Artykuł Dodaj artykuł

Oświetlenie zewnętrzne domu – kinkiet SEMI marki Nowodvorski Lighting

Dobre oświetlenie elewacji budynku pomaga podkreślić jego walory, a ponadto sprawia, że poruszanie się wokół niego jest bezpieczniejsze. 

Kinkiet SEMI marki Nowodvorski Lighting
Kinkiet SEMI marki Nowodvorski Lighting – idealny sposób na podkreślenie walorów elewacji
Fot. Nowodvorski Lighting

Dobre oświetlenie elewacji budynku pomaga podkreślić jego walory, a ponadto sprawia, że poruszanie się wokół niego jest bezpieczniejsze. Wybierając lampę zewnętrzną, należy jednak zwrócić uwagę na to, aby nie emitowała ona zbyt mocnego światła. W to kryterium wpisuje się kinkiet SEMI marki Nowodvorski Lighting.

Lampa SEMI marki Nowodvorski Lighting została zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią klasyczne kształty i kolory. Kinkiet ten wykonano bowiem z aluminium w grafitowym kolorze. Charakteryzuje się on formą spłaszczonego prostopadłościanu o zaokrąglonych krawędziach, a jego wymiary to 11,5x2 cm. W lampie zastosowano 36 LED-ów, o mocy 0,2W każdy, które emitują światło barwy ciepłej zarówno ku górze, jak i ku dołowi pod kątem 120 stopni. Dzięki temu skutecznie podkreślają walory budynku i jednocześnie nie są uciążliwe dla domowników.

Kinkiet ledowy SEMI posiada stopień ochrony IP54, który chroni go przed deszczem, a także przed wnikaniem pyłu. Można go wykorzystać, aranżując zarówno oświetlenie domu, jak
i budynków użyteczności publicznej.

Kinkiet SEMI marki Nowodvorski Lighting

Cena detaliczna: 210,33 zł brutto

Podobne artykuły