google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 16.09.2019
  1 USD
  3.9116
  -0.0004
  1 EUR
  4.3262
  -0.0134
  1 CHF
  3.9500
  -0.0108
  1 GBP
  4.8609
  -0.0096
  1 RUB
  0.0610
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Czy chodziło Tobie o siŁownikiem ?
  Siłowniki kompaktowe z prowadnicami serii CMPG
  Siłowniki kompaktowe z prowadnicami serii CMPG
  Siłowniki kompaktowe serii CMPG to połączenie napędu pneumatycznego z jednostką prowadzącą mogącą przenieść wysokie wartości obciążeń. Stalowe pręty prowadzące zabudowano bezpośrednio w korpusie siłownika wykonanego z aluminium anodowanego. Dostępne są dwa warianty wykonania prowadnic siłowników CMPG:
  wersja z łożyskami ślizgowymi, wykonanymi z brązu, współpracującymi z prętami prowadzącymi wykonanymi z chromowanej stali węglowej,
  wersja z kulkowymi łożyskami recyrkulacyjnymi współpracującymi z prętami prowadzącymi wykonanymi z hartowanej i chromowanej stali tłoczyskowej.
  Siłowniki serii CMPG mogą być dostarczane w wykonaniu:
  z nastawialną amortyzacją pneumatyczną,
  bez nastawialnej amortyzacji pneumatycznej. 
  Niezależnie od wersji każdy siłownik posiada rowki do montażuczu jników położenia tłoka wykonane bezpośrednio do korpusu.
  Korpus i płyta zwieńczająca siłownika mają liczne otwory montażowe.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki kompaktowe z prowadnicami serii CMPG

  Siłowniki kompaktowe z prowadnicami serii CMPG Siłowniki kompaktowe serii CMPG to połączenie napędu pneumatycznego z jednostką prowadzącą mogącą przenieść wysokie wartości obciążeń. Stalowe pręty prowadzące zabudowano bezpośrednio w korpusie sił...
  Siłowniki wahadłowe serii R2
  Siłowniki wahadłowe serii R2
  Siłowniki wahadłowe z podwójną zębatką, wyposażone w system kompensacji luzu. Dostępne w 4 rozmiarach – 12, 16, 20 i 25 oraz z dwoma kątami obrotu – 90° i 180°. Wszystkie siłowniki standardowo są wyposażone w system nastawy kąta obrotu i nastawną amortyzację pneumatyczną (z wyjątkiem R2-12). Korpus posiada rowki do bezpośredniego montażu czujników zbliżeniowych. Przyłącza pneumatyczne, śruby do nastawy kąta obrotu oraz nastawna amortyzacja pneumatyczna znajdują się na jednej stronie siłownika.
  Uwaga: Zawsze zalecamy użycie zaworów dławiąco-zwrotnych do regulacji prędkości siłownika. Nastawę prędkości należy rozpocząć z całkowicie zamkniętymi zaworami, po czym stopniowo je otwierać aż do uzyskania żądanej prędkości.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki wahadłowe serii R2

  Siłowniki wahadłowe serii R2 Siłowniki wahadłowe z podwójną zębatką, wyposażone w system kompensacji luzu. Dostępne w 4 rozmiarach – 12, 16, 20 i 25 oraz z dwoma kątami obrotu – 90° i 180°. Wszystkie siłowniki standardowo są wyposażone w system ...
  Siłowniki ISO 15552 Ultra Low Frictions
  Siłowniki ISO 15552 Ultra Low Frictions
  Siłowniki serii "ultra-low-friction" charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem tarcia spoczynkowego (minimalne ciśnienie pracy 0,04 bar) w stosunku do wykonań standardowych. Tak niską wartość tarcia uzyskano stosując odmienny system uszczelnień tłoka tzw. "pływający o-ring". Znajdują zastosowanie w aplikacjach wymagających wysokiej płynności ruchu oraz eliminacji wpływu oporów własnych siłownika na rzeczywistą wartość wytwarzanej siły no. jako siłowniki napinające lub oscylatory. Wymiary gabarytowe wykonano zgodnie z standardem ISO 15552 co umożliwia stosowanie standardowego osprzętu montażowego. Konstrukcja umożliwia zasilania sprężonym powietrzem obu komór roboczych (standardowo stosowane jako jednostronnego działania z powrotem wymuszonym obciążeniem zewnętrznym). Tłok standardowo wyposażony w wkładkę magnetyczną dla sygnalizacji położenia. Z uwagi na konieczność utrzymania współczynnika tarcia wewnętrznego na możliwie niskim poziomie niedostępne są wersje z amortyzacją pneumatyczną oraz przechodzącym tłoczyskiem.
  Wykonanie w profilu serii 3. 
  Niedostępna wersja w przechodzącym tłoczyskiem.
  Bez nastawnej amortyzacji pneumatycznej.
  Uszczelnienia NBR.
  Dostępna pełna gama akcesoriów.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki ISO 15552 Ultra Low Frictions

  Siłowniki ISO 15552 Ultra Low Frictions Siłowniki serii "ultra-low-friction" charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem tarcia spoczynkowego (minimalne ciśnienie pracy 0,04 bar) w stosunku do wykonań standardowych. Tak niską wartość tarcia...
  Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem tłoczyska COMBI
  Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem tłoczyska COMBI
  Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem typu "COMBI" są przeznaczone do zastosowań, w których tłoczysko siłownika jest narażone na osiadanie i przyleganie do jego powierzchni różnych zanieczyszczeń stałych. Uszczelnienia tłoczyska standardowych siłowników są wykonane w całości z miękkich elastomerów (NBR, POLIURETAN, FKM/FPM), których podstawowym zadaniem jest zapewnienie szczelności pneumatycznej. Uszczelnienie typu "COMBI" wykonane jest z dwóch różnych materiałów:
  część uszczelniająca, zbudowana wewnątrz pokrywy siłownika, wykonana ze specjalnego gatunku NBR o twardości 80 Shore'a, która zapewnia odpowiednią szczelność pneumatyczną siłownika
  część zgarniająca, zbudowana od zewnętrznej strony pokrywy siłownika, wykonana z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności na ścieranie.
   
   

  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem tłoczyska COMBI

  Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem tłoczyska COMBI Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem typu "COMBI" są przeznaczone do zastosowań, w których tłoczysko siłownika jest narażone na osiadanie i przyleganie do jego powierzchni różnych zanieczyszcz...
  Siłowniki ISO 15552 Low Frictions
  Siłowniki ISO 15552 Low Frictions
  Siłowników z obniżonym współczynnikiem tarcia używa się zazwyczaj jako siłowników napinających, jednostronnego działania bez sprężyny powrotnej.
  Dospne wersje:
  Typ A - zapewnia najmniejszy współczynnik tarcia
  Typ B - powinien być użyty gdy siłownik podczas normalnej eksploatacji nie używa amortyzacji nastawnej.
  Amortyzacja używana jest tylko w przypadkach awaryjnych, jako amortyzator podczas uszkodzenia maszyny.
  Typ C - różni się od typu A tym, że siłownik wyposażony jest w uszczelnienie tłoczyska, które ochrania go podczas pracy w zanieczyszczonym środowisku.
  Typ D - różni się od typu B tym, że siłownik wyposażony jest w uszczelnienie tłoczyska, które ochrania go podczas pracy w zanieczyszczonym środowisku.
  Typ E - powinien być użyty gdy komora przednia jest roboczą.
  Typ F - patrz punkt 2.
  UWAGA: Siłowniki z obniżonym współczynnikiem tarcia zawsze są siłownikami jednostronne działania bez sprężyny powrotnej.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki ISO 15552 Low Frictions

  Siłowniki ISO 15552 Low Frictions Siłowników z obniżonym współczynnikiem tarcia używa się zazwyczaj jako siłowników napinających, jednostronnego działania bez sprężyny powrotnej. Dospne wersje: Typ A - zapewnia najmniejszy współczynn...
  Siłowniki elektryczne
  Siłowniki elektryczne serii ELEKTRO ISO 15552
  Siłowniki elektryczne serii ELEKTRO ISO 15552 są elementami wykonawczymi w których ruch tłoczyska generowany jest przez przekładnię z śrubą kulową i utwardzaną nakrętką za pomocą silnika KROKOWEGO lub SERWO. Znajdują zastosowanie w aplikacjach gdzie konieczna jest kontrola prędkości, położenia i dokładne pozycjonowanie z możliwością zmiany tych parametrów w czasie rzeczywistym. Zwiększone średnice tłoczysk pozwalają na przenoszenie obciążeń promieniowych a kalibrowana taśma prowadząca na tłoku zapewnia minimalny luz z tuleją co przekłada się na ograniczenie do minimum wibracji podczas pracy systemu. Siłowniki mogą być wyposażone w zabezpieczenie przed obrotem tłoczyska dzięki dwom przeciwległym prowadnicom w które wyposażony jest profil siłownika. Kontrolę położenia tłoka zapewnia zabudowana w nim wkładka magnetyczna co pozwala na stosowanie standardowych czujników położenia i ich montaż w dedykowanych rowkach. Dostępne są również silniki wyposażone w hamulec który pozwalana zatrzymanie wirnika (przez to również tłoczyska siłownika) mimobraku zasilania. Silniki KROKOWE z hamulcem wyposażone są również w enkoder (standard dla silników SERWO).
  Uwaga: hamulec nie służy do zatrzymywania dynamicznego wirnika dlatego przed jego załączeniem silnik powinien zostać zatrzymany. Silniki w siłownikach mogą być zamontowane osiowo z bezpośrednim przeniesieniem napędu oraz równolegle – w takim wypadku za przeniesienie napędu odpowiada przekładnia z paskiem zębatym o przełożeniu 1:1. Rozstaw otworów montażowych zgodny z ISO 15552 zapewnia możliwość zastosowania większości osprzętu montażowego przeznaczonego dla siłowników pneumatycznych zgodnych z powyższą normą.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki elektryczne

