Targi Instal System to największe wydarzenie branżowe w południowej Polsce. Prezentowane będą najnowsze rozwiązania techniki grzewczej, technologie i urządzenia zapewniające komfortowy i zdrowy klimat w pomieszczeniach, a także sposoby pozyskiwania i zarządzania energią odnawialną.
Celem targów POL-ECO-SYSTEM 2016 jest kompleksowe przedstawienie zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem, wymiana międzynarodowych doświadczeń, inspirowanie krajowego sektora do rozwoju oraz wspieranie wystawców w znalezieniu partnerów biznesowych
Już 26 września 2015 roku w 30 krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego zacznie obowiązywać Dyrektywa Europejska ErP.
4 to niezawodny system zasilania energią, umożliwiający zrealizowanie długich odległości przesuwu do 800 m dla wyposażenia suwnic bądź systemów przenośnikowych. Górny i dolny bieg toczą się przesunięte względem siebie.
Rośnie liczba zwiedzających zainteresowanych POL-ECO-SYSTEM, które odbędą się w dniach 11-14.10.2016 r. w Poznaniu. - Na 3 miesiące przed tegoroczną edycją odnotowaliśmy 60% wzrost zainteresowania targami w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym – mówi Paulina Pietrzak, dyrektor targów.
W dniach 20-22 kwietnia 2016 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach odbędzie się pierwsza edycja targów POL-ECO-SYSTEM Silesia.
Utrata przytomności, zakrztuszenie, zatrzymanie akcji serca – tych przypadków na targach Pol-Eco-System w Poznaniu wystąpiło kilkanaście.
Firma Southco rozszerzyła swoją rodzinę elektronicznych systemów kontroli dostępu o małogabarytowy, elektroniczny zatrzask zamkowy EM-05 4 ułatwiający przejście z systemów ryglowania mechanicznego do elektronicznego. Zawiera on czujnik położenia rygla zatrzaskowego i czujnik drzwi, co pozwala na proste monitorowanie stanu drzwi i zatrzasku.
W Poznaniu zakończyły się targi Pol-Eco-System - jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych ochronie środowiska. Było to prawdziwie biznesowe spotkanie w międzynarodowym gronie.
W dobie produkcji just-in-time i wysokich oczekiwań, co do jakości usług, intralogistyka zajmuje kluczowe miejsce w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Konferencja pt. „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się we wrześniu we Wrocławiu, będzie jednym z najbardziej inspirujących spotkań dla menadżerów łańcucha dostaw i logistyki w 2017 roku.
Panasonic wprowadził na polski rynek nową, bardziej elastyczną wersję systemu Free Multi (5x1), który dzięki podłączeniu nawet pięciu jednostek wewnętrznych do jednego agregatu pozwala na tworzenie kompleksowych systemów grzewczo-klimatyzacyjnych.
Trwa program edukacyjny BPC. Przedsiębiorcy sektora MSP mogą bezpłatnie uczestniczyć w prezentacjach systemów wspierających zarządzanie cały przedsiębiorstwem oraz obszarem produkcyjnym.
Zaledwie 11 mm wysokości przy zachowaniu idealnych parametrów termicznych – tak można opisać nowe układy zasilające OPTOTRONIC Ultraflat firmy OSRAM, przeznaczone do modułów LED.
Rodzina radiomodemów ATIM Cloud Wireless® (ACW) firmy ATIM stanowi kompletne rozwiązanie umożliwiające włączenie urządzeń w świat Przemysłowego Internetu Rzeczy.
To tytuł debaty inaugurującej POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (27-30.10.2015 r.). Stanowi on również przesłanie tegorocznej edycji tych targów.