Artykuł Dodaj artykuł

Webinar Panasonic - Układ hybrydowy lub ogrzewanie podczerwienią – czy to się opłaca?

Panasonic zaprasza na webinar pt.: Układ hybrydowy lub ogrzewanie podczerwienią – czy to się opłaca? Wydarzenie online rozpocznie się w najbliższą środę, 28 września br., o godz. 10:00.

Panasonic zaprasza na webinar pt.:

 

Układ hybrydowy lub ogrzewanie podczerwienią – czy to się opłaca?

 

Wydarzenie online rozpocznie się w najbliższą środę, 28 września br., o godz. 10:00. Zachęcamy do rejestracjipod linkiem.

Panasonic zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Webinarowa Środa, prowadzone przez naszego Product Managera ds. Pomp Ciepła Panasonic, Jakuba Traczyka.

Webinar Panasonic - Układ hybrydowy lub ogrzewanie podczerwienią – czy to się opłaca?

Podczas webinaru Panasonic odpowie na wiele pytań, w tym:

  • czy zastosowanie układu hybrydowego jest opłacalne?
  • od jakiej temperatury zewnętrznej najlepiej włączyć kocioł?
  • jak wyglądają koszty inwestycji w zależności od tego jaki procent zapotrzebowania na ciepło budynku ma pokryć pompa ciepła?

Dodatkowo poruszona zostanie kwestia kosztów – w tym celu zostaną zestawione ze sobą koszty związane w ogrzewaniem podczerwienią i porówna do kosztów związanych z pompą ciepła.

W czasach dynamicznych zmian nośników energii, porównanie pozwoli zarówno na rzetelne określenie opłacalności inwestycji w pompę ciepła jak i rozwieje wiele wątpliwości odnośnie kosztów eksploatacji systemów hybrydowych oraz ogrzewania podczerwienią.

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Panasonic Corporation jest jednym z największych producentów elektroniki konsumenckiej i przemysłowej na świecie. Zatrudnia ponad 300 000 osób i wytwarza około 15 000 rodzajów produktów sprzedawanych na całym świecie.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.