Artykuły - Wiadomości


 
Na czym dokładnie polega mechanizm Long Life w LEDach i dlaczego są one produktami przyszłości - zdjęcie

Na czym dokładnie polega mechanizm Long Life w LEDach i dlaczego są one produktami przyszłości

01-06-2023

LEDy (Light Emitting Diodes) od lat zyskują na popularności jako źródła oświetlenia, zarówno w domach, biurach, jak i przestrzeniach publicznych. Jednym z kluczowych czynników wpływających na ich rosnącą popularność jest wyjątkowo długa żywotność. Zastosowany w produktach V-TAC mechanizm Long Life stanowi innowacyjną cechę tych produktów i sprawia, że wyróżniają się one na rynku. Dzięki niemu LEDy stają się produktami przyszłości, oferując wieloletnie działanie oraz niezawodność, a co za tym idzie - przewyższając inne rodzaje oświetlenia LEDowego.

Czytaj więcej

 
Jak działa serwis agregatów prądotwórczych oferowany przez firmę Eve-Energy? - zdjęcie

Jak działa serwis agregatów prądotwórczych oferowany przez firmę Eve-Energy?

01-06-2023

Każdy właściciel agregatu prądotwórczego powinien zadbać o jego profesjonalny serwis. Ten obejmuje nie tylko sprawdzenie poprawności działania urządzenia, ale również wymianę najważniejszych płynów eksploatacyjnych i filtrów. Wszystko po to, aby zadbać o bezpieczne użytkowanie sprzętu oraz wydłużenie jego żywotności. Profesjonalny serwis agregatów prądotwórczych oferują specjaliści Eve-Energy. Jak to działa?

Czytaj więcej

 
Panasonic wystartował z kampanią promocyjną „Home Cool Home” dla klimatyzacji domowej - zdjęcie

Panasonic wystartował z kampanią promocyjną „Home Cool Home” dla klimatyzacji domowej

31-05-2023

Panasonic Heating & Cooling Solutions, jeden z liderów w branży klimatyzacji z ponad 60-letnim doświadczeniem w sektorze, ruszył z nową kampanią promocyjną „Home Cool Home”. Ma ona na celu wsparcie instalatorów poprzez dotarcie do zwykłego Kowalskiego oraz zachęcenie ich do zaopatrzenia się w urządzenia klimatyzacyjne Panasonic, aby zapewnić klientom końcowym niespotykany dotąd komfort w domu podczas upalnych, letnich dni, jednocześnie gwarantując czystsze powietrze dzięki wbudowanej w urządzenia technologii nanoe™ X.

Czytaj więcej

 
Grupa RENEX wspiera turniej e-sportowy PRO GAMING CUP 2023 - zdjęcie

Grupa RENEX wspiera turniej e-sportowy PRO GAMING CUP 2023

25-05-2023

Grupa RENEX, świadoma rosnącej popularności e-sportu wśród młodzieży, jest dumnym partnerem pionierskiego wydarzenia na skalę regionu - turnieju e-sportowego "PRO GAMING CUP - Mistrzostwa e-sportowe - Włocławek 2023". Wydarzenie to organizowane przez Stowarzyszenie "Perspektywa", Państwową Akademię Nauk Stosowanych i firmę Pro-Comp zamieni Włocławek w centrum elektronicznej rozrywki i rywalizacji e-sportowej.

Czytaj więcej

 
Na czym polega działanie pomp ciepła? Sprawdź! - zdjęcie

Na czym polega działanie pomp ciepła? Sprawdź!

23-05-2023

Ostatnio w Internecie, telewizji czy innych źródłach pojawia się coraz więcej informacji na temat pomp ciepła. Urządzenia te często określane są jako najlepsza alternatywa dla dotychczasowych źródeł ogrzewania. O tym jak działają te mechanizmy i skąd ich nieustannie rosnąca popularność, opowiadamy w tym artykule!

