Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Artykuł Dodaj artykuł

LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) wprowadza na rynek nową, własną markę - LANGE LIGHT

Ponad 30 lat doświadczenia. Blisko 30 marek o światowej renomie. Ponad 1000 punktów sprzedaży. Ponad 15 tysięcy produktów w magazynie. LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) to symbol jakości, rzetelności i doświadczenia. Z dumą reprezentuje w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Teraz startuje z nową, własną marką – LANGE LIGHT.

LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) wprowadza na rynek nową, własną markę - Lange Light

Ponad 30 lat doświadczenia. Blisko 30 marek o światowej renomie. Ponad 1000 punktów sprzedaży. Ponad 15 tysięcy produktów w magazynie. LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) to symbol jakości, rzetelności i doświadczenia. Z dumą reprezentuje w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Teraz startuje z nową, własną marką – LANGE LIGHT. 

Firma LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) wprowadziła na polski rynek liczne nowatorskie rozwiązania, w tym technologie oświetleniowe. Od wielu lat jest liderem jakości w kwestii techniki automatycznego oświetlenia. Dostarcza tysiące energooszczędnych produktów oświetleniowych najwyższej klasy. Wśród nich są kompletne systemy oświetlenia, lampy, dekoracyjne źródła światła oraz automatyka sterująca. 

LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) wprowadza na rynek nową, własną markę - Lange LightOfficelight

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) zdecydowała się poszerzyć swoją ofertę o nowe produkty, będące odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku. Tak właśnie powstało LANGE LIGHT  –  nowa marka stworzona z połączenia pasji, doświadczenia i profesjonalizmu.

Firma LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) wprowadziła na polski rynek liczne nowatorskie rozwiązania, w tym technologie oświetleniowe. Od wielu lat jest liderem jakości w kwestii techniki automatycznego oświetlenia. Dostarcza tysiące energooszczędnych produktów oświetleniowych najwyższej klasy. Wśród nich są kompletne systemy oświetlenia, lampy, dekoracyjne źródła światła oraz automatyka sterująca.Quadlight

Na jej ofertę, którą będzie się systematycznie poszerzać, składają się energooszczędne oprawy oświetleniowe LED zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Inwestycja we własną markę pozwala firmie LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) oferować doskonałą jakość w konkurencyjnej cenie.

Obecnie w ofercie LANGE LIGHT znajduje się pięć funkcjonalnych opraw oświetleniowych wysokiej jakości:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) zdecydowała się poszerzyć swoją ofertę o nowe produkty, będące odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku. Tak właśnie powstało LANGE LIGHT  –  nowa marka stworzona z połączenia pasji, doświadczenia i profesjonalizmu. Na jej ofertę, którą będzie się systematycznie poszerzać, składają się energooszczędne oprawy oświetleniowe LED zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Inwestycja we własną markę pozwala firmie LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) oferować doskonałą jakość w konkurencyjnej cenie.Starlight
  • STARLIGHT – OPRAWA WEWNĘTRZNA LED ZE ŚWIATŁEM BAZOWYM ORAZ CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU
  • QUADLIGHT – OPRAWA WEWNĘTRZNA LED ZE ŚWIATŁEM BAZOWYM ORAZ CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU
  • SUNLIGHT – OPRAWA WEWNĘTRZNA LED ZE ŚWIATŁEM BAZOWYM ORAZ CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU
  • OFFICELIGHT – PANEL SUFITOWY LED
  • TWILIGHT – OPRAWA ZEWNĘTRZNA LED Z CZUJNIKIEM ZMIERZCHU 

Oprawy oświetleniowe LANGE LIGHT wyróżniają się prostym i szybkim montażem. Wszystkie parametry, takie jak: czujnik ruchu, czujnik zmierzchu, światło bazowe i czas wyłączania lamp ustawimy w intuicyjny sposób, a ich przemyślana konstrukcja ułatwia instalację. Uniwersalny kolor opraw oświetleniowych LANGE LIGHT w połączeniu z ich klasycznym designem sprawią, że doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu.

Obecnie w ofercie LANGE LIGHT znajduje się pięć funkcjonalnych opraw oświetleniowych wysokiej jakości:Sunlight

Długi okres gwarancji jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Technologia LED w połączeniu z klasą energetyczną  A++ znacząco wpływa na obniżenie kosztów zużycia energii. Według najnowszych badań, technologia LED jest najbardziej efektywnym finansowo źródłem światła, ponieważ niewielka dioda LED świeci z mocą odpowiadającą bardzo silnym żarówkom starego typu.

Długi okres gwarancji jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Technologia LED w połączeniu z klasą energetyczną  A++ znacząco wpływa na obniżenie kosztów zużycia energii. Według najnowszych badań, technologia LED jest najbardziej efektywnym finansowo źródłem światła, ponieważ niewielka dioda LED świeci z mocą odpowiadającą bardzo silnym żarówkom starego typu.Twillight

Znaczące oszczędności można zaobserwować już w obrębie niewielkiego gospodarstwa domowego. Jeśli chodzi natomiast o oświetlenie w przestrzeniach użyteczności publicznej: dużych budynkach wielorodzinnych i biurach – skala oszczędności jest naprawdę ogromna. Kolejnym istotnym aspektem zwiększającym wydajność opraw jest możliwość ustawienia wszystkich parametrów takich jak – czujnik ruchu, czujnik zmierzchu, światło bazowe i czas wyłączania lamp. Pozwala nam to dopasować działanie opraw do naszych indywidualnych potrzeb i tym samym zmniejszyć pobór energii. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla naszego portfela, ale i dla środowiska. Poza tym bardzo korzystny stosunek jakości oświetlenia LANGE LIGHT do jego ceny zapewnia najwyższy stopień zwrotu z inwestycji. Funkcjonalne oświetlenie LANGE LIGHT dba o bezpieczeństwo, którego oczekują domownicy, mieszkańcy budynków wielorodzinnych czy pracownicy biura. Właściwie oświetlona klatka schodowa, jasny korytarz czy perfekcyjnie doświetlone stanowisko pracy w biurze przekłada się na pewność poruszania się oraz ograniczenie ryzyka wystąpienia wypadków. Czujniki wysokiej częstotliwości w oświetleniu LANGE LIGHT wyczuwają już ruch np. otwieranych drzwi, co gwarantuje, że wejdziemy do oświetlonego, a nie ciemnego pomieszczenia. To daje poczucie bezpieczeństwa i komfort, które użytkownicy będą doceniać latami.

Więcej szczegółów na stronie: www.langelight.pl oraz na fanpage’u /langelight

Artykuł został dodany przez firmę

LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Wprowadzamy produkty wysokiej klasy i innowacyjne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły