Wynik wyszukiwania

 
innogy oficjalnie pod nazwą E.ON zdjęcie

innogy oficjalnie pod nazwą E.ON

innogy Polska zmieniło się w E.ON Polska. Nowy logotyp pojawił się już w materiałach i korespondencji do klientów. Od września prowadzona jest kampania informacyjna PoznajMY się o zmianie marki. Firma mówi w niej także swojej nowej strategii i działaniach na rzecz społeczności lokalnych. Plany biznesowe E.ON skoncentrowane są przede wszystkim na transformacji energetycznej.

Czytaj więcej

 

innogy Stoen Operator digitalizuje obsługę klienta

Dystrybutor energii elektrycznej w Warszawie – innogy Stoen Operator – we współpracy z e-point SA, digitalizuje procesy biznesowe związane z obsługą klienta i rozwija w pełni mobilny portal przyłączeniowy. Od teraz, klienci operatora będą mogli składać wnioski z obszaru przyłączeń wraz ze stosownymi załącznikami, śledzić status zgłoszonych spraw, dodawać do nich pisma i co najważniejsze – komunikować się z innogy Stoen Operator za pośrednictwem portalu.

Czytaj więcej

 
Startuje projekt „ZmieniaMY nasze osiedla” zdjęcie

Startuje projekt „ZmieniaMY nasze osiedla”

innogy Polska z Grupy E.ON zainicjowała nową akcję, w ramach której docenia proekologiczne działania warszawskich spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Najciekawsze projekty zostaną nagrodzone zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznej.

Czytaj więcej

 
Pierwsza umowa w ramach Zielonego Funduszu dla Warszawy podpisana zdjęcie

Pierwsza umowa w ramach Zielonego Funduszu dla Warszawy podpisana

Stolica zawarła pierwsze porozumienie w ramach Zielonego Funduszu dla Warszawy – platformy współpracy z przedsiębiorstwami, które chcą włączyć się w zieloną transformację stolicy. Pierwszym partnerem miasta została firma innogy Polska z Grupy E.ON.

Czytaj więcej

 
Porozumienie o energetycznej współpracy zdjęcie

Porozumienie o energetycznej współpracy

Warszawa i innogy Stoen Operator podpisały porozumienie o współpracy w zakresie realizacji inwestycji energetycznych na terenie miasta. Partnerzy planują również akcje edukacyjne dotyczące odnawialnych źródeł energii, rozwoju sektora elektromobilności i rozwiązań z obszaru smart city.

Czytaj więcej

 
Seminarium on-line: Corporate Power Purchase Agreement (PPA) zdjęcie

Seminarium on-line: Corporate Power Purchase Agreement (PPA)

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji seminarium "Corporate Power Purchase Agreement (PPA)", które odbędzie się 16 lipca 2020 roku. Ze względu na sytuację epidemiologiczną i restrykcje, spotkanie będzie realizowane w formule online - w czasie rzeczywistym.

Czytaj więcej

 
III edycja seminarium "Corporate Power Purchase Agreement (PPA)" zdjęcie

III edycja seminarium "Corporate Power Purchase Agreement (PPA)"

Ze względu na szerokie zainteresowanie potencjałem umów PPA, zapraszamy Państwa do udziału w III edycji seminarium "Corporate Power Purchase Agreement (PPA)", które odbędzie się 28 listopada 2019 roku w Warszawie.

Czytaj więcej

 
Seminarium "Corporate Power Purchase Agreement (PPA)" zdjęcie

Seminarium "Corporate Power Purchase Agreement (PPA)"

Szanowni Państwo, ze względu na szerokie zainteresowanie potencjałem umów PPA, zapraszmy Państwa do udziału w seminarium "Corporate Power Purchase Agreement (PPA)", które odbędzie się 29 sierpnia 2019 roku w Katowicach.

Czytaj więcej

 
Kompensacja mocy biernej- teoria i praktyka zdjęcie

Kompensacja mocy biernej- teoria i praktyka

Pojęcie mocy biernej bardzo często pojawia się w kontekście energii elektrycznej. Dzieli się ją na dwa rodzaje: moc bierną indukcyjną oraz moc bierną pojemnościową. Nie jest ona zamieniana na pracę, nie oznacza to jednak, że można ją całkowicie wyeliminować. 

Czytaj więcej

 
Sukces 9. edycji Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS zdjęcie

Sukces 9. edycji Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS

Już po raz 9. w Lublinie podczas Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS oraz Targów Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA spotkali się przedstawicie  sektora energetycznego i telekomunikacyjnego.  

Czytaj więcej

 
Gdańskie Dni Elektryki 2017 oraz wydarzenia towarzyszące zdjęcie

Gdańskie Dni Elektryki 2017 oraz wydarzenia towarzyszące

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk już po raz 42. zorganizowało Gdańskie Dni Elektryki. GDE oraz wydarzenia mu towarzyszące, odbywały się w dniach 26-28 października 2017r. i miały miejsce w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej oraz Hotelu Focus Premium Gdańsk.

Czytaj więcej

 
Umowa serwisowa GE zapewni większą konkurencyjność dwóm angielskim elektrowniom zdjęcie

Umowa serwisowa GE zapewni większą konkurencyjność dwóm angielskim elektrowniom

GE (NYSE: GE) podpisało wartą miliony dolarów umowę na wieloletnią obsługę instalacji RWE npower. Umowa przewiduje świadczenie pełnego zakresu usług, które pozwolą zwiększyć elastyczność operacyjną i zmniejszyć koszty w elektrowniach Great Yarmouth i Little Barford.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 12