Dwie części szkolenia produktowo-technicznego już są do obejrzenia w serwisie YouTube na kanale Montersi.pl.
W Polsce każda osoba, która chce pracować przy prądzie musi posługiwać się świadectwem kwalifikacyjnym, czyli tak zwanymi uprawnieniami SEP.
Akademia Jakości Energii Elektrycznej to cykliczne szkolenia, które pogłębiają wiedzę na temat problemów związanych z odkształceniami prądu i napięcia oraz ich wpływu na pracę urządzeń elektrycznych.
Nowoczesne technologie, premierowe produkty, specjalistyczne szkolenia oraz inspirujące debaty o przyszłości sektora energetycznego – tak w skrócie zapowiada się XVI edycja Targów Energetycznych ENERGETICS 2025, która odbędzie się w dniach 18–20 listopada 2025 roku w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11.
Wiedza najlepszym zabezpieczeniem Wiedza ugruntowana w praktyce i w kontaktach z szerokim gremium osób z branży jest najlepszym sposobem poprawiania stanu bezpieczeństwa w zakładzie – zwłaszcza w takim, gdzie mogą wystąpić strefy zagrożone wybuchem
Firma Panasonic ponownie przychodzi z dawką eksperckiej wiedzy w ramach cyklu “Webinarowa Środa”, który jest współorganizowany wraz z redakcją GlobEnergia. Spotkanie, które odbędzie się w środę, 24 lipca, o godzinie 10, zostanie poświęcone analizie pracy pompy ciepła poprzez Service Cloud w warunkach normalnych oraz najczęstszych awarii.
Jeszcze w tym roku -> 13 grudnia 2024 w Warszawie oraz online odbędzie się najnowsza edycja zbierającego bardzo dobre opinie uczestników odnośnie merytoryki
Szanowni Państwo! W związku z dynamiczną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i Europie pracodawcy muszą zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem i dostosować działalność swoich przedsiębiorstw do nowych norm prawnych. Zapraszamy na szkolenie online, 21 kwietnia 2020, o godzinie 10:00-13:00 „Zobowiązania w energetyce i przemyśle a koronawirus – URE, systemy wsparcia, umowy na energie i gaz”. Szkolenie zostanie w całości poprowadzone przez Wojciecha Andrzejewskiego, Radcy prawnego, Wspólnika w Kancelarii Piszcz i Wspólnicy.
Szanowni Państwo! W związku z dynamiczną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i Europie pracodawcy muszą zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem i dostosować działalność swoich przedsiębiorstw do nowych norm prawnych. Zapraszamy na szkolenie online, 16 kwietnia 2020, o godzinie 10:00-13:00, „Działalność infrastruktury krytycznej a koronawirus”. Szkolenie zostanie w całości poprowadzone przez Monikę Bogdał, Radcę prawnego w Kancelarii Piszcz i Wspólnicy.
Praca przy instalacjach elektrycznych, gazowych czy cieplnych bez odpowiednich kwalifikacji to nie tylko łamanie przepisów – to realne zagrożenie dla zdrowia i portfela. Sprawdź, jakie konsekwencje grożą za brak wymaganych świadectw.
W dniach 12-14 marca 2025 roku w warszawskim EXPO XXI odbędą się Targi Elektrotechnika 2025, jedno z kluczowych wydarzeń branży elektrotechnicznej, automatyki i energetyki. Uczestnicy będą mieli okazję poznać nowoczesne technologie, wziąć udział w inspirujących dyskusjach oraz nawiązać wartościowe kontakty biznesowe.
W imieniu Organizatora – firmy CBE Polska zapraszamy na dziesiątą edycję specjalistycznego szkolenia "Nowelizacja ustawy o OZE – kompendium dla przedsiębiorstw", które odbędzie się w dniu 26 stycznia 2017 roku w Warszawie. Szkolenie poprowadzi dr Zdzisław Muras.
6 marca 2018 roku Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE) i niektórych innych ustaw. Ustawa została skierowana na komisję prawniczą która ustaliła, że projekt ustawy nie jest sprzeczny z prawem Unii Europejskiej.
Takie pytanie zadali organizatorzy Targów SYMAS® MAINTENANCE Czatowi GPT, podając mu informacje o planowanych podczas wydarzenia pokazach i wykładach. Wynik tej analizy okazał się zaskakujący. Oczywiście kwota nie zostanie ujawniona na wstępie, najpierw przedstawiony zostanie zarys planu tegorocznych targów.
Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A. prowadzą cykl szkoleń dotyczących poprawy bezpieczeństwa przeciwwybuchowego w kopalniach węgla kamiennego. W dniu 03.06.2015 odbyło się szkolenie dla przedstawicieli kopalń Katowickiego Holdingu Węglowego, w którym uczestniczyli pracownicy pionu elektrycznego Kopalni Wujek Ruch Śląsk, Kopalni Mysłowice i Wesoła.