Artykuł Dodaj artykuł

SPIN Extra 2015

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to wydarzenie mające na celu tworzenie warunków sprzyjających wymianie kontaktów pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi.

Logo SPIN Extra 2015Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to wydarzenie mające na celu tworzenie warunków sprzyjających wymianie kontaktów pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi. SPIN to dwa dni transferu wiedzy, technologii i rozwiązań. Spotkania organizowane są od trzynastu lat. Dotychczas odbyło się już piętnaście edycji spotkań profesjonalistów branży niskich prądów.

SPIN Extra 2015 odbędzie się w dniach 15–16 kwietnia 2015 w Hotelu***** Marina Golf Club, zlokalizowanym w samym sercu Warmii i Mazur - Siła k. Olsztyna. Tegoroczna wiosenna edycja to czwarte spotkanie dedykowane dla projektantów instalacji niskoprądowych z obszaru Północnej po Centralną Polski.

Uczestnicy spotykają się, żeby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do prowadzenia dyskusji oraz wymiany spostrzeżeń nt. możliwości pojawiających się w branży oraz kierunków rozwoju rynku.

Eksperci branżowi oraz przedstawiciele producentów i dystrybutorów podczas prelekcji omówią m.in. przykłady wdrożeń, funkcjonalności proponowanych rozwiązań oraz wyzwania związane z projektowaniem systemów. Wśród pierwszych prelegentów i wystawców SPIN Extra 2015 znajdują się:

  • Złoci Partnerzy: APAINNOVATIVE, AXIS, EL-PUK, Hikvision, ProfiCCTV
  • Srebrni Partnerzy: Ambient-System, ARPOL, Draftel, Extron Electronics, GE Industrial Solutions, Polon-Alfa, TTiTC
  • Brązowi Partnerzy: Image Recording Solutions z Hitachi, Impakt

Tradycyjnie projektanci odwiedzając strefę wystawienniczą, będą mogli porównać i przetestować produkty. Partnerzy zaprezentują portfolio swoich rozwiązań oraz poprowadzą indywidualne konsultacje z uczestnikami.

SPIN Extra 2015 to kompendium wiedzy nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych oraz miejsce sprzyjające powstawaniu nowych projektów i inicjatyw.

Szczegółowe informacje można znaleźć na: www.spin.lockus.pl

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.