Stäubli Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Nowe światło od Beghelli w promocyjnej cenie

11-09-2019, 02:00

Beghelli - Polska Sp. z o.o.

Na czas targów Energetab Beghelli-Polska przygotowuje promocję na wybrane produkty ze swojego asortymentu. Z akcji będą mogły skorzystać wszystkie osoby odwiedzające i rejestrujące się na stoisku włoskiego producenta oświetlenia LED podczas trwania eventu w dniach 17-19.09.2019 w Bielsku-Białej.

Wśród promocyjnych produktów znajdzie się hermetyczna oprawa LED o wysokim strumieniu świetlnym – Stagna LED ES-1200 36W w cenie 59 zł, a także uniwersalny naświetlacz od Beghelli FH200 ED, energooszczędna alternatywa dla klasycznych halogenów. Montaż opraw odbywa się w dogodny dla użytkownika sposób, np. zwieszany, na ścianie, na ziemi czy słupie.

Naświetlacz FH200 ED można zakupić w promocyjnej cenie 299 zł. Wśród promowanych produktów znajduje się również oprawa o oryginalnym designie – X-Six SQ LED 20W (49 zł).

Dzięki innowacyjnemu przełącznikowi CCT możliwe jest dostosowanie temperatury barwowej w zakresie od 3000 do 6500K w zależności od przeznaczenia. Wszystkie oprawy objęte promocją posiadają 36 miesięcy gwarancji.

Stagna LED ES-1200 36WHermetyczna oprawa LED Stagna LED ES-1200 36W
Naświetlacz FH200 EDNaświetlacz FH200 ED
Oprawa X-Six SQ LED 20WOprawa X-Six SQ LED 20W
 

Zamówienia można składać po zarejestrowaniu się osobiście lub mailowo na adres biuro@beghelli.pl.

Klienci indywidualni mogą zakupić produkty w hurtowniach współpracujących z marką. Dostawa wszystkich zamówień będzie realizowana do czterech tygodni od złożonego zamówienia.

Źródło: Beghelli - Polska Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Beghelli - Polska Sp. z o.o.

Firma jest europejskim leaderem w produkcji oświetlenia LED. W fabrykach należących do Grupy Beghelli produkowane jest oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, systemy bezpieczeństwa oraz urządzenia elektroniczne użytku domowego.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły