Bezpłatna Konferencja Techniczna, która odbędzie się 1 czerwca w Białymstoku (Hotel 3 Trio) skierowana jest do specjalistów odpowiedzialnych w zakładach przemysłowych za optymalizację zużycia energii i obniżanie kosztów produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu jej płynności i wydajności.
Już po raz 18 w warszawskim Centrum EXPO XXI odbyły się międzynarodowe Targi Elektrotechnika. Pokaz innowacji z obszaru elektrotechniki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także rozwiązań z zakresu elektromobilności trwał przez 3 dni. W tym czasie wydarzenie odwiedziło blisko 7 tys. osób, a w specjalistycznych szkoleniach wzięło udział ponad 1350 specjalistów, instalatorów, inżynierów budownictwa, inżynierów elektryki, inspektorów nadzoru, architektów, projektantów czy deweloperów.
Bezpłatna Konferencja Techniczna, która odbędzie się na początku marca w Bydgoszczy, skierowana jest do specjalistów odpowiedzialnych w zakładach przemysłowych za optymalizację zużycia energii i obniżanie kosztów produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu jej płynności i wydajności.
Rynek oświetlenia w Polsce od kilku lat dynamicznie się rozwija, a motorem tych zmian są m.in. globalne trendy, jak wzrost populacji, urbanizacja i zmiany klimatyczne. Wraz z nimi obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, w tym przede wszystkim technologie LED oraz inteligentne systemy zarządzania oświetleniem LEDowym.
Prognozy nie pozostawiają złudzeń. W 2060 roku 38 milionowa populacja Polski ma się skurczyć do 33 milionów. Jednocześnie znacząco zwiększy się długość życia. W 2060 roku liczba osób powyżej 65 lat będzie stanowić ponad 30 proc. ogółu ludności, a mediana wieku wyniesie do 83 lat mężczyźni i 81 lat kobiety. Zmieni się zatem profil statystycznego mieszkańca w Polsce.
Spotkanie nauki i praktyki podczas tegorocznego LUMENexpo zakończyło się wieloma kontaktami biznesowymi.
Spotkanie nauki i praktyki podczas tegorocznego LUMENexpo zapowiada się bardzo interesująco.
W dniach 23-24 października 2019 roku w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej.
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na oszczędność energii oraz ochronę środowiska.
W dniach 13 – 15 marca 2019 r. odbyła się XXVII edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz XVII edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA. Targi objęte były Honorowym Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
W dniach 23-24 października 2019 roku w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej.
Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej, które odbędą się w dniach 23-24 października 2019 roku w Sosnowcu, będą miejscem dającym możliwość wymiany poglądów na temat nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych w branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.
Elektromont S.A., spółka elektroinstalacyjna notowana na rynku New Connect, podpisała z gdańską spółką Navimor Invest S.A. umowę, w ramach której wykona prace polegające na remoncie i rozbudowie śluzy wodnej w miejscowości Dzierżno koło Gliwic, w ramach projektu dotyczącego modernizacji śluz odrzańskich. Zakres umowy obejmuje wykonanie robót elektrycznych, teletechnicznych oraz dostawę i montaż aparatury kontrolno pomiarowej, automatyki i hydrauliki siłowej.
Kolejna edycja Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salonu Elektrotechniki Przemysłowej odbędzie się już jesienią tego roku. Na wydarzenie zapraszamy do Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 23-24 października 2019 roku.
Andrzej Jurczak, Prezes Zarządu GRODNO S.A., został Menadżerem Roku Branży Elektrotechnicznej 2010. Doceniono jego osiągnięcia w rozwoju firmy, znajomość rynku, strategię działania i dynamiczny wzrost spółki. Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas IV Konwencji Rynku Elektrotechnicznego.