google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 19.06.2019
  1 USD
  3.8104
  0.0007
  1 EUR
  4.2673
  0.0042
  1 CHF
  3.8157
  0.0058
  1 GBP
  4.7888
  0.0152
  1 RUB
  0.0596
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Czy chodziło Tobie o siŁownikiem ?
  Siłowniki ISO 15552 Low Frictions
  Siłowniki ISO 15552 Low Frictions
  Siłowników z obniżonym współczynnikiem tarcia używa się zazwyczaj jako siłowników napinających, jednostronnego działania bez sprężyny powrotnej.
  Dospne wersje:
  Typ A - zapewnia najmniejszy współczynnik tarcia
  Typ B - powinien być użyty gdy siłownik podczas normalnej eksploatacji nie używa amortyzacji nastawnej.
  Amortyzacja używana jest tylko w przypadkach awaryjnych, jako amortyzator podczas uszkodzenia maszyny.
  Typ C - różni się od typu A tym, że siłownik wyposażony jest w uszczelnienie tłoczyska, które ochrania go podczas pracy w zanieczyszczonym środowisku.
  Typ D - różni się od typu B tym, że siłownik wyposażony jest w uszczelnienie tłoczyska, które ochrania go podczas pracy w zanieczyszczonym środowisku.
  Typ E - powinien być użyty gdy komora przednia jest roboczą.
  Typ F - patrz punkt 2.
  UWAGA: Siłowniki z obniżonym współczynnikiem tarcia zawsze są siłownikami jednostronne działania bez sprężyny powrotnej.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki ISO 15552 Low Frictions

  Siłowniki ISO 15552 Low Frictions Siłowników z obniżonym współczynnikiem tarcia używa się zazwyczaj jako siłowników napinających, jednostronnego działania bez sprężyny powrotnej. Dospne wersje: Typ A - zapewnia najmniejszy współczynn...
  Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem tłoczyska COMBI
  Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem tłoczyska COMBI
  Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem typu "COMBI" są przeznaczone do zastosowań, w których tłoczysko siłownika jest narażone na osiadanie i przyleganie do jego powierzchni różnych zanieczyszczeń stałych. Uszczelnienia tłoczyska standardowych siłowników są wykonane w całości z miękkich elastomerów (NBR, POLIURETAN, FKM/FPM), których podstawowym zadaniem jest zapewnienie szczelności pneumatycznej. Uszczelnienie typu "COMBI" wykonane jest z dwóch różnych materiałów:
  część uszczelniająca, zbudowana wewnątrz pokrywy siłownika, wykonana ze specjalnego gatunku NBR o twardości 80 Shore'a, która zapewnia odpowiednią szczelność pneumatyczną siłownika
  część zgarniająca, zbudowana od zewnętrznej strony pokrywy siłownika, wykonana z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności na ścieranie.
   
   

  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem tłoczyska COMBI

  Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem tłoczyska COMBI Siłowniki ISO 15552 z uszczelnieniem typu "COMBI" są przeznaczone do zastosowań, w których tłoczysko siłownika jest narażone na osiadanie i przyleganie do jego powierzchni różnych zanieczyszcz...
  Siłowniki kompaktowe z prowadnicami serii CMPG
  Siłowniki kompaktowe z prowadnicami serii CMPG
  Siłowniki kompaktowe serii CMPG to połączenie napędu pneumatycznego z jednostką prowadzącą mogącą przenieść wysokie wartości obciążeń. Stalowe pręty prowadzące zabudowano bezpośrednio w korpusie siłownika wykonanego z aluminium anodowanego. Dostępne są dwa warianty wykonania prowadnic siłowników CMPG:
  wersja z łożyskami ślizgowymi, wykonanymi z brązu, współpracującymi z prętami prowadzącymi wykonanymi z chromowanej stali węglowej,
  wersja z kulkowymi łożyskami recyrkulacyjnymi współpracującymi z prętami prowadzącymi wykonanymi z hartowanej i chromowanej stali tłoczyskowej.
  Siłowniki serii CMPG mogą być dostarczane w wykonaniu:
  z nastawialną amortyzacją pneumatyczną,
  bez nastawialnej amortyzacji pneumatycznej. 
  Niezależnie od wersji każdy siłownik posiada rowki do montażuczu jników położenia tłoka wykonane bezpośrednio do korpusu.
  Korpus i płyta zwieńczająca siłownika mają liczne otwory montażowe.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki kompaktowe z prowadnicami serii CMPG

  Siłowniki kompaktowe z prowadnicami serii CMPG Siłowniki kompaktowe serii CMPG to połączenie napędu pneumatycznego z jednostką prowadzącą mogącą przenieść wysokie wartości obciążeń. Stalowe pręty prowadzące zabudowano bezpośrednio w korpusie sił...
  Siłowniki ISO 15552 Two Flat
  Siłowniki ISO 15552 Two Flat
  Siłownik przeznaczony do zastosowań wymagających utrzymania tłoczyska i umocowanych do niego elementów pod stałym kątem oraz do przenoszenia określonych momentów obrotowych. Tuleja siłownika posiada rowki montażowe do bezpośredniego montażu czujników magnetycznych. Zabezpieczenie przed obrotem uzyskano dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu poprzecznego przekroju tłoczyska oraz współpracującego z nim łożyska ślizgowego w pokrywie przedniej siłownika. Tłoczysko wersji TWO-FLAT posiada dwie symetrycznie rozmieszczone powierzchnie pionowe i prowadzone jest w łożysku ślizgowym pokrywy przedniej o identycznym profilu. Szczelność połączenia zapewnia uszczelnienie poliuretanowe, które jednocześnie zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń. Takie rozwiązanie techniczne cechuje się znacznie wyższą szczelnością oraz niezawodnością od tłoczysk o przekroju kwadratowym lub sześciokątnym.
  Siłowniki są zgodne z standardami ISO 15552.
  Wersje dostępne:
  z magnesem lub bez magnesu
  dwustronnego działania
  dwustronnego działania z przechodzącym tłoczyskiem TWO-FLAT
  dwustronnego działania z przechodzący tłoczyskiem, jedno tłoczysko w wersji TWO-FLAT, drugie o przekroju okrągłym
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki ISO 15552 Two Flat

