Stäubli Łódź Sp. z o.o.
FLIR SYSTEMSFLIR SYSTEMS

Artykuł Dodaj artykuł

Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

W dniach 15 – 17 listopada b.r. za sprawą Targów Energetycznych ENERGETICS Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki.

Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS 2016

W dniach 15 – 17 listopada b.r. za sprawą Targów Energetycznych ENERGETICS Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki.

ENERGETICS to jedno z wiodących wydarzeń w Polsce dedykowanych profesjonalistom z sektora energetycznego. W ramach targów, zarówno firmy o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych),  jak i indywidualni przedsiębiorcy zaprezentują nowoczesne urządzenia, aparaturę i technologie dla przemysłu energetycznego. Targi skupiają zwiedzających pochodzących z Polski, Białorusi, Ukrainy, Rosji,  reprezentujących sektory: paliwowo-energetyczny,  elektromaszynowy, wydobywczy, budowlany, metalurgiczny, motoryzacyjny. W tym gronie znajdują się pracownicy zakładów energetycznych, elektrowni, elektrociepłowni, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, hurtowni elektrycznych, przedstawiciele biur projektowych branży elektrycznej i budowlanej , firm wykonawczych władz samorządowych, a także inżynierowie, elektrycy i instalatorzy.

Dopełnieniem ekspozycji  będą konferencje i szkolenia dotyczące aktualnych i ważnych tematów dla branży. Nowością  IX edycji ENERGETICSU 2016 jest poszerzenie zakresu tematycznego o utrzymanie ruchu oraz XVIII edycja Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka (ODME). Targom Energetycznym ENERGETICS po raz pierwszy będą towarzyszyć Wschodnie Dni Kooperacji, których celem jest stworzenie miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z szeroko rozumianej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy.

Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS
15 – 17 listopada 2016
Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin,
www.energetics.targi.lublin.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Lublin S.A.

Targi Lublin S.A. to jedyne centrum wystawienniczo - konferencyjne we Wschodniej Polsce o tak dużym potencjale w zakresie zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły