Wynik wyszukiwania

 
Ogród pełen magii. Jak zaprojektować oświetlenie zewnętrzne? zdjęcie

Ogród pełen magii. Jak zaprojektować oświetlenie zewnętrzne?

Piękny i funkcjonalny ogród to zadbana zieleń, wygodne meble pozwalające na komfortowy odpoczynek oraz światło, które nadaje przestrzeni charakteru i umożliwia korzystanie z zewnętrznych przestrzeni również po zmroku. Szeroki asortyment lamp od Nowodvorski Lighting dostarcza rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb i pozwala zaprojektować efektowne oświetlenie zarówno w niewielkich ogródkach przed blokiem, jak i w okazałych, reprezentacyjnych przestrzeniach o charakterze krajobrazowym.

Czytaj więcej

 
Na jakie oświetlenie zewnętrzne się zdecydować? zdjęcie

Na jakie oświetlenie zewnętrzne się zdecydować?

Oświetlenie zewnętrzne nie tylko sprawia, że Twój podjazd czy ogród stają się bardziej bezpieczne, ale dodaje im uroku i sprawia, że każdy wieczór nabiera przyjaznej atmosfery. Staje się to nieodłącznym aspektem dekoracyjnym dla każdego, kto posiada zewnętrzną przestrzeń. Dobrze dobrane oświetlenie podkreśla zalety otaczającego miejsca. Nie tylko Ty, ale również Twoi znajomi będą pod wrażeniem efektu.

Czytaj więcej

 
Ogród pełen światła  – Lampa ORCA od Puff-Buff w wersji zewnętrznej. zdjęcie

Ogród pełen światła – Lampa ORCA od Puff-Buff w wersji zewnętrznej.

W tym roku spędzimy więcej czasu w ogrodach, na balkonach i tarasach. Ponieważ miejsce, w którym żyjemy ma na nas wielki wpływ, zadbajmy aby było ono wyjątkowe, przytulne i sprzyjająca relaksowi! Z myślą o wzbogaceniu aranżacji w przestrzeni zewnętrznej, marka Puff-Buff przedstawia lampę ORCA w nowej, zewnętrznej odsłonie!

Czytaj więcej

 
Lampa zewnętrzna PRIMM od Nowodvorski Lighting – sposób na atrakcyjną i bezpieczną posesję zdjęcie

Lampa zewnętrzna PRIMM od Nowodvorski Lighting – sposób na atrakcyjną i bezpieczną posesję

Wybierając oświetlenie zewnętrzne warto zwrócić uwagę na trzy bardzo ważne aspekty – wygląd, trwałość i możliwość dostosowania lamp do istniejącej aranżacji otoczenia. Każda posesja jest unikatowa i potrzebuje rozwiązań, dzięki którym nie tylko doświetlimy taras, ścieżki ogrodowe czy podjazd, ale też uwydatnimy wszystkie walory estetyczne poszczególnych miejsc.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie zewnętrzne domu – kinkiet SEMI marki Nowodvorski Lighting zdjęcie

Oświetlenie zewnętrzne domu – kinkiet SEMI marki Nowodvorski Lighting

Dobre oświetlenie elewacji budynku pomaga podkreślić jego walory, a ponadto sprawia, że poruszanie się wokół niego jest bezpieczniejsze. 

Czytaj więcej

 
Sposób na estetyczne oświetlenie posesji – kolekcja SOUL marki Nowodvorski Lighting zdjęcie

Sposób na estetyczne oświetlenie posesji – kolekcja SOUL marki Nowodvorski Lighting

Właściwie dobrane oświetlenie zewnętrzne zapewnia komfort i bezpieczeństwo, a jednocześnie jest w stanie podkreślić piękno budynku. Zwykle doświetlenia wymaga nie tylko strefa wjazdu i wejścia, ale także ścieżki, taras, ogród czy elewacja, dlatego tak ważny staje się wybór lamp utrzymanych w jednolitej stylistyce.

Czytaj więcej

 
Doradzamy przy wyborze naświetlacza zdjęcie

Doradzamy przy wyborze naświetlacza

Światło zewnętrzne spełnia różne funkcje. Jedne naświetlacze lepiej sprawdzają się przed garażem, inne przed wejściem do domu bądź na tarasie. Podpowiadamy, jak wybrać oświetlenie, które sprawdzi się w odpowiedniej strefie.

