Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
6. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA

6. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA

2008-02-20 - 2008-02-22 Warszawa targi

Organizator:
Agencja SOMA sp.j.
Bronikowskiego 1
02-796 Warszawa
mazowieckie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 22 649 76 69
faks: 22 649 76 83
e-mail: zuzanna.kuhl@agencjasoma.pl


Adres:

Prądzyńskiego 12 / 14 01-222 Warszawa
mazowieckie, PolskaSerdecznie zapraszamy na VI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2008.

Odpowiadając na sugestie wystawców zmieniono termin targów z września na luty. Podyktowane jest to przede wszystkim przeładowaniem wrześniowego terminarzu imprezami targowymi. Luty zdecydowanie bardziej sprzyja spokojnemu zaprezentowaniu oferty na nowy sezon i nawiązywaniu współpracy z nowymi kontrahentami.

Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych. Związane są ściśle z budownictwem i infrastrukturą miejską.

Po raz pierwszy w 2008 roku w ramach Targów ELEKTROTECHNIKA zorganizowana zostanie specjalna prezentacja INNOWACJE W ENERGETYCE pod patronatem Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych LEWIATAN.

Targi ELEKTROTECHNIKA organizowane są w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie równocześnie z Targami Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO.

PROFIL ODWIEDZAJĄCYCH

Liczba odwiedzających zwiększa się sukcesywnie, w ubiegłym roku targi odwiedziło 11 tysięcy osób. W 2007 roku, w związku z boomem mieszkaniowym, rosnącymi inwestycjami budowlanymi, projektem wybudowania ponad 300 hoteli w Polsce na EURO 2012, spodziewana jest rekordowa liczba odwiedzających, przekraczająca znacznie 15 tysięcy osób.

Podobna liczba spodziewana jest w 2008 r. Powiększa  się też oferta imprez towarzyszących, w szóstej edycji będzie ich kilkanaście. Wśród nich znajdą się konferencje tematyczne i warsztaty dla inżynierów elektryków, architektów i projektantów, którzy stanowią największą grupę zawodową odwiedzających. Oprócz nich licznie przybywają, inwestorzy, deweloperzy, dystrybutorzy, hurtownicy, detaliści i producenci,.

Wśród gości zza granicy najliczniej reprezentowane są takie państwa jak Ukraina, Rosja, Białoruś, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja, Szwecja, Finlandia, Belgia, Litwa, Łotwa, Estonia, a także Czechy, Słowacja, Węgry i Słowenia. Z roku na rok wzrasta ilość odwiedzających z państw arabskich i północnej Afryki. W 2008 roku zapowiedziany jest także przyjazd specjalnej delegacji z Malezji i Singapuru.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ W NICH UDZIAŁ

Jest to jedyna tego typu impreza w Warszawie. Jej umiejscowienie w stolicy daje doskonałe połączenie dla wystawców i odwiedzających w kraju i za granicą, gwarantuje najlepsze zaplecze hotelowe i gastronomiczne.

Ponadto Warszawa i okolice to teren najpoważniejszych inwestycji budowlanych, zarówno obiektów komercyjnych, wielkich centrów handlowych, jak i hoteli oraz mieszkań. Targi ELEKTROTECHNIKA są imprezą dającą szansę zaprezentowania oferty Państwa firmy, pokazania najnowszych produktów i technologii.

Targi ELEKTROTECHNIKA dają szansę nawiązania kontaktów handlowych i dystrybucyjnych jeszcze przed sezonem inwestycyjnym.  Targi ELEKTROTECHNIKA to niepowtarzalna okazja przedstawienia Państwa oferty tym, którzy jej właśnie szukają!)

KTO Z NAMI WSPÓŁPRACUJE

W organizację Targów i imprez im towarzyszących włączone zostały organizacje i stowarzyszenia takie jak Izba Architektów RP, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polskie Centrum Promocji Miedzi, Stowarzyszenie Elektryków Polskich oraz Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych, Polska Izba Hotelarstwa, Polska Federacja Zarządców Nieruchomości, RWE Stoen

PROMOCJA

Promocja Targów prowadzona będzie zarówno w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej, jak i na terenie Rosji, Ukrainy, Azerbejdżanu, Uzbekistanu oraz w krajach północnej Afryki i Bliskiego oraz Środkowego Wschodu. Nasi agenci i przedstawiciele, od Mińska do Kuala  Lumpur, zajmą się organizacją przyjazdowych misji gospodarczych z tych krajów.

