Zmiany w polskiej energetyce nabierają przyspieszenia. Odnawialne źródła energii, w szczególności biogazownie i kogeneracja stają się branżowymi tematami numer jeden. Nie inaczej będzie podczas tegorocznych targów Expopower 2010. Swoją obecność w Poznaniu
Na targach ITM Polska, które właśnie trwają w Poznaniu, wystawcy prezentują najnowsze osiągnięcia światowej techniki przemysłowej. Wśród ekspozycji prezentowanych jest w tym roku ponad 100 nowości oraz 24 produkty nagrodzone Złotym Medalem MTP.
Polski rynek energii słonecznej jest rynkiem rozwijającym się. Polska była gospodarzem konferencji ONZ w sprawie zmian klimatu w 2018 r.. Od 2014 r. Polska mówi o rynku fotowoltaicznym, który stale się rozwija.
Prezydent RP Bronisław Komorowski otworzył dzisiaj w Poznaniu targi ITM Polska, na których prezentowane są zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia światowego przemysłu. W targach bierze udział ponad 900 wystawców z 32 krajów.
Najwieksi gracze na rynku i żywe dyskusje na temat przyszłosci polskiej energetyki. Nowe technologie i zmiany w regulacjach prawnych. Innymi słowy - Expopower 2010. W ten dominujacy, przyszłosciowy trend swietnie wpisała sie targowa konferencja na temat
We wrześniu 2007 roku firma Schneider Electric Polska wprowadziła na rynek zatrzaskowy system instalacyjny OptiLine & Altira, przeznaczony dla biur, sklepów, szkół i innych obiektów publicznych.
RWE Polska po raz kolejny znalazła się w gronie firm, których dobre praktyki zostały ujęte w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu pt. „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. W kategorii zagadnienia konsumenckie wyróżniono projekt „Klient w Centrum Uwagi”.
DRI wybrało Entrix jako partnera odpowiedzialnego za optymalizację bateryjnego magazynu energii (BESS) o mocy 133 MW w Trzebini, w południowej Polsce. Projekt jest jednym z pierwszych wielkoskalowych bateryjnych magazynów energii w Polsce, które zabezpieczyły 17-letni kontrakt w ramach Rynku Mocy, rozpoczynający się w 2027 r., i jest obecnie jednym z największych BESS w kraju z obowiązkiem mocowym rozpoczynającym się w 2027 roku.
Z cała pewnością można tak nazwać to miasto po zakończonych niedawno targach ITM Polska (14-17 czerwca 2011). Wzięło w nich udział ponad 900 wystawców z 32 krajów, a na ekspozycji zaprezentowano przeszło 100 europejskich i światowych rynkowych premier. Ten prawdziwy festiwal innowacji zwiedziło 16 800 osób z Polski i z zagranicy.
Już od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce odbędzie się kolejna 24. edycja Targów Ekotech - miejsce spotkań przedstawicieli samorządów, pracowników administracji publicznej z wydziałów zajmujących się gospodarką komunalną oraz wiodących firm z tego sektora.
Kolorowe certyfikaty dla biogazowni, systemy zarządzania dla branży energetycznej oraz minimalne wymagania dla sprzętu elektrycznego. Innymi słowy - certyfikacja w branży energetycznej na Expopower 2010. Podczas poznańskich targów konferencję poświęconą t
Inicjatywa organizacji konferencji „Energia – Ekologia – Etyka”, obejmującej tematy szeroko pojętej energetyki, ochrony środowiska oraz etyki w nauce i biznesie zrodziła się w 2002 roku.
Ponad 300 wystawców, tysiące odwiedzających i setki innowacyjnych rozwiązań – to bilans Targów Światło 2025 oraz Targów Elektrotechnika 2025, które w dniach 12-14 marca zmieniły Warszawę w centrum nowoczesnych technologii. Wydarzenia zgromadziły liderów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej, oferując nie tylko prezentację najnowszych produktów, ale także bogaty program konferencji, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Cztery hale wystawowe wypełnione nowoczesnymi rozwiązaniami dla sieci energetycznych, instalacji elektrycznych i specjalistycznego oświetlenia potwierdziły, że Targi to nie tylko ekspozycja, ale także przestrzeń do zdobywania wiedzy i kontaktów, a także rozwijania praktycznych umiejętności. Tegoroczna edycja obfitowała w innowacje i inspiracje, które wyznaczą kierunki rozwoju branży na najbliższe lata.
Szanowni Państwo, w imieniu firmy Abrys oraz CECED, Związku Pracodawców AGD, pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na coroczną, siódmą już konferencję szkoleniową poświęconą sektorowi elektroodpadów.
W oparciu o wstępne dane statystyczne targów jakimi dysponują Polska Izba Przemysłu Targowego oraz CENTREX – audytor tych danych, można stwierdzić, że targi w Polsce pozostają ważnym instrumentem marketingu i komunikacji biznesowej.