Artykuł Dodaj artykuł

Wycinarka plazmowa CNC – doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy

Prowadzisz zakład produkcyjny zajmujący się cięciem i obróbką metalu?

Prowadzisz zakład produkcyjny zajmujący się cięciem i obróbką metalu? Zdajesz sobie więc doskonale sprawę, jak ważny jest niezawodny i wydajny sprzęt pozwalający osiągać doskonałe efekty. Stigal od lat zajmuje się dostarczaniem na rynek profesjonalnych przecinarek plazmowych CNC, które doceniane były wielokrotnie przez użytkowników oraz ekspertów w branży. Jeżeli szukasz nowoczesnych urządzeń zapewniających skuteczne cięcie blach, rur i arkuszy metalu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić i jak ułatwić pracę osobą w Twojej firmie.

Wycinarka plazmowa CNC

Nowoczesne maszyny do cięcia plazmą – jakie mają zalety?

Laserowe cięcie metalu jest niezwykle popularne i bardzo często wykorzystywane w różnego rodzaju maszynach. Stigal proponuje jednak bardziej wydajną, nowocześniejszą technologię w postaci urządzeń wykorzystujących plazmę. Wycinarka plazmowa CNC zapewni znacznie większy zakres grubości cięcia blach stalowych, aluminiowych i nierdzewnych. Wypalane na plazmie wychodzi także znacznie taniej, a w niektórych zakresach grubości blach znacznie szybciej i z możliwością uzyskania bardzo dużej ilości detali. Maszyny Stigal wyposażone są w zaawansowane technologie, dzięki którym ich obsługa będzie niezwykle prosta, co pozwoli wykorzystać ich walory do maksimum.

DYNAMIC X-PRO – najszybsza kompaktowa wycinarka plazmowa

Jeżeli szukasz kompaktowego urządzenia najwyższej klasy, przedstawiamy Ci przecinarkę DYNAMIC X-PRO. Wyróżnia się ona niesamowitą dynamiką i przyspieszeniem, zapewniając niespotykaną do tej pory szybkość cięcia – potwierdzają to liczne testy. W żadnym wypadku nie wpływa to na jakość i końcowy efekt. Doskonałe parametry pracy, maksymalne bezpieczeństwo oraz inteligentne systemy sterowania sprawiają, że jest to wymarzony sprzęt dla operatorów. Jest on ona niezwykle prosta w użytkowaniu, dzięki czemu świetne rezultaty osiągane będą nawet w przypadku mniej doświadczonych pracowników. Ergonomiczna budowa tego modelu sprawia, że świetnie wkomponuje się w każdą halę produkcyjną czy warsztat.

Wszystkie maszyny w ofercie Stigal posiadają możliwość konfiguracji dzięki modułowej budowie. Dzięki temu możesz wybrać wyposażenie dodatkowe i modyfikacje dostępne w naszym katalogu. Dzięki temu urządzenie będzie jeszcze bardziej funkcjonalne i dopasowane do specyfiki pracy w Twoim zakładzie produkcyjnym.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze maszyny spełniającej potrzeby Twojej firmy. Oferujemy najlepsze wycinarki plazmowe na rynku – zapraszamy do współpracy!

Artykuł sponsorowany


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.