Stäubli Łódź Sp. z o.o.
FLIR SYSTEMS
IGE+XAO Polska sp. z o.o. Miejsce na reklamę NOWIMEX s.c.

Artykuł Dodaj artykuł

Nowy małogabarytowy elektroniczny zatrzask zamkowy firmy Southco z możliwością monitorowania stanu drzwi i zatrzasku

18-07-2019, 02:00

Firma Southco rozszerzyła swoją rodzinę elektronicznych systemów kontroli dostępu o małogabarytowy, elektroniczny zatrzask zamkowy EM-05 4 ułatwiający przejście z systemów ryglowania mechanicznego do elektronicznego. Zawiera on czujnik położenia rygla zatrzaskowego i czujnik drzwi, co pozwala na proste monitorowanie stanu drzwi i zatrzasku.

Nowy małogabarytowy elektroniczny zatrzask zamkowy firmy Southco z możliwością monitorowania stanu drzwi i zatrzasku

Elektroniczny zatrzask zamkowy Southco EM-05 4 charakteryzuje się dużą sprawnością energetyczną, gdyż nie pobiera mocy w celu zachowania ustalonego położenia rygla. Dzięki małym gabarytom może być łatwo instalowany w ciasnych przestrzeniach i można go dostosować do różnych wymagań montażowych. Proste w instalacji i obsłudze, ekonomiczne zatrzaski serii 4 wykorzystują sprężynowy mechanizm napędzany silniczkiem przekładniowym, stanowiący bezpieczną i niezawodną alternatywę dla elektromagnesów w systemach przechowywania, produkowanych w dużych seriach.

Dyrektor generalny Steve Spatig powiedział, “Nowy zatrzask elektroniczny EM-05 4 umożliwia szybką i tanią modernizację elektromechanicznych systemów dostępu, zapewniającą większą sprawność energetyczną i niezawodność od tradycyjnych elektromagnesów. Wbudowany w zatrzaski serii 4 mechanizm monitorowania stanu drzwi i zatrzasku stanowi prostą metodę zwiększenia poziomu bezpieczeństwa.”

Podobne artykuły