Artykuł Dodaj artykuł

Nowe funkcje interfejsu sieciowego WAGO MODBUS TCP/UDP, SERIA 750

Firma WAGO zaktualizowała swój interfejs sieciowy MODBUS TCP i wyposażyła go w nowe funkcje. Jedno pozostało niezmienione: dokładnie tak jak poprzedni model 750-352, nowy interfejs 750-362 niezawodnie łączy rozbudowany WAGO-I/O-SYSTEM serii 750 za pomocą popularnego protokołu sieci obiektowej MODBUS®.

Firma WAGO zaktualizowała swój interfejs sieciowy MODBUS TCP i wyposażyła go w nowe funkcje. Jedno pozostało niezmienione: dokładnie tak jak poprzedni model 750-352, nowy interfejs 750-362 niezawodnie łączy rozbudowany WAGO-I/O-SYSTEM serii 750 za pomocą popularnego protokołu sieci obiektowej MODBUS®. Połączenie interfejsu z modułami I/O jest niezwykle proste, bo interfejs rozpoznaje wszystkie podłączone moduły I/O i tworzy lokalny obraz procesu. Prawidłowo jest także rozpoznawana mieszana konfiguracja wejść/wyjść analogowych i dwustanowych.

Nowe funkcje interfejsu sieciowego WAGO MODBUS TCP/UDP, SERIA 750

Duża wydajność

Nowy interfejs sieciowy wyposażony jest w mocniejszy sprzęt. Już podczas uruchamiania widać, że ten interfejs robi to znacznie szybciej. Oprócz protokołu MODBUS TCP, obsługuje on również protokół MODBUS UDP. W celu adresowania n-slave przy pomocy zapytania MODBUS, może on wykorzystywać do pięciu adresów multicast dla protokołu MODBUS UDP.

Zaktualizowany został nie tylko sprzęt, ale i firmware. Nowe funkcje, takie jak transfer danych przez sFTP, HTTP lub aktualizacje za pośrednictwem zarządzania przez internet, zapewniają bezpieczną i komfortową pracę w sieci.

Dzięki nowemu interfejsowi użytkownik żądania multicast ma zawsze pod kontrolą. Sieć można wyłączyć, kiedy jest przeładowana zapytaniami. I rzecz szczególnie ważna dla użytkowników: Interfejsy można obsługiwać za pomocą zwykłych narzędzi WAGO lub za pomocą zintegrowanego interfejsu WWW.

Artykuł został dodany przez firmę

WAGO ELWAG sp. z o.o.

WAGO ELWAG jest producentem i dostawcą nowatorskich komponentów dla przemysłu, techniki procesowej i automatyki budynkowej, a nasze działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.