Artykuły - Wiadomości


 
Precyzja i delikatność - technologia Lenze w maszynie do pakowania jaj - zdjęcie

Precyzja i delikatność - technologia Lenze w maszynie do pakowania jaj

02-12-2022

Międzynarodowa firma Kletec skorzystała z kompleksowego doświadczenia firmy Lenze, aby stworzyć nowe rozwiązanie do przetwarzania jaj.

Czytaj więcej

 
Jakimi parametrami sugerować się przy wyborze szlifierki kątowej? - zdjęcie

Jakimi parametrami sugerować się przy wyborze szlifierki kątowej?

01-12-2022

Przy wyborze szlifierki kątowej pod uwagę powinniśmy wziąć kilka ważnych kwestii. Jeżeli dobrze przeanalizujemy je pod kątem naszych potrzeb i dodatkowo wybierzemy model (potocznie zwanej) „kątówki” spośród sprawdzonych, renomowanych firm, z pewnością się nie zawiedziemy. Na co więc zwracać uwagę?

Czytaj więcej

 
Mocna, niemiecka ukośnica Scheppach HM140L - zdjęcie

Mocna, niemiecka ukośnica Scheppach HM140L

30-11-2022

Renomowana, niemiecka marka Scheppach, produkująca niezawodne elektronarzędzia dla wielu grup odbiorców, zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie. Blisko 100 lat doświadczenia na rynku, narzędzia produkowane zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa i konkurencyjna cena to znaki rozpoznawcze tej marki. Scheppach to połączenie niemieckiej precyzji, nowoczesnej technologii i komponentów najwyższej jakości.

Czytaj więcej

 
O czym pamiętać projektując oświetlenie, aby jesienią i zimą cieszyć się jasnym światłem i oszczędnym zużyciem energii? - zdjęcie

O czym pamiętać projektując oświetlenie, aby jesienią i zimą cieszyć się jasnym światłem i oszczędnym zużyciem energii?

28-11-2022

Gdy jesienią i zimą dni stają się coraz krótsze zdecydowanie częściej korzystamy ze sztucznego oświetlenia. Jak dobrać lampy, aby rozjaśnić wnętrza, poprawić samopoczucie i zoptymalizować koszty podpowiada Paulina Boś, ekspertka marki Nowodvorski Lighting.

Czytaj więcej

 
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 24 V GREENWORKS - zdjęcie

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 24 V GREENWORKS

28-11-2022

To najczęściej stosowane urządzenie, wszędzie tam gdzie remontujemy, wykańczamy, zmieniamy przestrzeń w domu, jak i w jego najbliższej okolicy.

Czytaj więcej

 
Szczęśliwa trzynastka Targów Energetycznych ENERGETICS - zdjęcie

Szczęśliwa trzynastka Targów Energetycznych ENERGETICS

28-11-2022

Targi Energetyczne ENERGETICS wróciły do czołówki wiodących wydarzeń dedykowanych branży energetycznej po ponad dwuletniej przerwie.  W dniach 15-17 listopada odbyła się już XIII edycja tego wydarzenia. Rekordowe zainteresowanie wydarzeniem pokazało, że dla branż o kluczowym znaczeniu gospodarczym bezpośrednie rozmowy B2B są fundamentalnym aspektem działalności oraz budowania relacji biznesowych.

Czytaj więcej

 
AGH i RENEX podsumowują współpracę - zdjęcie

AGH i RENEX podsumowują współpracę

25-11-2022

Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Grupa RENEX podsumowały trzy zrealizowane projekty wyposażenia pracowni naukowych i dydaktycznych.

Czytaj więcej

 
Jak działa nożyk pałąkowy z systemu 4-70? - zdjęcie

Jak działa nożyk pałąkowy z systemu 4-70?

23-11-2022

Jesteście ciekawi, jak działa nożyk pałąkowy JOKARI System 4-70? W jaki sposób go używać i maksymalnie wykorzystać wszystkie jego funkcje? O tym wszystkim opowie Wam Michał Ostrowski, nasz niekwestionowany ekspert narzędzi ręcznych.

Czytaj więcej

 
Jakie elektronarzędzia rzadko spotyka się w domowych warsztatach? - zdjęcie

Jakie elektronarzędzia rzadko spotyka się w domowych warsztatach?

22-11-2022

Najpopularniejszym rodzajem narzędzi elektrycznych i akumulatorowych są wiertarki i będące ich specyficznym wariantem wiertarko-wkrętarki.

Czytaj więcej

 
Najlepsze narzędzia i akcesoria do car wrappingu - zdjęcie

Najlepsze narzędzia i akcesoria do car wrappingu

18-11-2022

Dziewczyna w warsztacie? Czy to się klei? Oczywiście, że tak. A ona klei naprawdę profesjonalnie. Car wrapping jej pasja i praca – sposób na życie

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3507

Najpopularniejsze tagi
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.