W listopadzie, za sprawą Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS, Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki. X, jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dn. 14-16 listopada b.r. w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11. Partnerem Głównym Targów jest PGE Dystrybucja S.A.
Za nami kolejna edycja targów INTERIOR MADE IN CHINA, które od 19 do 21 września odbyły się Targach Kielce. Wystawa była nie tylko doskonałą szansą na nawiązanie współpracy z chińskimi przedsiębiorcami, ale także niosła za sobą możliwość poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej Państwa Środka.
W dniach 23-24 października 2019 roku w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej.
Zapraszamy do Targów Kielce w marcu 2013 roku. W wystawach związanych z obróbką blach, metali i spawalnictwem STOM-BLECH, STOM-TOOL, SPAWALNICTWO udział bierze około 400 firm z całego świata.
Rozmowy biznesowe, współpraca międzynarodowa, szkolenia, konferencje, seminaria, nowości i premiery – tak w skrócie można opisać trzy intensywne dni X, jubileuszowej edycji Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS oraz II edycji Wschodnich Dni Kooperacji.
Najnowsze rozwiązania dla ochrony środowiska i sektora gospodarki komunalnej, a także liczne konferencje, szkolenia i debaty przyciągnęły na targi POL-ECO SYSTEM 8000 uczestników.
W dniach 23-24 października 2019 roku w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej.
Organizowane od 25 lat targi na pograniczu polsko – czesko - słowackim są największym wydarzeniem branży budowlanej w Polsce południowej.
Działania strategiczne i inwestycyjne związane z ochroną zasobów wodnych, wód opadowych, a także suszy to tylko jeden z tematów, które zostaną omówione podczas konferencji „Woda – Klimat – Człowiek“, którą Grupa MTP zorganizuje 21.10 br. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO.
Targi Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii, organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie, które odbyły się 23 i 24 listopada 2016 roku w hali Expo-Łódź, przy al. Politechniki 4, przyciągnęły ponad tysiąc dwieście osób zainteresowanych nowo...
Lampa, którą można zainstalować na ulicach nie podłączonych do sieci elektroenergetycznej, inteligentny robot do recyklingu czy podest dekontaminacyjny, który oczyszcza buty m.in. z wirusów – to niektóre produkty nagrodzone Złotymi Medalami Grupy MTP targów POLECO i GREENPOWER.
Obszar bezpieczeństwa energetycznego, poprawa efektywności energetycznej oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii w zakresie energetyki, mają obecnie kluczowe znaczenie dla zapewnienia odpowiedniego poziomu rozwoju gospodarki oraz wzrostu jakości życia.
Naturalne materiały, designerskie rozwiązania, automatyka oświetleniowa i uliczne oświetlenie LED zdominowały Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło 2017. Ich jubileuszowa, 25. edycja ruszyła w warszawskim Expo XXI.
10 maja b.r. w Poznaniu rozpocznie się spotkanie branży energetycznej w ramach Energy Future Week. Tego dnia zostaną otwarte oficjalnie targi energetyczne Expopower i targi energii odnawialnej GreenPOWER. Weźmie w nich udział ponad 200 firm z kilkunastu krajów.
Zakończone w Poznaniu Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER 2016 minęły pod hasłem prezentacji osiągnięć przemysłu energetycznego. Wydarzenie stanowiło również zastrzyk najświeższej wiedzy o trendach, zmianach i wyzwaniach, jakie czeka rynek energii.