  Siłowniki elektryczne serii ELEKTRO ISO 15552 Siłowniki elektryczne serii ELEKTRO ISO 15552 są elementami wykonawczymi w których ruch tłoczyska generowany jest przez przekładnię z śrubą kulową i utwardzaną nakrętką za pomocą silnika KROKOWEGO lu...
  Siłowniki ISO 15552 Two Flat
  Siłowniki ISO 15552 Two Flat
  Siłownik przeznaczony do zastosowań wymagających utrzymania tłoczyska i umocowanych do niego elementów pod stałym kątem oraz do przenoszenia określonych momentów obrotowych. Tuleja siłownika posiada rowki montażowe do bezpośredniego montażu czujników magnetycznych. Zabezpieczenie przed obrotem uzyskano dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu poprzecznego przekroju tłoczyska oraz współpracującego z nim łożyska ślizgowego w pokrywie przedniej siłownika. Tłoczysko wersji TWO-FLAT posiada dwie symetrycznie rozmieszczone powierzchnie pionowe i prowadzone jest w łożysku ślizgowym pokrywy przedniej o identycznym profilu. Szczelność połączenia zapewnia uszczelnienie poliuretanowe, które jednocześnie zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń. Takie rozwiązanie techniczne cechuje się znacznie wyższą szczelnością oraz niezawodnością od tłoczysk o przekroju kwadratowym lub sześciokątnym.
  Siłowniki są zgodne z standardami ISO 15552.
  Wersje dostępne:
  z magnesem lub bez magnesu
  dwustronnego działania
  dwustronnego działania z przechodzącym tłoczyskiem TWO-FLAT
  dwustronnego działania z przechodzący tłoczyskiem, jedno tłoczysko w wersji TWO-FLAT, drugie o przekroju okrągłym
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki ISO 15552 Two Flat

  Siłowniki ISO 15552 Two Flat Siłownik przeznaczony do zastosowań wymagających utrzymania tłoczyska i umocowanych do niego elementów pod stałym kątem oraz do przenoszenia określonych momentów obrotowych. Tuleja siłownika posiada rowki montażowe d...
  Siłowniki kompaktowe serii CMPC wersja Two Flat
  Siłowniki kompaktowe serii CMPC wersja Two Flat
  Siłownik przeznaczony do zastosowań wymagających utrzymania tłoczyska i umocowanych do niego elementów pod stałym kątem oraz do przenoszenia określonych momentów obrotowych. Zabezpieczenie przed obrotem uzyskano dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu poprzecznego przekroju tłoczyska oraz współpracującego z nim łożyska ślizgowego w pokrywie przedniej siłownika. Tłoczysko wersji TWO-FLAT posiada symetrycznie rozmieszczone powierzchnie pionowe i prowadzone jest w łożysku ślizgowym pokrywy przedniej o identycznym profilu. Szczelność połączenia zapewnia uszczelnienie poliuretanowe, które jednocześnie zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń.
  Takie rozwiązanie techniczne cechuje się znacznie wyższą szczelnością oraz niezawodnością od tłoczyska o przekroju kwadratowym lub sześciokątnym. Siłowniki dostarczane są w następujących wersjach:
  z magnesem lub bez magnesu;
  dwustronnego działania;
  dwustronnego działania z przechodzącym tłoczyskiem TWO-FLAT;
  dwustronnego działania z przechodzącym tłoczyskiem, jedno tłoczysko w wersji TWO-FLAT, drugie o przekroju okrągłym;
  rozstaw otworów montażowych zgodny z ISO 15552 lub z NFE 49-004-1 i 2 (UNITOP);
  korpus siłownika przystosowany do bezpośredniego montażu czujników zbliżeniowych.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki kompaktowe serii CMPC wersja Two Flat