Czytaj więcej

 
Wielozadaniowe oświetlenie? RAFTER trim – nowość AQForm zdjęcie

Wielozadaniowe oświetlenie? RAFTER trim – nowość AQForm

Wybierając elementy wyposażenia wnętrza, kierujemy się ich wyglądem oraz funkcjami, jakie będą spełniały w naszym domu. Na przykład kanapa powinna być wygodna, w odpowiednim rozmiarze oraz designie pasującym do aranżacji naszego salonu. Podobnie jest w przypadku oświetlenia. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów producenci podejmują rękawice i projektują oświetlenie oferujące wiele możliwości. Przykładem może być marka AQForm i nowa kolekcja oświetlenia LED - RAFTER trim.

Czytaj więcej

 
Jakie oświetlenie wybrać do sypialni? zdjęcie

Jakie oświetlenie wybrać do sypialni?

Najlepsze miejsce do odpoczynku? Bez wątpienia sypialnia, wygodne łóżko i odpowiednio dobrane oświetlenie! Jak świadomie urządzić tę część mieszkania, aby światło współgrało z naszymi potrzebami oraz spełniało wszystkie niezbędne funkcje? Na to pytanie odpowiada ekspert marki AQForm.

Czytaj więcej

 
Kupujemy nowe oświetlenie zdjęcie

Kupujemy nowe oświetlenie

Czy jest oszczędniejszy od klasycznej żarówki? Oczywiście – znacząco! Czy będzie służył dłużej? Tak – wielokrotnie! Czy bardziej szkodzi oczom? Nie – jeśli kupisz odpowiedni produkt. Jak wybrać odpowiednie źródło światła LED? Oto garść konkretnych podpowiedzi.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie – biżuteria dla Twojego wnętrza zdjęcie

Oświetlenie – biżuteria dla Twojego wnętrza

Wszystkie kobiety uwielbiają biżuterię! Dlaczego? Rozświetla i upiększa! Czy oświetlenie również może pełnić funkcję takiego elementu we wnętrzu? Zdecydowanie! Dobrze dobrane oprawy mogą odmienić przestrzeń bardziej niż luksusowe meble! Ekspert marki AQForm zdradzi, które oświetlenie wybrać, aby było idealnym elementem dekoracyjnym w naszym mieszkaniu.

Czytaj więcej

 
Barwa, moc i rodzaj: o nich pamiętaj, planując oświetlenie w domu zdjęcie

Barwa, moc i rodzaj: o nich pamiętaj, planując oświetlenie w domu

Odpowiednio zaplanowane oświetlenie polepsza samopoczucie domowników oraz daje wiele możliwości aranżacyjnych. W okresie jesienno-zimowym, kiedy światło sztuczne włączone jest przez znaczną część dnia, jego prawidłowe rozplanowanie jest szczególnie ważne. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.

Czytaj więcej

 
Seria Indica LED – oświetlenie kierunkowe do każdego rodzaju pomieszczeń zdjęcie

Seria Indica LED – oświetlenie kierunkowe do każdego rodzaju pomieszczeń

Zastosowanie opatentowanej technologii tylnego podświetlenia piktogramu w oprawie kierunkowej od Beghelli zapewnia równomierną luminację na całej jej powierzchni.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie ścienne – nowoczesne kinkiety ze szklaną soczewką zdjęcie

Oświetlenie ścienne – nowoczesne kinkiety ze szklaną soczewką

Ile rodzajów oświetlenia, tyle pytań, które wybrać? Odpowiedź brzmi: to zależy! Czy mają być przede wszystkim funkcjonalne, oświetlać dużą przestrzeń czy być zdecydowanie bardziej dekoracyjne? Wybór oświetlenia jest szeroki, a nowości nie brakuje, na co przykładem jest nowy kinkiet GOLO marki AQForm.

Czytaj więcej

 
Wydajne oświetlenie awaryjne o niewielkich rozmiarach zdjęcie

Wydajne oświetlenie awaryjne o niewielkich rozmiarach

Modulo LED od Beghelli to niezależna oprawa oświetlenia awaryjnego, która może zostać wmontowana w oprawy oświetlenia podstawowego.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3216