Artykuł Dodaj artykuł

Jak wybrać opakowanie na sprzęt AGD?

Transport wyposażenia AGD lub innych, delikatnych elementów wyposażenia dla domu lub firmy to czasem niełatwe zadanie.

Transport wyposażenia AGD lub innych, delikatnych elementów wyposażenia dla domu lub firmy to czasem niełatwe zadanie. Nie tylko musimy zadbać o poprawne przewiezienie rzeczy, ale również zwrócić uwagę na to, aby jej nie poobijać czy też nie wystawić na niekorzystną pogodę. Opakowania styropianowe idealnie nadają się do tego zadania.

opakowanie na sprzęt AGD

  1. Opakowania AGD - jak zabezpieczyć sprzęt w transporcie?
  2. Opakowania styropianowe na sprzęt AGD i RTV - największe zalety
  3. Opakowania EPS - gdzie najlepiej się sprawdzą?

Opakowania AGD - jak zabezpieczyć sprzęt w transporcie?

Zarówno małe, jak i duże urządzenia AGD oraz RTV są zwykle dość delikatne i wymagają szczególnej ostrożności przy transportowaniu. Z tego powodu powinniśmy zrobić wszystko, aby ograniczyć im nadmierne wstrząsy czy obijanie się o ściany na pace samochodu. Uniwersalną, ekonomiczną i łatwą w przygotowaniu metodą jest zastosowanie opakowań wykonanych ze styropianu. Dzięki lekkości i możliwości dopasowania do każdego kształtu jest to idealny materiał, który z jednej strony nie doda zbyt dużo do wagi przesyłki, a z drugiej będzie skutecznie chronił jej zawartość przed ewentualnym uszkodzeniem. Jest to również bardzo prosty sposób na zabezpieczenie zarówno niewielkich, jak i dość dużych sprzętów domowych.

Opakowania styropianowe na sprzęt AGD i RTV - największe zalety

Ze względu na swoje szerokie zastosowanie styropian idealnie nadaje się do pakowania delikatnych sprzętów, które wymagają szczególnego traktowania podczas transportu. Jest to materiał odporny na czynniki zewnętrzne, jak i dość duży zakres temperatur. Pudełka i elementy wykonane z dobrej jakości styropianu są wytrzymałe, a jednocześnie nie ważą zbyt wiele, co ma duże znaczenie w przypadku transportu sprzętu AGD i innych domowych elementów wyposażenia. Opakowania tego typu są dodatkowo warstwą izolacyjną, która zabezpiecza przenoszony produkt przed czynnikami zewnętrznymi, jak na przykład wilgoć. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.hirsch-porozell.pl/produkty/opakowania/opakowania-styropianowe-na-elektronike-rtv-agd/.

Opakowania EPS - gdzie najlepiej się sprawdzą?

Opakowania z EPS zapewniają izotermiczną ochronę przenoszonej rzeczy, a dodatkowo często posiadają w sobie kształtki, które umożliwiają utrzymanie zawartości w jednym miejscu. Produkty tego typu świetnie sprawdzą się do transportu rzeczy delikatnych, jak na przykład sprzęt RTV, komputery czy elementy wykonane ze szkła. Dodatkowym plusem jest również pokrywka, która pozwala całkowicie odciąć przenoszony element od warunków zewnętrznych i zapewnia mu tym samym dodatkową ochronę.

Artykuł sponsorowany


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.