Artykuł Dodaj artykuł

Nowe funkcje interfejsu sieciowego WAGO MODBUS TCP/UDP, SERIA 750

Firma WAGO zaktualizowała swój interfejs sieciowy MODBUS TCP i wyposażyła go w nowe funkcje. Jedno pozostało niezmienione: dokładnie tak jak poprzedni model 750-352, nowy interfejs 750-362 niezawodnie łączy rozbudowany WAGO-I/O-SYSTEM serii 750 za pomocą popularnego protokołu sieci obiektowej MODBUS®.

Firma WAGO zaktualizowała swój interfejs sieciowy MODBUS TCP i wyposażyła go w nowe funkcje. Jedno pozostało niezmienione: dokładnie tak jak poprzedni model 750-352, nowy interfejs 750-362 niezawodnie łączy rozbudowany WAGO-I/O-SYSTEM serii 750 za pomocą popularnego protokołu sieci obiektowej MODBUS®. Połączenie interfejsu z modułami I/O jest niezwykle proste, bo interfejs rozpoznaje wszystkie podłączone moduły I/O i tworzy lokalny obraz procesu. Prawidłowo jest także rozpoznawana mieszana konfiguracja wejść/wyjść analogowych i dwustanowych.

Nowe funkcje interfejsu sieciowego WAGO MODBUS TCP/UDP, SERIA 750

Duża wydajność

Nowy interfejs sieciowy wyposażony jest w mocniejszy sprzęt. Już podczas uruchamiania widać, że ten interfejs robi to znacznie szybciej. Oprócz protokołu MODBUS TCP, obsługuje on również protokół MODBUS UDP. W celu adresowania n-slave przy pomocy zapytania MODBUS, może on wykorzystywać do pięciu adresów multicast dla protokołu MODBUS UDP.

Zaktualizowany został nie tylko sprzęt, ale i firmware. Nowe funkcje, takie jak transfer danych przez sFTP, HTTP lub aktualizacje za pośrednictwem zarządzania przez internet, zapewniają bezpieczną i komfortową pracę w sieci.

Dzięki nowemu interfejsowi użytkownik żądania multicast ma zawsze pod kontrolą. Sieć można wyłączyć, kiedy jest przeładowana zapytaniami. I rzecz szczególnie ważna dla użytkowników: Interfejsy można obsługiwać za pomocą zwykłych narzędzi WAGO lub za pomocą zintegrowanego interfejsu WWW.

Artykuł został dodany przez firmę

WAGO ELWAG sp. z o.o.

WAGO ELWAG jest producentem i dostawcą nowatorskich komponentów dla przemysłu, techniki procesowej i automatyki budynkowej, a nasze działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.