Stäubli Łódź Sp. z o.o.
FLIR SYSTEMSFLIR SYSTEMS

Wynik wyszukiwania

 
GREENPOWER – największa w Polsce wystawa sektora OZE zdjęcie

GREENPOWER – największa w Polsce wystawa sektora OZE

Międzynarodowe Targi GREENPOWER to największe wydarzenie związane z odnawialnymi źródłami energii w Polsce. Targi GREENPOWER odbędą się w dniach 7-9 maja br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej

 
Innowacje i nowe technologie na targach EXPOPOWER i GREENPOWER zdjęcie

Innowacje i nowe technologie na targach EXPOPOWER i GREENPOWER

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER oraz Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę nowoczesnej energetyki, innowacyjności oraz odnawialnych źródeł energii.   

Czytaj więcej

 
Największa wystawa sektora OZE w Polsce już w maju w Poznaniu zdjęcie

Największa wystawa sektora OZE w Polsce już w maju w Poznaniu

Międzynarodowe Targi GREENPOWER to największe wydarzenie związane z odnawialnymi źródłami energii w Polsce. Targi GREENPOWER odbędą się w dniach 7-9 maja br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej

 
Energetycznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich zdjęcie

Energetycznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Energetyka, elektronika i automatyzacja to motywy przewodnie wydarzeń, które rozpoczęły się wczoraj na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Grupa MTP zaprasza na spotkanie przedstawicieli przemysłu energetycznego podczas targów EXPOPOWER oraz branży odnawialnych źródeł energii podczas targów GREENPOWER. Targi potrwają do czwartku.

Czytaj więcej

 
Innowacyjna energetyka – bliska konieczność czy odległa przyszłość? zdjęcie

Innowacyjna energetyka – bliska konieczność czy odległa przyszłość?

Energetyka, elektronika i automatyzacja to tematy, które od 7 do 9 maja dominowały podczas targów Expopower, Greenpower oraz Poznań Drone Expo. Ekspozycja oraz wydarzenia organizowane przez Grupę MTP skierowane były do przedstawicieli przemysłu energetycznego, branży odnawialnych źródeł energii, a także do tych, których interesowało wykorzystanie dronów np. w energetyce. Targi odwiedziło ponad 5000 uczestników

Czytaj więcej

 
Zarejestruj się na GreenPOWER. Energia słoneczna, wodna, wiatrowa i biomasa zdjęcie

Zarejestruj się na GreenPOWER. Energia słoneczna, wodna, wiatrowa i biomasa

Najwyższy czas, by zarejestrować się w serwisie www.mtp24.pl do udziału w targach GreenPOWER, które odbędą się w Poznaniu w dniach 10-12 maja 2016 r. To największa w Polsce wystawa sektora OZE. 

Czytaj więcej

 
Targi Expopower i GreenPOWER już od wtorku zdjęcie

Targi Expopower i GreenPOWER już od wtorku

10 maja b.r. w Poznaniu rozpocznie się spotkanie branży energetycznej w ramach Energy Future Week. Tego dnia zostaną otwarte oficjalnie targi energetyczne Expopower i targi energii odnawialnej GreenPOWER. Weźmie w nich udział ponad 200 firm z kilkunastu krajów.  

Czytaj więcej

 
Eksperci wybrali: złote medale na targach Expopower i GreenPOWER zdjęcie

Eksperci wybrali: złote medale na targach Expopower i GreenPOWER

Nowoczesne, innowacyjne, wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie – takie produkty  zgłosili wystawcy targów Expopower i GreenPOWER do konkursu o Złoty Medal MTP. 9 z nich zyskało pozytywną rekomendację sądu konkursowego.  

Czytaj więcej

 
Targi GREENPOWER – największa w Polsce wystawa sektora OZE zdjęcie

Targi GREENPOWER – największa w Polsce wystawa sektora OZE

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER w Poznaniu odbędą się w tym roku w dniach 10-12 maja 2016 r. Będzie to dobra okazja, by w rozpoznać rynek, jego ofertę, tendencje i prognozy  na kolejne miesiące.  

Czytaj więcej

 
Pod znakiem spotkań i wymiany doświadczeń – targi Greenpower 2015 zakończone zdjęcie

Pod znakiem spotkań i wymiany doświadczeń – targi Greenpower 2015 zakończone

Kilkanaście wydarzeń od fotowoltaiki, biogazu, elektrowni wodnych po net metering, systemy hybrydowe i efektywność energetyczną, ponad 200 firm z 11 krajów świata - to były intensywne targi Greenpower i Expopower 2015 w Poznaniu. Wiodącym tematem majowego spotkania branży były dyskusje na temat innowacji, trendów i zmian w sektorze energetyki.

Czytaj więcej

 

Greenpower: dawka wiedzy i nowości

Ruszyła już rejestracja na targi Expopower i Greenpower (13-15 maja, Poznań).

Czytaj więcej

 
Majowe Greenpower: zagraniczni goście, ciekawe nowości i wydarzenia zdjęcie

Majowe Greenpower: zagraniczni goście, ciekawe nowości i wydarzenia

Reprezentacja 14 duńskich firm przyjedzie 13 maja do Poznania w ramach Misji Gospodarczej. Wizyta uświetni targi Greenpower i Expopower, na których wystawia się ponad 200 firm z 12 państw. 

Czytaj więcej

 
Ponad 200 firm na targach Greenpower i Expopower zdjęcie

Ponad 200 firm na targach Greenpower i Expopower

Już w połowie maja Poznań stanie się energetycznym miastem, a to za sprawą dwóch wydarzeń poświęconych energii: Greenpower i Expopower.

Czytaj więcej

 
Poznańskie targi stolicą zielonej energii zdjęcie

Poznańskie targi stolicą zielonej energii

Targi GREENPOWER, które w dniach 10-12 maja b.r. odbędą się w Poznaniu to niezastąpiony przewodnik po mikroźródłach wytwarzania energii elektrycznej i efektywności energetycznej. Jak twierdzą wystawcy uczestniczący od wielu lat w tej imprezie, są to jedne z najlepszych targów w Polsce dotyczące zielonej energii.  

Czytaj więcej

 
Greenpower 2014 zakończone. Zapraszamy za rok! zdjęcie

Greenpower 2014 zakończone. Zapraszamy za rok!

26 - 28 maja 2015 - zapisz tę datę w kalendarzu! Już dziś zapraszamy wszystkich Państwa za rok na kolejną edycję bloku targów energetycznych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 50