Artykuł Dodaj artykuł

Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2022

To będzie wielkie wydarzenie, najważniejsze wydarzenie w branży roku 2022.

 

To będzie wielkie wydarzenie, najważniejsze wydarzenie w branży roku 2022.

Targi ELEKTROTECHNIKA 2022, Targi ŚWIATŁO 2022 i Targi AUTOMATICON 2022 odbędą się w jednym miejscu i w jednym czasie – tj. w dniach 26 - 28 stycznia 2022 na terenie EXPO XXI w Warszawie. Organizacja tych trzech imprez w jednym miejscu i czasie da możliwość spotkania się wszystkim związanym z branżą elektrotechniczną, teletechniczną, elektroniczną i oświetleniową oraz aktywnego włączenia się w towarzyszący targom program konferencyjno-szkoleniowy.

Spotkania skierowane są do projektantów, wykonawców, inspektorów nadzoru, producentów, instalatorów, służb eksploatacji operatorów energetycznych, audytorów energetycznych, kadry zarządzającej, służb eksploatacji i utrzymania ruchu w różnego rodzaju zakładach i spółdzielniach produkcyjnych, przedsiębiorców, pracowników urzędów gmin (miast) i starostw powiatowych, zarządców obiektów komunalnych, służb eksploatacji obiektów biurowych oraz obiektów magazynowych i centrów logistycznych, przedstawicieli działów inwestycji, przedstawicieli działów technicznych i bhp, przedstawicieli placówek oświatowych, przedstawicieli eksploratorów obiektów służby zdrowia, kierowników obiektów sportowych, deweloperów oraz studentów kierunków elektrotechnicznych.

Na terenie Targów ELEKTROTECHNIKA 2022 powstaną dodatkowe specjalne strefy: OZE, INSTALACJI ODGROMOWYCH i PRZECIWPRZEPIĘCIOWYCH, ELEKTROMOBILNOŚCI, AUTOMATYKI, INNOWACJI I WYNALAZKÓW i TELETECHNIKI.

Na terenie Targów ŚWIATŁO 2021 powstanie specjalna Strefa OŚWIETLENIA TERENÓW PUBLICZNYCH oraz Strefa WNĘTRZE OTWARTE poświęcona zieleni i naturze w połączeniu z automatyką i smart technologiami.

19 maja odbędzie się spotkanie Jednostek Samorządu Terytorialnego poświęcone gospodarce energetycznej w zakresie oświetlenia, OZE i elektromobilności na terenie miast i gmin.

Zorganizowany zostanie również Dzień Mazowieckiego Inżyniera Budownictwa.

Targi w Warszawie to nie tylko wystawa ale płaszczyzna kontaktów, innowacji i kreatywnych działań na styku producent – odbiorca. Taka formuła stwarza nowe możliwości zarówno dla producentów produktów i innowacyjnych rozwiązań jak i ich odbiorców. To tutaj odwiedzający znajdą niezbędne informacje i inspiracje do realizacji nowych projektów jak i niezbędnych działań modernizacyjnych.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie www.elektroinstalacje.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Agencja SOMA sp.j.

Agencja SOMA specjalizuje się we wspieraniu rozwoju firm z branży oświetleniowej, a także łączeniu polskich i międzynarodowych partnerów oraz wzmacnianiu wymiany wiedzy i doświadczeń biznesowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły