Stäubli Łódź Sp. z o.o.
FLIR SYSTEMS

Artykuł Dodaj artykuł

Nowości Beghelli na targach Enegetab 2019

27-08-2019, 02:00

Od 17 do 19 września w Bielsku-Białej odbędą się największe w Polsce targi energetyczne Energetab. Zwiedzający będą mieli okazję poznać najnowszą technologię, aparaturę oraz urządzenia dla przemysłu energetycznego.

Nowości Beghelli na targach Enegetab 2019

Beghelli-Polska podczas targów przedstawi nowość w ofercie – H400 LED TOP 3 ze zwiększonym strumieniem (do 33 tys. lumenów) oraz biodynamiczne oświetlenie, technologię HCL podążającą za rytmem dobowym człowieka. Nie zabraknie także upominków oraz gadżetów związanych z Włochami, krajem z którego wywodzi się marka. Ponadto Beghelli zaprezentuje swoją nową odsłonę. Opracowany Key Visual, który do tej pory wykorzystywany był głównie w komunikacji online, będzie miał swoją premierę podczas prezentacji stoiska.

Na targach Energetab pojawi się ponad 700 wystawców z Polski oraz całej Europy, Azji i USA. Teren wystawowy obejmie łącznie ponad 35 tys. m² powierzchni hali wielofunkcyjnej, a także pawilonów namiotowych oraz terenów otwartych, na których wystawcy będą mogli prezentować ciężkie, wielkogabarytowe eksponaty. Bielskie targi Energetab to miejsce spotkań wielu czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce i na świecie oraz okazja do nawiązania nowych, kluczowych relacji biznesowych. 

Beghelli na targach Energetab będzie można znaleźć na stoisku numer 8 w hali R.

Źródło: Beghelli - Polska Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Beghelli - Polska Sp. z o.o.

Firma jest europejskim leaderem w produkcji oświetlenia LED. W fabrykach należących do Grupy Beghelli produkowane jest oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, systemy bezpieczeństwa oraz urządzenia elektroniczne użytku domowego.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły