Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprosił swoich partnerów biznesowych do Hotelu Andels w Łodzi na coroczne Spotkanie Partnerów. Wydarzenie, które odbyło się 19 kwietnia, było okazją, by podsumować miniony rok, przestawić plany Schneider Electric na przyszłość, porozmawiać o branżowych trendach i zintegrować się w gronie partnerów firmy.
XI edycja Targów Energetycznych ENERGETICS rozpocznie się już we wtorek (13 listopada). Trwające trzy dni wydarzenie jest jednym z najważniejszych spotkań sektora energetycznego w Polsce. Partnerem Głównym Targów jest PGE Dystrybucja S.A.
Przez trzy dni, od 18 do 20 marca w halach wystawienniczych oraz salach konferencyjnych Targów Kielce królowała tematyka ściśle powiązania z energetyką, elektrotechniką oraz energią odnawialną.
W trakcie konferencji Innovation Summit w Hongkongu firma Schneider Electric – globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce – zaprezentowała trzy najnowsze innowacje w zakresie swojej flagowej platformy EcoStruxure™. Są to pakiety EcoStruxure IT, EcoStruxure Building oraz EcoStruxure Industrial Software.
Już po raz siódmy z kolei wspólne stoisko firm szwajcarskich pojawiło się na targach POLEKO w Poznaniu. Analogicznie do lat poprzednich, Pawilon Szwajcarski został zorganizowany przez Swiss Business Hub Polska na zlecenie Energie-Cluster – stowarzyszenia wspierającego szwajcarskie przedsiębiorstwa w dziedzinie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii.
MAINTECH to wyjątkowe bezpłatne wydarzenie na polskim rynku poświęcone kształceniu polskich inżynierów utrzymania ruchu w zakresie najnowszych technologii utrzymania ruchu dla efektywnego wdrażania i zarządzania kosztami, redukcji czasu i poprawą jakości.
O godzinie 12.00 we wtorek 27.10.2015 r. oficjalnie otwarto Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM.
Rada Ministrów na posiedzeniu 25 stycznia br. powinna przyjąć tzw. pakiet atomowy, czyli zestaw regulacji umożliwiających rozwój energetyki jądrowej w Polsce. Informację o przygotowaniach do budowy elektrowni jądrowej ma rządowi przedstawić PGE.
Razem z Organizatorami – Zespołem CBE Polska – zapraszamy do uczestnictwa w drugiej edycji międzynarodowego Seminarium „Energia z odpadów. Inwestycje, paliwa technologie”, które odbędzie się 25 maca 2014 roku w warszawskim hotelu Marriott.
W dniach 20-22 kwietnia 2016 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach odbędzie się pierwsza edycja targów POL-ECO-SYSTEM Silesia.
Tegoroczny kalendarz wydarzeń dedykowanych dla osób odpowiedzialnych za infrastrukturę zieloną w miastach wzbogacił się o nową pozycję.
10 maja b.r. w Poznaniu rozpocznie się spotkanie branży energetycznej w ramach Energy Future Week. Tego dnia zostaną otwarte oficjalnie targi energetyczne Expopower i targi energii odnawialnej GreenPOWER. Weźmie w nich udział ponad 200 firm z kilkunastu krajów.
W rankingu przeprowadzonym przez Dziennik Gazeta Prawna nasza firma otrzymała wyróznienie w kategorii średnich firm województwa lubuskiego.
W dniach 25 – 26 listopada 2015 r. w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Konferencji Energetycznej EuroPOWER. W wydarzeniu wezmą udział firmy świadczące usługi dla sektora energetycznego, kluczowi przedstawiciele rynku, regulator oraz administracja centralna i samorządowa. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences S.A.
Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji” skierowanej do osób, które chcą znaleźć gotowe rozwiązania z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych, przekładających się bezpośrednio na efektywne i bezpieczne funkcjonowanie całego zakładu produkcyjnego.