Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER czwarty już rok kontynuują nieprzerwany trend wzrostowy. Tegoroczna ekspozycja zajęła 3959 mkw. i była o 10,1 proc. większa od rekordowej edycji 2009.
Zgodnie z przyjętą przez rząd „Polityką energetyczną Polski do 2030 roku” do 2020 r. w naszym kraju powstać mają nowe bloki energetyczne o łącznej mocy ok. 16 tys. MW. W rządowych planach znalazła się budowa pierwszej polskiej elektrowni atomo
Tegoroczny targowy sezon jesienny w Expo Silesia, otwierają Międzynarodowe Targi Górnictwa i Energetyki Silesia Mining Expo, które odbędą się w dniach od 1 do 4 września 2009 (wtorek-czwartek od godz. 10 do 17, piątek od godz. 10 do 16).
BuildDesk Polska, ekspert w dziedzinie efektywności energetycznej wspiera Grupę Energa, jeden z czterech wielkich holdingów elektroenergetycznych w naszym kraju, w realizacji kompleksowych audytów elektrycznych i energetycznych.
Firma ABB podpisała kontrakt o wartości 50 milionów dolarów z firmą Phenix Renewables na dostawę elektrowni fotowoltaicznej o mocy 24 MW do Lacjum, regionu w centralnych Włoszech.
Schüco to niekwestionowany światowy lider w produkcji kompleksowych systemów znajdujących zastosowanie we wszystkich obszarach powłoki budynku.
Już od ponad stu lat korzystamy ze światła wytwarzanego za pomocą żarówek. Ich wynalezienie dało ogromny komfort i wygodę, z których korzystamy każdego dnia.
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2010, które odbędą się w dniach 23-25 listopada 2010 roku na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A.
W dniach 13 – 15 maja w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER.
Razem z Organizatorami – Zespołem CBE Polska – zapraszamy do uczestnictwa w drugiej edycji międzynarodowego Seminarium „Energia z odpadów. Inwestycje, paliwa technologie”, które odbędzie się 25 maca 2014 roku w warszawskim hotelu Marriott.
Efektywność energetyczna jako nowy obszar wyzwań stojących przed małymi i średnimi firmami w Polsce, stała się jednym z tematów obrad IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Po raz pierwszy w historii tych spotkań sesja odbyła się w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum.
W dniach 15-17 listopada 2011 odbyły się już po raz czwarty Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS 2011. Impreza miała miejsce w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin S.A.
W ubiegłym roku moc zainstalowana w energetyce odnawialnej wzrosła o 563,14 MW i na jego koniec wynosiła 2556,383 MW.
W Poznaniu trwają targi POLEKO. W drugi dzień odbyło się 20 wydarzeń branżowych, które przyciągnęły słuchaczy zainteresowanych najświeższymi doświadczeniami z zakresu gospodarki odpadami, recyklingu czy też finansowania inwestycji oraz rozwojubranży OZE.
Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy IV Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS 2011, które odbędą się w dniach 15 - 17 listopada 2011 roku na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A.