Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Artykuły - Wiadomości


 
Złote i ekologiczne medale - zdjęcie

Złote i ekologiczne medale

23-10-2020

Lampa, którą można zainstalować na ulicach nie podłączonych do sieci elektroenergetycznej, inteligentny robot do recyklingu czy podest dekontaminacyjny, który oczyszcza buty m.in. z wirusów – to niektóre produkty nagrodzone Złotymi Medalami Grupy MTP targów POLECO i GREENPOWER.

Czytaj więcej

 

POLECO - nowa data targów

16-10-2020

Szanowni Państwo, obecna sytuacja w Polsce dotyka każdego z nas i podlega tej samej dynamice zmian. W obliczu sytuacji epidemiologicznej w regionie i obowiązujących od dziś obostrzeń, jako odpowiedzialny organizator podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu targów Poleco, Eco-Trends i GreenPower na termin 13-15 października 2021 r.

Czytaj więcej

 
Lokalizatory przewodów, kamery termowizyjne i multimetry w akcji promocyjnej marki Beha-Amprobe, pod znakiem bezpieczeństwa  - zdjęcie

Lokalizatory przewodów, kamery termowizyjne i multimetry w akcji promocyjnej marki Beha-Amprobe, pod znakiem bezpieczeństwa

14-10-2020

Firma Beha-Amprobe, producent sprzętu pomiarowego m.in. dla elektryków, przygotowała na sezon jesienno-zimowy specjalną akcję promocyjną, w ramach której oferuje szereg zestawów promocyjnych urządzeń tej marki.

Czytaj więcej

 

Jak ukryć kable w domu?

05-10-2020

We współczesnym, nowoczesnym domu nie może zabraknąć sprzętów elektronicznych, które ułatwiają życie i pracę, zapewniają rozrywkę czy pozwalają na eksperymenty kulinarne.

Czytaj więcej

 
Produkt w obiegu – na drodze do gospodarki obiegu zamkniętego  - zdjęcie

Produkt w obiegu – na drodze do gospodarki obiegu zamkniętego

02-10-2020

Gospodarka obiegu zamkniętego dzisiaj jest już koniecznością. Kluczowa staje się w wielu gałęziach przemysłu począwszy od mody, a na budownictwie skończywszy. Istotne jest nie tylko ekologiczne podejście do produkcji i wytwarzania, ale także wdrażanie idei obiegu zamkniętego już na etapie projektowania. Dopiero dzięki połączeniu designu z odpowiednimi surowcami powstają produkty zgodne z ideą circular economy.

Czytaj więcej

 
Woda w szerokim spojrzeniu - konferencja „Woda – Klimat – Człowiek“ podczas targów POLECO - zdjęcie

Woda w szerokim spojrzeniu - konferencja „Woda – Klimat – Człowiek“ podczas targów POLECO

28-09-2020

Działania strategiczne i inwestycyjne związane z ochroną zasobów wodnych, wód opadowych, a także suszy to tylko jeden z tematów, które zostaną omówione podczas konferencji „Woda – Klimat – Człowiek“, którą Grupa MTP zorganizuje 21.10 br. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO.

Czytaj więcej

 

innogy Stoen Operator digitalizuje obsługę klienta

28-09-2020

Dystrybutor energii elektrycznej w Warszawie – innogy Stoen Operator – we współpracy z e-point SA, digitalizuje procesy biznesowe związane z obsługą klienta i rozwija w pełni mobilny portal przyłączeniowy. Od teraz, klienci operatora będą mogli składać wnioski z obszaru przyłączeń wraz ze stosownymi załącznikami, śledzić status zgłoszonych spraw, dodawać do nich pisma i co najważniejsze – komunikować się z innogy Stoen Operator za pośrednictwem portalu.

Czytaj więcej

 
Targi INSTALACJE przełożone na 2021 - zdjęcie

Targi INSTALACJE przełożone na 2021

25-09-2020

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy wystawców, stowarzyszeń oraz pozostałych partnerów, Grupa MTP podjęła decyzję o przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE na 26-28 kwietnia 2021 r.

Czytaj więcej

 
Badanie branży elektroinstalatorskiej ELEKTROBAROMETR - zdjęcie

Badanie branży elektroinstalatorskiej ELEKTROBAROMETR

21-09-2020

Wpływ epidemii covid-19 na wykonywanie pracy elektroinstalatora, poziom kształcenia zawodowego w Polsce, czy szanse oraz bariery związane z profesją elektryka w najbliżej przyszłości.

Czytaj więcej

 
Forum Techniki Świetlnej LUMENtech - 25 listopada 2020, Sosnowiec - zdjęcie

Forum Techniki Świetlnej LUMENtech - 25 listopada 2020, Sosnowiec

21-09-2020

Jednodniowe Forum z pakietem fachowej wiedzy i prezentacją produktów oświetleniowych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3166

Najpopularniejsze tagi