  Siłowniki kompaktowe serii CMPC wersja Two Flat Siłownik przeznaczony do zastosowań wymagających utrzymania tłoczyska i umocowanych do niego elementów pod stałym kątem oraz do przenoszenia określonych momentów obrotowych. Zabezpieczenie przed ob...
  Siłowniki ISO 15552
  Siłowniki ISO 15552
  Siłowniki ISO 15552 (wcześniejsze ISO 6431) dostępne są w różnych wersjach oraz z pełną gamą akcesoriów:
  z magnesem lub bez magnesu,
  jedno lub dwustronnego działania,
  z jednostronnym lub przechodzącym tłoczyskiem,
  uszczelnienia: NBR, POLIURETAN lub FKM/FPM(dla wysokich temperatur),
  urządzenia dodatkowe: jednostki prowadzące oraz jednostki zaciskowe,
  kompletna oferta osprzętu montażowego.
  Siłowniki dostępne są w trzech wariantach tulei cylindra, a w konsekwencji różnią się czujnikami oraz akcesoriami montażowymi. Nazwane są STD, typ A, seria 3.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki ISO 15552

  Siłowniki ISO 15552 Siłowniki ISO 15552 (wcześniejsze ISO 6431) dostępne są w różnych wersjach oraz z pełną gamą akcesoriów: z magnesem lub bez magnesu, jedno lub dwustronnego działania, z jednostronnym lub przechodzącym tłoc...
  Siłowniki kompaktowe serii CMPC
  Siłowniki kompaktowe serii CMPC
  Siłowniki serii CMPC dostępne są w następujących wersjach:
  z magnesem lub bez magnesu
  jednostronnego działania ze schowanym, wysuniętym lub przechodzącym tłoczyskiem
  dwustronnego działania, z zabezpieczeniem przed obrotem, z przechodzącym tłoczyskiem
  tandem dwu, trzy i cztero stopniowy
  siłownik wielopołożeniowy
  rozstaw otworów montażowych:
  - od Ø32 do Ø100 zgodnhy z ISO 15552
  - od Ø20 do Ø100 zgodny z NFE 49-004-1 i 2 (UNITOP).
  Specjalny profil połączony jest z pokrywami zewnętrzymi za pomocą śrub, co zapewnia optymalną sztywność osiową siłownika oraz większa róznorodność sposobów jego montażu. 
  Rowki profilu umożliwiają zastosowanie czujników magnetycznych bez dodatkowe osprzętu. 
  Dostępne również w wersji z uszczelnieniami FKM/FPM ( do wysokich temperatur) od Ø20 do Ø100.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki kompaktowe serii CMPC

  Siłowniki kompaktowe serii CMPC Siłowniki serii CMPC dostępne są w następujących wersjach: z magnesem lub bez magnesu jednostronnego działania ze schowanym, wysuniętym lub przechodzącym tłoczyskiem dwustronnego działania, z z...
  Siłowniki beztłoczyskowe serii STD
  Siłowniki beztłoczyskowe serii STD
  Siłowniki beztłoczyskowe występują w pięciu średnicach Ø16, 25, 32, 40, 43 mm oraz różnych konstrukcjach wprowadzających liczne innowacje.
  Tuleja wykonana z anodowanego, kalibrowanego profilu aluminiowego.
  Rowki do bezpośredniego montażu czujników.
  Uszczelnienie wzdłużne za pomocą specjalnie ukształtowanej, niedeformowalnej taśmy ze stali nierdzewnej.
  Skoki od 100 do 5700 mm w 1 mm odstępach.
  Nastawialna amortyzacja pneumatyczna.
  Nastawne śruby zderzakowe i amortyzatory mogą być zamontowane w dowolnym momencie.
  W siłownikach Ø32 i większych możliwy jest montaż zaworów bezpośrednich na korpusie z pominięciem wszelkich uchwytów pomocniczych. 
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki beztłoczyskowe serii STD

