Nowoczesne technologie, premierowe produkty, specjalistyczne szkolenia oraz inspirujące debaty o przyszłości sektora energetycznego – tak w skrócie zapowiada się XVI edycja Targów Energetycznych ENERGETICS 2025, która odbędzie się w dniach 18–20 listopada 2025 roku w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11.
Premierowe produkty, usługi i rozwiązania dla energetyki, szkolenia produktowe, panele dyskusyjne, seminaria oraz specjalistyczny program konferencyjny – tak zapowiada się jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowane branży energetycznej – 15 edycja Targów Energetycznych ENERGETICS, które odbędą się w dniach 19 – 21 listopada 2024 roku. (Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11).
Premierowe produkty, usługi i rozwiązania dla energetyki, szkolenia produktowe, panele dyskusyjne, seminaria oraz specjalistyczny program konferencyjny – tak zapowiada się jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowane branży energetycznej – 15 edycja Targów Energetycznych ENERGETICS, które odbędą się w dniach 19 – 21 listopada 2024 roku. (Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11).
Premierowe produkty, usługi i rozwiązania dla energetyki, szkolenia produktowe, panele dyskusyjne, seminaria oraz specjalistyczny program konferencyjny – tak zapowiada się najważniejsze wydarzenie dedykowane branży energetycznej – Targi Energetyczne ENERGETICS, które odbędą się w dniach 21 – 23 listopada br. (Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11). Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja S.A.
Targi Energetyczne ENERGETICS już po raz XIII zgromadzą przedstawicieli polskiej energetyki. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada 2022 roku w Lublinie.
Targi Energetyczne ENERGETICS już po raz XIII zgromadzą przedstawicieli polskiej energetyki. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada 2022 roku w Lublinie.
Produkty, usługi i rozwiązania dla energetyki, szkolenia produktowe oraz unikatowy program konferencyjny – tak w skrócie można podsumować rozpoczynające się dziś Targi Energetyczne ENERGETICS. Trzydniowe wydarzenie jest jednym z najważniejszych w skali kraju miejsc spotkania przedstawicieli branży energetycznej. Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja S.A.
Targi Kielce podpisały umowę kredytową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, która umożliwi dalsze finansowanie jednej z najważniejszych inwestycji infrastrukturalnych w historii ośrodka – budowy nowej hali wystawienniczej. Kredyt w wysokości 55 mln zł został udzielony na okres 10 lat i stanowi istotny element realizacji strategii rozwoju Targów Kielce.
W dniach 19-21 listopada 2024 roku odbyła się XV edycja Targów Energetycznych ENERGETICS, które po raz kolejny stały się kluczowym wydarzeniem branży energetycznej w Polsce.
Już 15–16 października 2025 r. w EXPO Kraków odbędą się 16. Międzynarodowe Targi SYMAS® i MAINTENANCE – jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie łączące technologie utrzymania ruchu i przetwarzania materiałów sypkich.
Najjaśniejsze wydarzenie targowe w Europie Środkowowschodniej już w styczniu w Warszawie. W dniach 28–30 stycznia 2026 roku w Centrum EXPO XXI odbędą się 33. Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2026. Największa impreza branżowa w tej części Europy to dużo więcej niż prezentacja nowych produktów i innowacji w dynamicznie zmieniającej się branży oświetleniowej. Targi Światło po raz kolejny udowodnią, że istotą spotkań branżowych jest dialog, a światło to dziś nie tylko element wyposażenia. To narzędzie kształtujące przestrzenie prywatne i publiczne, wpływające na jakość życia i bezpieczeństwo, a także sposób myślenia o zrównoważonym rozwoju.
Ponad 250 wystawców, setki innowacyjnych rozwiązań i tysiące odwiedzających z Polski i ze świata – Targi Światło 2025 oraz Targi Elektrotechnika 2025 to wydarzenie, które jest obowiązkowe do odwiedzenia dla specjalistów, inżynierów i wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w branży
W dniach 28–30 stycznia 2026 roku w warszawskim centrum EXPO XXI odbędzie się 23. edycja Międzynarodowych Targów Elektrotechnika. To wydarzenie, które od lat pełni rolę największego w Polsce forum wymiany wiedzy technicznej i biznesowej, integrując potrzeby techników, przedsiębiorców, samorządów, świata nauki, użytkowników końcowych, a także studentów i uczniów. Organizatorzy podkreślają, że tegoroczny program został skonstruowany tak, by zaoferować uczestnikom pełne doświadczenie edukacyjne, biznesowe i technologiczne.
Ponad 300 wystawców, tysiące odwiedzających i setki innowacyjnych rozwiązań – to bilans Targów Światło 2025 oraz Targów Elektrotechnika 2025, które w dniach 12-14 marca zmieniły Warszawę w centrum nowoczesnych technologii. Wydarzenia zgromadziły liderów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej, oferując nie tylko prezentację najnowszych produktów, ale także bogaty program konferencji, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Cztery hale wystawowe wypełnione nowoczesnymi rozwiązaniami dla sieci energetycznych, instalacji elektrycznych i specjalistycznego oświetlenia potwierdziły, że Targi to nie tylko ekspozycja, ale także przestrzeń do zdobywania wiedzy i kontaktów, a także rozwijania praktycznych umiejętności. Tegoroczna edycja obfitowała w innowacje i inspiracje, które wyznaczą kierunki rozwoju branży na najbliższe lata.
Wśród 500 najsilniejszych polskich marek znalazły się Targi Kielce, uplasowane w towarzystwie takich gigantów jak H&M, Philips, Visa czy MasterCard. To wynik corocznego badania medialności marek w Polsce, przygotowywanego przez magazyn „Press” we współpracy z PSMM Monitoring & More.