Nowe rozwiązania marki Eaton w zakresie dystrybucji zasilania pozwalają zwiększyć elastyczność niewielkich instalacji informatycznych
W dniach 13-15 listopada 2018 r. odbędzie się XI edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11). Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja S.A.
XI edycja Targów Energetycznych ENERGETICS rozpocznie się już we wtorek (13 listopada). Trwające trzy dni wydarzenie jest jednym z najważniejszych spotkań sektora energetycznego w Polsce. Partnerem Głównym Targów jest PGE Dystrybucja S.A.
Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Grupa RENEX podsumowały trzy zrealizowane projekty wyposażenia pracowni naukowych i dydaktycznych.
W dniach 13-15 listopada 2018 r. w Lublinie odbędzie się XI edycja Targów Energetycznych ENERGETICS (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11). Targi ENERGETICS na stałe wpisały się w ogólnopolski kalendarz wiodących wydarzeń poświęconych energetyce. Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja S.A.
Grupa RENEX poinformowała, że wprowadza do oferty odzieży swojej marki REECO nowość – bluzę typu softshell.
Firmy Kennametal i Sumitomo Electric podpisały porozumienie, w ramach którego Sumitomo Electric otrzymała licencję na dystrybucję nowego, zaawansowanego złącza wrzeciona KM4X poprzez swoją globalną sieć sprzedaży.
Miło nam poinformować, iż zakończyliśmy współpracę z Panem Jurkiem Piłatem z dniem 1 Grudnia 2011 roku. Niniejszym pragniemy serdecznie podziękować za wkład i zaangażowanie w dystrybucję naszego asortymentu.
Grupa RENEX, działając jako dystrybutor PACE, poinformowała o wprowadzeniu na rynek trzech nowych stacji lutowniczych. Dostępne od tego roku modele to MBT 360, ST 35 i ST 125.
Grupa RENEX poinformowała o wprowadzeniu do stałej oferty swojej linii Mebli Antystatycznych REECO nowości – Stanowiska Konferencyjnego.
W listopadzie, za sprawą Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS, Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki. X, jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dn. 14-16 listopada b.r. w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11. Partnerem Głównym Targów jest PGE Dystrybucja S.A.
W listopadzie, za sprawą Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS, Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki. X, jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dn. 14-16 listopada b.r. w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11. Partnerem Głównym Targów jest PGE Dystrybucja S.A.
W ciągu ostatnich lat europejski rynek energii przeżył bezprecedensowy wstrząs, po którym następuje stopniowa stabilizacja. Wojna w Ukrainie i ograniczenie dostaw rosyjskich surowców wywołały w 2022 r. historyczny kryzys energetyczny – ceny gazu i prądu poszybowały do rekordowych poziomów, zmuszając rządy do interwencji. Dziś, w połowie 2025 r., sytuacja wraca do względnej równowagi - hurtowe ceny energii znacząco spadły, a Europa przyspiesza transformację ku odnawialnym źródłom. Jednak w miejsce kryzysu pojawiają się nowe wyzwania – konieczność inwestycji w infrastrukturę, stabilizacja rynku w dłuższej perspektywie oraz utrzymanie bezpieczeństwa dostaw w niespokojnym otoczeniu geopolitycznym.
Rosnący popyt na energię, redukcja emisji CO2, konieczność integracji rozproszonych źródeł energii oraz jej efektywna dystrybucja – to wyzwania, którym energetyka musi sprostać w najbliższych latach przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii.
- Rozwój, produkcja i dystrybucja elektrycznych silników trakcyjnych dla samochodów elektrycznych - Rozpoczęcie produkcji zaplanowano na 2012 rok - Lokalizacja w Hildesheim i Stuttgarcie