Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..
IGE+XAO Polska sp. z o.o. Miejsce na reklamę NOWIMEX s.c.

Artykuły - Wiadomości


 
Wybieramy idealny prezent dla mężczyzny - zdjęcie

Wybieramy idealny prezent dla mężczyzny

13-12-2019

Jeżeli choć trochę lubi majsterkowanie lub pracę w ogrodzie, to najlepszym prezentem są narzędzia. Mamy wiele możliwości, więc przy wyborze, postawmy na coś uniwersalnego i nieskomplikowanego w obsłudze. Oto kilka propozycji na trafiony prezent dla niego.

Czytaj więcej

 
Książka: Eksploatacja i diagnostyka maszyn elektrycznych i transformatorów - zdjęcie

Książka: Eksploatacja i diagnostyka maszyn elektrycznych i transformatorów

11-12-2019

Wydawnictwo przedstawia kolejną publikację z popularnej SERII „Maszyny elektryczne” – obecnie prezentowana książka jest uzupełnieniem i dopełnieniem poprzednich akademickich oraz ćwiczeniowych podręczników o książkę dla praktyków. Są w niej przedstawione podstawowe zasady eksploatacji transformatorów i maszyn elektrycznych oraz metody i sposoby diagnostyki off-line i on-line.

Czytaj więcej

 
Beghelli oświetli ulice Rybnika - zdjęcie

Beghelli oświetli ulice Rybnika

10-12-2019

Ponad 500 sztuk – tyle energooszczędnych opraw LED dostarczy włoski producent systemów oświetleniowych. Nowoczesne źródła światła od Beghelli zagwarantują bezpieczne, energooszczędne i zgodne z normami oświetlenie na ulicy Prostej, Gliwickiej, Obwiedni Północnej i Południowej w Rybniku. Dzięki wymianie oświetlenia miasto zaoszczędzi ok. 60% energii.

Czytaj więcej

 
Przeskanuj ścianę, zanim zaczniesz wiercić - zdjęcie

Przeskanuj ścianę, zanim zaczniesz wiercić

10-12-2019

Gdy potrzebne są nowe otwory w ścianie, należy sprawdzić, czy wiercąc, nie uszkodzisz przewodu elektrycznego, instalacji grzewczej albo ważnych elementów metalowych lub drewnianych. Ich zlokalizowanie jest proste – wystarczy sięgnąć po nowoczesny, elektroniczny detektor.

Czytaj więcej

 
Zakończyła się XII edycja Targów Energetycznych ENERGETICS - zdjęcie

Zakończyła się XII edycja Targów Energetycznych ENERGETICS

09-12-2019

Prawie 200 wystawców, konferencje, seminaria i dyskusje o przyszłości polskiej energetyki, rozmowy biznesowe, pokazy prac pod napięciem oraz premiery produktów – tak w skrócie można podsumować Targi Energetyczne ENEREGTICS, które już po raz XII odbyły się w Lublinie.

Czytaj więcej

 
Jak dobrać agregat prądotwórczy - zdjęcie

Jak dobrać agregat prądotwórczy

04-12-2019

Użyteczność i niezawodność, jakie za sobą niesie agregat prądotwórczy, doceniamy wtedy, gdy doświadczymy przerw w dostawie energii elektrycznej, które są w stanie unieruchomić wykonywanie codziennych czynności. Aby jednak temu zapobiec, z pomocą przychodzi agregat, dzięki któremu w dalszym ciągu możemy cieszyć się korzystaniem z urządzeń elektrycznych, podłączając do niego kilka odbiorników prądu.

Czytaj więcej

 
Mocne światło z ładnej lampy - zdjęcie

Mocne światło z ładnej lampy

03-12-2019

Właściwie oświetlona posesja nie tylko zyskuje na urodzie, ale staje się też bezpieczniejsza. Na co zwrócić uwagę, kupując lampy na taras, ścieżki i podjazdy?

Czytaj więcej

 
Wymagania ochrony przeciwpożarowej w praktyce projektowej i odbiorach. Nowości i konfrontacja przepisów z praktyką podczas Kongresu Pożarnictwa FIRE ŁÓDŹ 2019 - zdjęcie

Wymagania ochrony przeciwpożarowej w praktyce projektowej i odbiorach. Nowości i konfrontacja przepisów z praktyką podczas Kongresu Pożarnictwa FIRE ŁÓDŹ 2019

02-12-2019

Już 5 grudnia zapraszamy na coroczny Kongres Pożarnictwa FIRE ŁÓDŹ 2019. To wydarzenie, które od lat cieszy się uznaniem wielu podmiotów i instytucji w branży, to miejsce spotkań profesjonalistów, ekspertów, specjalistów, projektantów, architektów, generalnych wykonawców inwestycji, inwestorów sektora przemysłu, budownictwa komercyjnego i użyteczności publicznej ale także rynku hal i magazynów produkcyjnych.

Czytaj więcej

 
Szkolenie: Nowe prawo zamówień publicznych dla energetyki, ciepłownictwa i przedsiębiorstw komunalnych - zdjęcie

Szkolenie: Nowe prawo zamówień publicznych dla energetyki, ciepłownictwa i przedsiębiorstw komunalnych

29-11-2019

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w specjalistycznych warsztatach "Nowe prawo zamówień publicznych dla energetyki, ciepłownictwa i przedsiębiorstw komunalnych", które odbędą się w dniu 30 stycznia 2020 roku w Warszawie. Warsztaty zostaną w całości poprowadzone przez Panią Andrzelę Gawrońską-Baran.

Czytaj więcej

 
Konsole podłogowe G1 Panasonic – grzanie, chłodzenie i oczyszczanie powietrza dla osiągnięcia maksymalnego komfortu  - zdjęcie

Konsole podłogowe G1 Panasonic – grzanie, chłodzenie i oczyszczanie powietrza dla osiągnięcia maksymalnego komfortu

25-11-2019

Panasonic Heating and Cooling zaprezentował udoskonaloną konsolę podłogową typu G1 dla systemów klimatyzacyjnych VRF. Urządzenia będą teraz dostępne w standardzie z zaawansowaną technologią oczyszczania powietrza nanoe X.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3020

Najpopularniejsze tagi