ORGANIZATOR

Agencja SOMA – organizator Targów ŚWIATŁO i Targów ELEKTROTECHNIKA -  powstała w 1995 roku. Na początku swojej działalności specjalizowała się w realizacji targów branżowych. Dziś Agencja SOMA to firma z bogatym doświadczeniem także w innych dziedzinach.

Organizuje międzynarodowe konferencje, promuje polskie firmy za granicą, a także wspiera rodzime przedsiębiorstwa w rozwoju ich działalności w kraju i poza jego granicami.

TEMATYKA:

1. INSTALACJE ELEKTRYCZNE, SPRZĘT INSTALACYJNY

1.1 Gniazda, wtyczki
1.2 Łączniki, wyłączniki
1.3 Kanały kablowe, listwy, korytka
1.4 Aparatura modułowa
1.5 Zabezpieczenia
1.6 Liczniki energii elektrycznej
1.7 Puszki i odgałęźniki elektroinstalacyjne

2. URZĄDZENIA OCHRONY PRZEPIĘCIOWEJ I ODGROMOWEJ

3. URZĄDZENIA ROZDZIAŁU ENERGII ELEKTRYCZNEJ

3.1 Rozdzielnice
3.2 Rozłączniki bezpiecznikowe
3.4 Szynoprzewody
3.5 Transformatory

4. SIECI NISKIEGO I ŚREDNIEGO NAPIĘCIA

4.1 Kable i przewody
4.2 Oznaczniki kablowe
4.3 Przepusty
4.4 Złącza
4.5 Izolacje

5. AUTOMATYKA

5.1 Systemy typu „Inteligentny budynek”
5.2 Zegary, przekaźniki czasowe
5.3 Sygnalizatory, lampki sygnalizacyjne
5.4 Styczniki, przekaźniki
5.5 Czujniki
5.6 Sterowniki programowalne
5.7 Oprogramowanie

6. SYSTEMY ZASILAJĄCE I STERUJĄCE

7. SYSTEMY ALARMOWE I ZABEZPIECZAJĄCE

7.1 Czujniki i dekodery
7.2 Systemy kontroli i monitoringu
7.3 Centrale zarządzania systemami
7.4 Kamery, wizjery i telewizja przemysłowa
7.5 Okablowanie
7.6 Akcesoria

8. URZĄDZENIA WINDOWE

9. PROJEKTOWANIE INSTALACJI

10. SYSTEMY OSZCZĘDNOŚCI ENERGII

11. URZĄDZENIA I SYSTEMY OCHRONNE I ZABEZPIECZAJĄCE

12. URZĄDZENIA ZAAWANSOWANEJ TECHNOLOGII

13. SPRZĘT POMIAROWY, APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA

14. NARZĘDZIA

15. STOWARZYSZENIA, CZASOPISMA, ORGANIZATORZY TARGÓW

16. SALON ENERGETYKI

16.1 Generatory i agregaty prądotwórcze
16.2 Transformatory i autotransformatory
16.3 Maszyny prądu stałego i zmiennego
16.4 Prostowniki i falowniki
16.5 Przesył i dystrybucja energii
16.6 Aparatura rozdzielcza i łączeniowa
16.7 Wyłączniki, odłączniki, rozłączniki
16.8 Przekładniki
16.9 Ograniczniki przepięć, odgromniki
16.10 Rozdzielnice
16.11 Bezpieczniki, izolatory
16.12 Kable
16.13 Aparatura i urządzenia pomocnicze

4. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA	 - zdjęcie

4. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA

28-09-2006 - 30-09-2006 Warszawa

Serdecznie zapraszamy na VI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2008. Odpowiadając na sugestie wystawców zmieniono termin targów z września na luty. Podyktowane jest to przede wszys...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.