii smart home. Ta rozwija się coraz dynamiczniej i jest też środkiem uatrakcyjnienia oferty architekta.

Czytaj więcej

 
Klastry Energii, Rynek i Technologia zdjęcie

Klastry Energii, Rynek i Technologia

Zapraszamy na IV edycję seminarium "Klastry Energii, Rynek i Technologia", które odbędzie się 14 czerwca 2018 roku w Warszawie. Zapraszamy do rejestracji przed 6 kwietnia, w celu uzyskania niższej ceny za uczestnictwo.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 493