  Siłowniki beztłoczyskowe serii STD Siłowniki beztłoczyskowe występują w pięciu średnicach Ø16, 25, 32, 40, 43 mm oraz różnych konstrukcjach wprowadzających liczne innowacje. Tuleja wykonana z anodowanego, kalibrowanego profilu aluminiowe...
  Siłowniki wahadłowe serii R1
  Siłowniki wahadłowe serii R1
  Siłowniki wahadłowe z pojedynczą zębatką dostępne są w różnych wersjach:
  Wersja z magnesem w standardowej konfiguracji
  Element obrotowy zakończony wałkiem lub piastą
  Mechaniczne ograniczenie kąta obrotu
  Wersje specjalne na życzenie 
  Korpus posiada otwory montażowe z gwintami wykonanymi wg ISO.
  Uwaga: Zawsze zalecamy użycie zaworów dławiąco – zwrotnych do regulacji prędkości siłownika. Nastawę prędkości należy rozpocząć z całkowicie zamkniętymi zaworami, po czym stopniowo je otwierać aż do uzyskania żądanej prędkości.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki wahadłowe serii R1

  Siłowniki wahadłowe serii R1 Siłowniki wahadłowe z pojedynczą zębatką dostępne są w różnych wersjach: Wersja z magnesem w standardowej konfiguracji Element obrotowy zakończony wałkiem lub piastą Mechaniczne ograniczenie kąta ...
  Siłowniki z podójnym tłoczyskiem serii TWNC
  Siłowniki z podójnym tłoczyskiem serii TWNC
  Siłowniki z zabezpieczeniem przed obrotem z wymiaramiosiowymi zgodnymi z ISO 15552.
  Standardowa konfiguracja z magnesem
  Dwustronnego działania z przechodzącym podwójnym ipojedynczym tłoczyskiem
  Uszczelnienia z poliuretan
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki z podójnym tłoczyskiem serii TWNC

  Siłowniki z podójnym tłoczyskiem serii TWNC Siłowniki z zabezpieczeniem przed obrotem z wymiaramiosiowymi zgodnymi z ISO 15552. Standardowa konfiguracja z magnesem Dwustronnego działania z przechodzącym podwójnym ipojedynczym tłocz...
  Siłowniki kompaktowe ISO 21287 seria Liner
  Siłowniki kompaktowe ISO 21287 seria Liner
  Siłowniki serii "Liner" dostępne są w następujących wersjach:
  z magnesem lub bez magnesu;
  dwustronnego działania z tłoczyskiem jedno lub dwustronnym;
  dwustronnego działania z dwustronnym tłoczyskiem oraz przelotowym otworem;
  jednostronnego działania, z tłoczyskiem jedno lub dwustronnym, schowanym lub wysuniętym w położeniu spoczynkowym;
  dwustronnego działania z tłoczyskiem zabezpieczonym przed obrotem;
  uszczelnienia z poliuretanu lub FKM/FPM (dla wysokich temperatur);
  wymiary gabarytowe oraz montażowe zgodne z ISO 21287.
  Pokrywy siłownika wykonane z wysokowytrzymałego tworzywa sztucznego zapewniają przenoszenie obciążeń zarówno statycznych jak dynamicznych. Zabudowanie pokryw wewnątrz tulei siłownika ułatwia jego zabudowę oraz w połączeniu z właściwościami mechanicznymi zastosowanego profilu znacznie podnosi sztywność konstrukcji. Dodatkowo, kompletna oferta osprzętu montażowego oraz czujników położenia tłoka umożliwiają zastosowanie siłowników serii "LINER" w dowolnej gałęzi przemysłu.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki kompaktowe ISO 21287 seria Liner

  Siłowniki kompaktowe ISO 21287 seria Liner Siłowniki serii "Liner" dostępne są w następujących wersjach: z magnesem lub bez magnesu; dwustronnego działania z tłoczyskiem jedno lub dwustronnym; dwustronnego działania z dwustro...
  Siłowniki serii ISO 15552 z tuleją cylindryczną i śrubami ściągowymi
  Siłowniki serii ISO 15552 Ø160-200 mm z tuleją cylindryczną i śrubami ściągowymi
  Siłowniki wykonane zgodnie z normą ISO 15552 dostępne w różnych wersjach:
  z magnesem lub bez magnesu
  dwustronnego działania
  z jednostronnym lub z przechodzącym tłoczyskiem
  z uszczelnieniami z NBR lub FKM/FPM (wysokie temperatury)
  z centralnym kołnierzem wahliwym
  w wykonaniu specjalnym na życzenie klienta
  Dla siłowników dostępny jest kompletny program osprzętu montażowego.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki serii ISO 15552 z tuleją cylindryczną i śrubami ściągowymi

  Siłowniki serii ISO 15552 Ø160-200 mm z tuleją cylindryczną i śrubami ściągowymi Siłowniki wykonane zgodnie z normą ISO 15552 dostępne w różnych wersjach: z magnesem lub bez magnesu dwustronnego działania z jednostronnym lub ...
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.