Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

I Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON

I Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON

2008-03-04 - 2008-03-06 Kielce targi

Organizator:
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1
25-672 Kielce
świętokrzyskie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Zakładowa 1 25-672 Kielce
świętokrzyskie, PolskaOrganizowane po raz pierwszy w kieleckim ośrodku wystawienniczym targi PNEUMATICON, są odpowiedzią na dynamicznie rozwijającą się branżę pneumatyczną, hydrauliczną, napędową i sterowniczą.

Organizowane po raz pierwszy w kieleckim ośrodku wystawienniczym targi PNEUMATICON, są odpowiedzią na dynamicznie rozwijającą się branżę pneumatyczną, hydrauliczną, napędową i sterowniczą. Prezentują one elementy oraz systemy pneumatyczne i hydrauliczne, sterowniki, napędy - układy, systemy automatycznego sterowania procesami z udziałem pneumatycznych i hydraulicznych elementów wykonawczych, roboty przemysłowe i manipulatory. Do tego dochodzą również techniki pomiarowe i laboratoryjne, elementy wyposażenia
i części zamienne, usługi instalacyjne i naprawcze, usługi inżynierskie i projektowe, doradztwo techniczne, patenty i licencje.

Główni adresaci targów PNEUMATICON to, zarówno specjaliści reprezentujący przemysł spożywczy, maszynowy, motoryzacyjny i budowlany, jak i inżynierowie specjalizujący się w produkcji, projektowaniu oraz kontroli jakości. Pneumatyka siłowa i sterująca oraz hydraulika mają szerokie zastosowanie w mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych w zakresie niemal każdej gałęzi przemysłu.

Pierwszej edycji targów towarzyszyć będzie seminarium nt. "Innowacyjność i produktywność jako czynniki wzrostu konkurencyjności na rynku pneumatyki i hydrauliki", które organizowane jest przez Korporację Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych w dniach 4-5 marca 2008 roku. Referaty wygłoszą specjaliści z renomowanych polskich uczelni specjalistycznych. Wśród tematów zaplanowano m.in. analizę rynku produktów hydrauliki i pneumatyki w kraju w Europie i na świecie w świetle danych statystycznych CEKOP. Ciekawostką seminarium będzie prezentacja wirtualnego projektu manipulatora płaskiego o kinematyce równoległej z aktuatorami mięśniowymi oraz sterowanie ramieniem robota bionicznego z aktuatorami mięśniowymi.

Swój udział w Targach PNEUMATICON potwierdziło blisko 80 wystawców z Polski, Włoch, Japonii, Niemiec i Korei Południowej.

Współorganizatorem targów PNEUMATICON jest Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych, która jest specjalistyczną agendą Izby Gospodarczej Komponentów i Technologii.

Targi Kielce jako doświadczony organizator imprez wystawienniczych gwarantują profesjonalne przygotowanie wystawy, pawilony wystawiennicze o wysokim europejskim standardzie i pełnym wyposażeniu w zakresie mediów. Oferujemy także wykwalifikowany zespół pracowników, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do wystawcy. Niewątpliwym atutem ośrodka Targi Kielce jest centralna lokalizacja w kraju, zaś w skali międzynarodowej stanowią pomost pomiędzy wschodnią i zachodnią Europą.

  • Wydrukuj stronę