Artykuł Dodaj artykuł

Najpopularniejsze centrale alarmowe

Centrale alarmowe stają się standardem w każdym nowym czy remontowanym domu lub firmie. Poprawnie zamontowana i skonfigurowana centrala poinformuje użytkownika o zagrożeniu czy włamaniu. Do tego celu może wykorzystać tradycyjny sygnalizator alarmowy, sieć telefonii komórkowej lub sieć Ethernet. Taka centrala alarmowa zwiększa komfort i bezpieczeństwo życia, a w razie problemów umożliwia szybkie podjęcie działań.

Centrale alarmowe stają się standardem w każdym nowym czy remontowanym domu lub firmie. Poprawnie zamontowana i skonfigurowana centrala poinformuje użytkownika o zagrożeniu czy włamaniu. Do tego celu może wykorzystać tradycyjny sygnalizator alarmowy, sieć telefonii komórkowej lub sieć Ethernet. Taka centrala alarmowa zwiększa komfort i bezpieczeństwo życia, a w razie problemów umożliwia szybkie podjęcie działań.

Najpopularniejsze centrale alarmowe

NeoGSM-IP Ropam

Popularną i często wykorzystywaną centralą alarmową jest również NeoGSM-IP Ropam. Wraz z podłączonymi do niej modułami i urządzeniami peryferyjnymi tworzy spójny system elektroniczny, który sygnalizuje różne awaryjne sytuacje. NeoGSM-IP Ropam ma pod swoją kontrolą systemy alarmowe oraz automatykę domową, aby w pełni chronić budynki oraz ich mieszkańców. Ogromną zaletą NeoGSM-IP Ropam jest wbudowany w nią komunikator GSM oraz moduł Wi-Fi. Dzięki temu całość pozwala na zdalną kontrolę i sterowania całym systemem nawet nie będąc w domu. Cała centrala NeoGSM-IP Ropam jest niezwykle uniwersalna dzięki swojej modułowej konstrukcji. W trakcie użytkowania można ją swobodnie rozbudowywać i dostosowywać do potrzeb użytkowników i budynku.

SATEL INTEGRA

Do popularnych i często używanych centrali alarmowych należą systemy z serii SATEL INTEGRA. Są one stworzone z myślą o wymagających użytkownikach. Urządzenia z tej serii nadają się do dużych obiektów takich jak fabryki. Cechują je płyty z dużą ilością wejść. W ofercie marki dostępne są centrale z nawet z szesnastoma wejściami na płycie, z możliwością rozbudowy poprzez ekspandery do 256 czujek, dzięki czemu można wykorzystywać je do naprawdę rozbudowanych systemów. Dodatkowym plusem serii SATEL INTEGRA jest ich połączenie z aplikacją, która umożliwia sterowanie całym systemem z dowolnego miejsca, nawet jeśli jest ono położone setki czy tysiące kilometrów dalej.

SATEL VERSA

Centralą alarmową, która nadaje się do wszystkich wielkości infrastruktur jest SATEL VERSA. Świetnie spisuje się ona zarówno w mieszkaniach, domach, jak i mniejszych biurach. Centrale z tej serii można łączyć z pozostałymi elementami systemu przy pomocy przewodów lub w sposób bezprzewodowy. Oba te sposoby warto ze sobą łączyć, tworząc spójny system, który umożliwia stałe rozbudowywanie czy też dostosowywanie do potrzeb użytkowników. Szukając idealnej centrali alarmowej do swojego budynku, warto sprawdzić ofertę dostępną na stronie https://www.fonex.pl/kategorie/centrale-integra-satel-66.html.

SATEL PERFECTA

Centrale alarmowe z serii SATEL PERFECTA charakteryzują się przede wszystkim bezproblemowym, szybkim montażem i prostą konfiguracją. Dodatkowo obsługiwać je można zdalnie, korzystając z dedykowanej aplikacji mobilnej, działającej niezależnie od odległości zachowanej od centrali alarmowej. W razie potrzeby wszystkie informacje ma się pod ręką, dzięki czemu można bez problemu kontrolować stację monitorującą, konfigurować systemy, weryfikować audio oraz sterować całą centralą w razie jakichkolwiek problemów, czy też chęci zmian. SATEL PERFECTA świetnie sprawdza się w biurach i niewielkich domach.

DSC Power Neo

Do jednych z najpopularniejszych centrali alarmowych należy DSC Power Neo, czyli hybrydowy system alarmowy. Można go elastycznie konfigurować, korzystając z różnych modułów oraz urządzeń peryferyjnych. System DSC Power Neo dobrze sprawdza się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w lokalach użytku publicznego. Dużym plusem DSC Power Neo jest możliwość wykorzystania wielu interaktywnych funkcji do ochrony i monitorowania, co przekłada się na swobodną możliwość rozbudowy całych konfiguracji. Dzięki temu ta centrala alarmowa jest niezwykle nowoczesna, wydajna i niezawodna. Istotne w DSC Power Neo są wykorzystane technologie, które wpływają między innymi na weryfikację alarmu na paru płaszczyznach, co w bezpośredni sposób przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

Artykuł sponsorowany

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.