Czytaj więcej

 
Podpowiadamy, jak najszybciej i najefektywniej wyczyścić teren wokół domu. Porządki czas zacząć! - zdjęcie

Podpowiadamy, jak najszybciej i najefektywniej wyczyścić teren wokół domu. Porządki czas zacząć!

19-05-2023

Wiosna w pełni, czas więc na porządki! Tłuste plamy, chwasty i mech szpecą nawierzchnie, po których chodzimy, jeździmy czy na nich odpoczywamy. Sporo się tego nazbierało przez kilka ostatnich miesięcy. Na tarasie straszą tłuste plamy po rodzinnej imprezie z grillem w roli głównej. Podjazd jest ubrudzony brzydkimi kręgami po oleju, który wyciekł z samochodu. Na dodatek w spoinach na ścieżkach wyłożonych kostką betonowych na dobre zadomowiły się chwasty i mech. Poza najwyższa zrobić z tym porządek…

Czytaj więcej

 
Hurtownia elektryczna - artykuły elektryczne dla domu i firmy - zdjęcie

Hurtownia elektryczna - artykuły elektryczne dla domu i firmy

18-05-2023

Hurtownie elektryczne są miejscami, gdzie można znaleźć szeroki asortyment artykułów elektrycznych - od prostych żarówek po zaawansowane zabezpieczenia i rozdzielnice. W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej sytuacji uzależnionych jest od prądu, ważne jest, aby mieć pewność, że wykorzystujemy jedynie artykuły elektryczne, które są bezpieczne i odpowiadają normom bezpieczeństwa. Korzystanie z usług hurtowni elektrycznych zwiększa pewność, że wybieramy produkty wysokiej jakości.

Czytaj więcej

 
TEKNO - oszczędność czasu, łatwość montażu - zdjęcie

TEKNO - oszczędność czasu, łatwość montażu

18-05-2023

MOWION to marka osprzętu elektroinstalacyjnego stworzona przez Kanlux. Oferujemy w niej rozwiązania nie tylko do wnętrz, ale również zewnętrzne. Do tych zadań przeznaczyliśmy serię TEKNO. Seria TEKNO jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Szczególnie polecana do zastosowania na zewnątrz, ale równie świetnie sprawdzi się w specjalnych warunkach wewnętrznych jak garaże, myjnie samochodowe, pralnie, suszarnie, altany, łazienki. Jego najważniejszymi zaletami jest hermetyczność oraz prosta instalacja.

Czytaj więcej

 
Grupa RENEX prezentuje drugą edycję darmowego poradnika dla elektroników - pobierz i zyskaj 10% zniżki na zakupy! - zdjęcie

Grupa RENEX prezentuje drugą edycję darmowego poradnika dla elektroników - pobierz i zyskaj 10% zniżki na zakupy!

17-05-2023

Elektronika jest dynamiczną dziedziną, która stale się rozwija, a specjaliści muszą nieustannie poszerzać swoją wiedzę, aby być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Dlatego Grupa RENEX, lider w dziedzinie technologii oraz dostawca najnowocześniejszych rozwiązań dla przemysłu elektronicznego, z dumą prezentuje drugą edycję swojego cenionego darmowego poradnika dla elektroników!

Czytaj więcej

 
Co należy wziąć pod uwagę wybierając robot koszący, jakie parametry tego urządzenia są najbardziej istotne? - zdjęcie

Co należy wziąć pod uwagę wybierając robot koszący, jakie parametry tego urządzenia są najbardziej istotne?

16-05-2023

Roboty koszące to urządzenia, które wykonują za nas pracę. Po ich instalacji oraz zaprogramowaniu same w okresie wzrostu trawy wykonują pracę. Niemniej sama prostota obsługi na początku sezonu czy po zakupie jest zróżnicowana. Warto zastanowić się nad robotem, który posiada możliwość obsługi z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3617

Najpopularniejsze tagi
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.