Wynik wyszukiwania

 
Startuje projekt „ZmieniaMY nasze osiedla” zdjęcie

Startuje projekt „ZmieniaMY nasze osiedla”

innogy Polska z Grupy E.ON zainicjowała nową akcję, w ramach której docenia proekologiczne działania warszawskich spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Najciekawsze projekty zostaną nagrodzone zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznej.

Czytaj więcej

 
Czujni przyjaciele naszego domu zdjęcie

Czujni przyjaciele naszego domu

Włączą światło, gdy zrobi się ciemno i pozwolą odchudzić rachunki za prąd – jest wiele powodów, dla których warto zatrudnić do pomocy czujniki sterujące oświetleniem. Ważne jednak, by każdy z nich zajmował się tym, na czym zna się najlepiej.

Czytaj więcej

 
Uniwersalny kontrast na niewielkiej przestrzeni w sercu Zielonej Góry w projekcie Gołaska Studio zdjęcie

Uniwersalny kontrast na niewielkiej przestrzeni w sercu Zielonej Góry w projekcie Gołaska Studio

Projektując mieszkanie dla siebie, wybieramy rozwiązania, które spełnią nasze oczekiwania. Jak jednak zaplanować mieszkanie pod wynajem? Takie wnętrze to wyzwanie dla architektów, którzy muszą połączyć ograniczenia wnętrza z uniwersalnością, która trafi w gusta przyszłych najemców. Z tym zadaniem doskonale poradziła sobie Paulina Gołaska z pracowni Gołaska Studio.

Czytaj więcej

 
Światło i detal we wnętrzu. Oprawy AQForm z nominacją do nagrody German Design Award 2021! zdjęcie

Światło i detal we wnętrzu. Oprawy AQForm z nominacją do nagrody German Design Award 2021!

Z jednej strony krągłości a z drugiej minimalistyczny kształt. MODERN BALL i PET next to kolekcje opraw od AQForm, które łączą w sobie funkcjonalność z ciekawą formą. Dzięki temu nasze wnętrze może zyskać stylowy detal i jednocześnie rozwiązanie, które będzie pomocne każdego dnia – w kuchni, łazience, salonie czy sypialni. Obie kolekcje są nominowane donagrody German Design Award 2021!

Czytaj więcej

 
Light+Building 2016: relacja z naszego stoiska! zdjęcie

Light+Building 2016: relacja z naszego stoiska!

Odbywające się co dwa lata targi Light+Building we Frankfurcie nad Menem to jedno z najważniejszych wydarzeń branży oświetleniowej na świecie. 

Czytaj więcej

 
EKOTECH w wersji on-line zdjęcie

EKOTECH w wersji on-line

Branża komunalna co roku spotykała się w Kielcach podczas targów Ekotech. Niestety sytuacja epidemiologiczna zmusza organizatorów wydarzeń do zmiany planów. Targi zostały przeniesione na następny rok, ale organizatorzy przygotowują szereg aktywności zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających. Ekotech on-line odbędzie się 29 kwietnia.  

Czytaj więcej

 
SPIN Extra 2020 w nowym terminie zdjęcie

SPIN Extra 2020 w nowym terminie

W odpowiedzi na komunikaty Ministra Zdrowia oraz Rady Ministrów o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego oraz w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo uprzejmie informujemy, że SPIN Extra 2020 planowany na 25-26 marca bieżącego roku nie odbędzie się w wymienionym terminie. Jednocześnie informujemy, że nowy termin wydarzenia planowany jest na 30 czerwca- 1 lipca 2020 r.

Czytaj więcej

 
Światło w rytmie WELL zdjęcie

Światło w rytmie WELL

Kwestia regulacji rytmu dobowego i tego, jak światło wpływa na nasze funkcjonowanie, nabrała w ostatnich latach rozgłosu za sprawą noblistów nagrodzonych za odkrycia w tym obszarze. 

Czytaj więcej

 
Jak oświetlenie wpływa na to, co kupujemy? zdjęcie

Jak oświetlenie wpływa na to, co kupujemy?

Powszechnym zjawiskiem jest tendencja kupowania rzeczy, kiedy nasze zmysły zostają pobudzone. Sensualizm bierze górę nad innymi czynnikami przekonującymi do zakupu. Wiedzą o tym właściciele marek stosując odpowiednie techniki wystawowe. 

Czytaj więcej

 
Ciepłe światło. Lek na zimową chandrę zdjęcie

Ciepłe światło. Lek na zimową chandrę

Jest chłodno, szaro i ponuro – jak sobie z tym poradzić, zanim nastanie wiosna? Cuda potrafi czynić odpowiednie oświetlenie. Nowoczesna, ładna lampa nie tylko cieszy oczy, ale też ociepla wnętrze i nasze myśli – szczególnie, gdy okaże się, że pozwoliła odchudzić rachunki za prąd.

Czytaj więcej

 
Co warto wiedzieć na temat drukarki etykiet? zdjęcie

Co warto wiedzieć na temat drukarki etykiet?

Rozwój technologii w znaczący sposób wpływa na nasze życie. Pojawia się wiele urządzeń, które ułatwiają nam wiele codziennych, a także biurowych prac. Jednym z takich urządzeń jest drukarka etykiet naklejane na różne produkty i ułatwiające ich identyfikacje. Jednak co warto wiedzieć o takim sprzęcie?  

Czytaj więcej

 
Nowoczesne oświetlenie ścienne. Jaki kinkiet wybrać? zdjęcie

Nowoczesne oświetlenie ścienne. Jaki kinkiet wybrać?

Światło odgrywa niezwykle ważną rolę w naszej codzienności. Wpływa na nasze samopoczucie, czy też efektywność w pracy. Po ciężkim dniu znacznie lepiej odpoczywamy w lekkim półmroku. Nastrojową atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i wygodę poruszania się z łatwością dostarczy oświetlenie ścienne.

Czytaj więcej

 
Jesienne trendy w oświetleniu zdjęcie

Jesienne trendy w oświetleniu

Jesień, kiedy dni są coraz krótsze, to idealny moment na zmianę oświetlenia. Projektanci proponują nietypowe rozwiązania, które nie tylko rozjaśnią nasze pomieszczenia, ale też nadadzą pomieszczeniu szyku i elegancji.

Czytaj więcej

 
Internetowa hurtownia instalacyjna - jak dobrze wybrać? zdjęcie

Internetowa hurtownia instalacyjna - jak dobrze wybrać?

Bardzo często jest tak, że podczas planowania remontu czy działań instalacyjnych nasze pierwsze kroki kierują się do najbliższej stacjonarnej hurtowni ze sprzętem instalacyjnym. Zapominamy jednak, że dużo wygodniej, szybciej i przede wszystkim taniej będzie, jeśli te zakupy zrobimy wcześniej przez internet.

Czytaj więcej

 
Zarządzaj tym, co dzieje się w domu prosto z smartfona zdjęcie

Zarządzaj tym, co dzieje się w domu prosto z smartfona

Świat się zmienia na naszych oczach, bez przerwy pojawiają się nowatorskie rozwiązania, które rewolucjonizują nasze życie. Już dziś nikogo nie dziwi, że smartfon stał się powszechnym sprzętem, który nie służy tylko do dzwonienia, bo ma o wiele więcej możliwości - także w zakresie sterowania inteligentnym domem.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 429