Co wiemy o 2019? Analitycy twierdzą, że będzie to „SMARTny” rok, a innowacje znane z filmów science-fiction trafią do naszych kuchni, pomogą nam przyrządzić obiad, ustawią idealną temperaturę w salonie i przypomną o liście zakupów przed wyjściem z domu.
Złoty Medal Międzynarodowych Tarów Poznańskich jest potwierdzeniem nowoczesności oraz innowacyjności nagrodzonych produktów.
Najnowsze rozwiązania dla ochrony środowiska i sektora gospodarki komunalnej, a także liczne konferencje, szkolenia i debaty przyciągnęły na targi POL-ECO SYSTEM 8000 uczestników.
W dniach 27-28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.
Pierwsze wydarzenia z jesienno-zimowego cyklu Konferencji Technicznych Axon Media mamy już za sobą. Czas zaplanować sobie czas na udział w ostatnich już w tym roku spotkaniach. Sprawdź, gdzie odbywają się tym razem i jakiej tematyki będą dotyczyć.
To już drugie spotkanie specjalistów zainteresowanych nowymi technologiami i rozwiązaniami w budownictwie dostępnymi dla deweloperów i inwestorów zorganizowane w ramach specjalistycznych konferencji Trade Media International.
Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej – spotkania ze specjalistami z branży, ciekawe konferencje, prezentacje i szkolenia
Artykuły w naszym miesięczniku ukazują w języku polskim lub angielskim. Autorami prac są głównie polscy naukowcy i specjaliści, ale również i zagraniczni.
Grupa ZAMEL CET uczestniczyła w 21. edycji Międzynarodowych Energetycznych Targów Energetab, które odbyły się w dniach 16-18 września br. w Bielsku – Białej.
Na tegoroczne targi ENERGETAB firma ZAMEL CET przygotowała dla swoich klientów dość nietypowe stoisko w formie klubu muzycznego. Pomysł klubu o nazwie „Otwarte od 20 lat” powstał w związku z obchodzonym jubileuszem 20-lecia firmy.
18 września zakończyły się 21 Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2008. Na terenie ZIAD – Zakładu Informatyki, Automatyki i Doskonalenia Zawodowego w Bielsku Białej,
Zakończyły się targi ENERGETAB 2009, największa tego typu impreza branży elektroenergetycznej. Brało w nich udział ponad 600 wystawców, prezentujących swoje produkty i nowości w ofercie. Firma ZPUE S.A. z Włoszczowy miała na nich jedno z najbardziej rozbu
Mimo kryzysu gospodarczego, który mocno daje się we znaki branży elektroenergetycznej, ZPUE S.A. z Włoszczowy mocno zaakcentuje swoją obecność na 22 Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2009,które odbędą się w dniach 15-17 września.
W dniach 16-19 września odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich Energetab 2014. Wydarzenie poświęcone jest efektywnym sposobom wykorzystywania energii elektrycznej oraz odnawialnym źródłom energii.