Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy IV Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS 2011, które odbędą się w dniach 15 - 17 listopada 2011 roku na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A.
Szykuje się intensywny konferencyjnie czerwiec z Axon Media. W trzech miastach Polski – Białymstoku, Gdańsku i Warszawie – odbędą się aż cztery wydarzenia dla kadry zarządzająco-technicznej zakładów przemysłowych z zakresu innowacji, nowych technologii i optymalizacji produkcji.
VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas odbędą się w dniach 29-30 października 2014 r. w nowopowstałym Centrum Targowo-Kongresowym – EXPO Kraków.
Zakończyło się największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branży instalacyjnej, ciepła systemowego, zabezpieczeń, ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa oraz sektora mediów elektronicznych.
Unia Europejska stawia swoim członkom ambitne wymogi dotyczące redukcji emisji dwutlenku węgla. Cele wyznaczone przez Unię na 2020 rok oraz później, do 2050 roku, są dla Polski szansą na dalszy rozwój nowych technologii, ale i zagrożeniem związanym z barierami rozwoju gospodarczego.
Właściwe zaplanowanie działań oraz optymalizacja produkcji w przedsiębiorstwie stanowi podstawę jego funkcjonowania, przyczyniając się tym samym zarówno do większej wydajności, jak również wpływając korzystnie na funkcjonowanie pozostałych działów. Osiągnięcie takiego stanu rzeczy jest możliwe przy wykorzystaniu zarówno odpowiednich urządzeń i technologii, jak również poprzez szkolenia pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu w zakładzie.
Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży – to wszystko, w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas.
Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne, w tym te pozwalające pozyskiwać i wykorzystywać energię ze źródeł odnawialnych – to oferta, jaką będzie można zobaczyć podczas 23. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA.
25 maja 2019 był kolejnym świętem demokracji. Obywatele Unii Europejskiej wybierali swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Z wynikami wyborów możemy się zgadzać lub nie, ale musimy je zaakceptować i uszanować.
Kolejna edycja Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salonu Elektrotechniki Przemysłowej odbędzie się już jesienią tego roku. Na wydarzenie zapraszamy do Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 23-24 października 2019 roku.
Już po raz 10. Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki, a to wszystko za sprawą Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dn. 14-16 listopada b.r. w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11.
RE-Energy EXPO 2019 - zbliża się kolejna edycja największych w Polsce targów poświęconych tylko i wyłącznie energii ze źródeł odnawialnych.
Obszar bezpieczeństwa energetycznego, poprawa efektywności energetycznej oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii w zakresie energetyki, mają obecnie kluczowe znaczenie dla zapewnienia odpowiedniego poziomu rozwoju gospodarki oraz wzrostu jakości życia.
13 – 15 maja w Poznaniu to dni, w które w Poznaniu królować będzie tematyka energetyki zarówno niekonwencjonalnej, jak i konwencjonalnej.