elektryka

Szanowny Użytkowniku,

Zanim zaakceptujesz pliki "cookies" lub zamkniesz to okno, prosimy Cię o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz udostępniamy informacje dotyczące plików "cookies" oraz przetwarzania Twoich danych osobowych. Poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję wszystkie" wyrażasz zgodę na przedstawione poniżej warunki. Masz również możliwość odmówienia zgody lub ograniczenia jej zakresu.

1. Wyrażenie Zgody.

Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych Zaufanych Partnerów, które udostępniasz w historii przeglądania stron internetowych i aplikacji w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i aplikacjach w celu określenia Twoich potencjalnych zainteresowań w celu dostosowania reklamy i oferty), w tym umieszczanie znaczników internetowych (plików "cookies" itp.) na Twoich urządzeniach oraz odczytywanie takich znaczników, proszę kliknij przycisk „Akceptuję wszystkie”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub chcesz ograniczyć jej zakres, proszę kliknij „Zarządzaj zgodami”.

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Możesz zmieniać zakres zgody, w tym również wycofać ją w pełni, poprzez kliknięcie przycisku „Zarządzaj zgodami”.




Wynik wyszukiwania

 

Targi Greenpower: bliżej zielonej energii

13 – 15 maja w Poznaniu to dni, w które w Poznaniu królować będzie tematyka energetyki zarówno niekonwencjonalnej, jak i konwencjonalnej.

Czytaj więcej

 

Forum Odbiorców Energii Elektrycznej. Co się zmieni po liberalizacji?

28.06.2007, Warszawa, InterContinental ***** Od 1 lipca 2007 roku polski rynek energii elektrycznej będzie w pełni zliberalizowany. Z prawa wyboru będą mogli korzystać nie tylko sprzedawcy instytucjonalni, ale również indywidualni odbiorcy energii. Do te

Czytaj więcej

 
Podsumowanie konferencji KOMIN 2007. PRIORYTET: BEZPIECZEŃSTWO zdjęcie

Podsumowanie konferencji KOMIN 2007. PRIORYTET: BEZPIECZEŃSTWO

24 kwietnia br. w Warszawie pod honorowym patronatem Ministra Budownictwa Andrzeja Aumillera i Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego Marka Naglewskiego odbyła się ogólnopolska konferencja branżowa KOMIN 2007. PRIORYTET: BEZPIECZEŃSTWO.

Czytaj więcej

 
Dla remontujących, budujących, projektujących zdjęcie

Dla remontujących, budujących, projektujących

Nowoczesne technologie i materiały budowlane, w tym te dla domu energooszczędnego i pasywnego, kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły opalane biomasą, przydomowe turbiny wiatrowe,  inteligentne systemy zarządzania budynkiem - m.in. to znajdą odwiedzający targi BUD-GRYF SZCZECIN i targi ENERGIA w dniach 15-17 marca. Wydarzenia organizują Międzynarodowe Targi Szczecińskie.

Czytaj więcej

 
III Kongres PORT PC 23 września 2014 w Warszawie zdjęcie

III Kongres PORT PC 23 września 2014 w Warszawie

Przed nami kolejny, III Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC). To najważniejsze wydarzenie polskiej branży pomp ciepła, w którym uczestniczą eksperci z całego kraju.

Czytaj więcej

 

Energetyczne trendy w branży zasilania gwarantowanego dla przemysłu

Początek roku to zwyczajowy czas podsumowań, nieobcy również przedsiębiorcom. Podczas gdy cały rynek analizuje i rozlicza swoje działania, warto zerknąć w przyszłość i spróbować ocenić, z jakimi realiami przyjdzie nam się zmierzyć w nadchodzących miesiącach.

Czytaj więcej

 
SPRAWOZDANIE - V EDYCJA - KONFERENCJA „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię” zdjęcie

SPRAWOZDANIE - V EDYCJA - KONFERENCJA „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”

25 października 2012 r. w Warszawie odbyła się V edycja Konferencji „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”. Spotkanie poświęcone było przede wszystkim praktycznym aspektom inwestycji w zieloną energię i zgromadziło 140 inwestorów.

Czytaj więcej

 
SPRAWOZDANIE IV EDYCJA KONFERENCJA „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię” zdjęcie

SPRAWOZDANIE IV EDYCJA KONFERENCJA „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”

Już po raz czwarty odbyła się Konferencja „BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”.

Czytaj więcej

 
Greenpower 2014 zakończone. Zapraszamy za rok! zdjęcie

Greenpower 2014 zakończone. Zapraszamy za rok!

26 - 28 maja 2015 - zapisz tę datę w kalendarzu! Już dziś zapraszamy wszystkich Państwa za rok na kolejną edycję bloku targów energetycznych.

Czytaj więcej

 
Od dnia 28 kwietnia pompy ciepła w Polsce wychodzą z cienia innych technologii OZE zdjęcie

Od dnia 28 kwietnia pompy ciepła w Polsce wychodzą z cienia innych technologii OZE

Wydawać by się mogło, że przez kilka ostatnich lat pompy ciepła w Polsce znajdowały się na dalszym planie w stosunku do innych urządzeń i technologii wykorzystujących energię ze źródeł odnawialnych.

Czytaj więcej

 
Przyszłość zielonych technologii w Polsce. Relacja z wrocławskiej konferencji „Czy EKOinnowacje są EKOnomiczne” zdjęcie

Przyszłość zielonych technologii w Polsce. Relacja z wrocławskiej konferencji „Czy EKOinnowacje są EKOnomiczne”

10 grudnia 2013 w Centrum Badawczo – Rozwojowym KGHM CUPRUM we Wrocławiu odbyła się konferencja otwierająca projekt „Ekokreatywni, czyli od pomysłu do wdrożenia”.

Czytaj więcej

 
Konferencja „BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię” - sprawozdanie zdjęcie

Konferencja „BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię” - sprawozdanie

28 listopada 2013 r. w Warszawie odbyła się siódma edycja Konferencji „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”.

Czytaj więcej

 
Żegnamy 60 W żarówki… zdjęcie

Żegnamy 60 W żarówki…

czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ich zamiennikach, ale wstydziliście się zapytać.

Czytaj więcej

 
Tylko rok do wprowadzenia w życie unijnej Dyrektywy w sprawie efektywności energetycznej zdjęcie

Tylko rok do wprowadzenia w życie unijnej Dyrektywy w sprawie efektywności energetycznej

Państwa członkowskie Unii Europejskiej do 5 czerwca 2014 r. muszą wprowadzić w życie przepisy Dyrektywy w sprawie efektywności energetycznej. Jednak już do końca 2013 r. wszystkie kraje powinny przedstawić działania wspierające jej ustalenia.

Czytaj więcej

 

Kongres o efektywności energetycznej w Euro-Centrum

Efektywność energetyczna jako nowy obszar wyzwań stojących przed małymi i średnimi firmami w Polsce, stała się jednym z tematów obrad IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Po raz pierwszy w historii tych spotkań sesja odbyła się w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 217