elektryka

Szanowny Użytkowniku,

1. Wyrażenie Zgody.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub chcesz ograniczyć jej zakres, proszę kliknij „Zarządzaj zgodami”.

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Możesz zmieniać zakres zgody, w tym również wycofać ją w pełni, poprzez kliknięcie przycisku „Zarządzaj zgodami”.

Ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Oferta pracy - Elektryk / Elektromonter (praca w Niemczech)

Imielin, śląskie     Dodano: 2021-04-21     ID ogłoszenia: 10853     Oferta od: osoby prywatnej

Szczegóły ogłoszenia

W związku z ciągłym rozwojem firma COPCO (z siedzibą w Imielinie – Śląsk) - profesjonalny wykonawca instalacji elektrycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter (praca w Niemczech)

Opis stanowiska:
• montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych
• uruchomienia
• pomiary elektryczne

Wymagania:
• wykształcenie elektryczne
• doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
• umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
• bardzo wysoka estetyka pracy
• uprawnienia elektryczne kat. E1
• prawo jazdy kat. B
• wysoka kultura osobista
• chęć podjęcia stałej pracy
• znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• praca na terenie Niemiec – opłacony dojazd oraz zakwaterowanie
• zapewniony samochód z kartą paliwową dla każdej – brygady
• praca w szybko rozwijającej się firmie
• atrakcyjne zarobki ( wypłacane zawsze w terminie )
• możliwość pracy stałej lub czasowej
• zapewniamy ubrania robocze oraz profesjonalne elektronarzędzia
• opieka ze strony biura w Polsce

Chcesz znać więcej szczegółów? Zadzwoń – opowiem w jaki sposób działamy oraz przedstawię szczegółowe warunki oferty
elektryka.org id10853 00.00 PLN 5 5

ID ogłoszenia: 10853 Dodano: 2021-04-21