  Siłowniki ISO 15552 Two Flat Siłownik przeznaczony do zastosowań wymagających utrzymania tłoczyska i umocowanych do niego elementów pod stałym kątem oraz do przenoszenia określonych momentów obrotowych. Tuleja siłownika posiada rowki montażowe d...
  Siłowniki wahadłowe serii R2
  Siłowniki wahadłowe serii R2
  Siłowniki wahadłowe z podwójną zębatką, wyposażone w system kompensacji luzu. Dostępne w 4 rozmiarach – 12, 16, 20 i 25 oraz z dwoma kątami obrotu – 90° i 180°. Wszystkie siłowniki standardowo są wyposażone w system nastawy kąta obrotu i nastawną amortyzację pneumatyczną (z wyjątkiem R2-12). Korpus posiada rowki do bezpośredniego montażu czujników zbliżeniowych. Przyłącza pneumatyczne, śruby do nastawy kąta obrotu oraz nastawna amortyzacja pneumatyczna znajdują się na jednej stronie siłownika.
  Uwaga: Zawsze zalecamy użycie zaworów dławiąco-zwrotnych do regulacji prędkości siłownika. Nastawę prędkości należy rozpocząć z całkowicie zamkniętymi zaworami, po czym stopniowo je otwierać aż do uzyskania żądanej prędkości.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki wahadłowe serii R2

  Siłowniki wahadłowe serii R2 Siłowniki wahadłowe z podwójną zębatką, wyposażone w system kompensacji luzu. Dostępne w 4 rozmiarach – 12, 16, 20 i 25 oraz z dwoma kątami obrotu – 90° i 180°. Wszystkie siłowniki standardowo są wyposażone w system ...
  Siłowniki elektryczne
  Siłowniki elektryczne serii ELEKTRO ISO 15552
  Siłowniki elektryczne serii ELEKTRO ISO 15552 są elementami wykonawczymi w których ruch tłoczyska generowany jest przez przekładnię z śrubą kulową i utwardzaną nakrętką za pomocą silnika KROKOWEGO lub SERWO. Znajdują zastosowanie w aplikacjach gdzie konieczna jest kontrola prędkości, położenia i dokładne pozycjonowanie z możliwością zmiany tych parametrów w czasie rzeczywistym. Zwiększone średnice tłoczysk pozwalają na przenoszenie obciążeń promieniowych a kalibrowana taśma prowadząca na tłoku zapewnia minimalny luz z tuleją co przekłada się na ograniczenie do minimum wibracji podczas pracy systemu. Siłowniki mogą być wyposażone w zabezpieczenie przed obrotem tłoczyska dzięki dwom przeciwległym prowadnicom w które wyposażony jest profil siłownika. Kontrolę położenia tłoka zapewnia zabudowana w nim wkładka magnetyczna co pozwala na stosowanie standardowych czujników położenia i ich montaż w dedykowanych rowkach. Dostępne są również silniki wyposażone w hamulec który pozwalana zatrzymanie wirnika (przez to również tłoczyska siłownika) mimobraku zasilania. Silniki KROKOWE z hamulcem wyposażone są również w enkoder (standard dla silników SERWO).
  Uwaga: hamulec nie służy do zatrzymywania dynamicznego wirnika dlatego przed jego załączeniem silnik powinien zostać zatrzymany. Silniki w siłownikach mogą być zamontowane osiowo z bezpośrednim przeniesieniem napędu oraz równolegle – w takim wypadku za przeniesienie napędu odpowiada przekładnia z paskiem zębatym o przełożeniu 1:1. Rozstaw otworów montażowych zgodny z ISO 15552 zapewnia możliwość zastosowania większości osprzętu montażowego przeznaczonego dla siłowników pneumatycznych zgodnych z powyższą normą.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki elektryczne

  Siłowniki elektryczne serii ELEKTRO ISO 15552 Siłowniki elektryczne serii ELEKTRO ISO 15552 są elementami wykonawczymi w których ruch tłoczyska generowany jest przez przekładnię z śrubą kulową i utwardzaną nakrętką za pomocą silnika KROKOWEGO lu...
  Siłownik tandem o dużej sile
  Siłownik tandem o dużej sile
  Średnica tłoka 25, 32, 40, 50, 63, 80, 100, 125 mm
  Skok 1 ... 500 mm
  Siła 542 ... 18281 N
  Większa siła nacisku niż konwencjonalnych siłowników dzięki szeregowemu połączeniu 2, 3 lub 4 siłowników o tej samej średnicy tłoka i tym samym skoku.
  ...
  Karta produktu »
  Festo Sp. z o.o. Janki k/Warszawy, ul. Mszczonowska 7, 05-090 woj. mazowieckie

  Siłownik tandem o dużej sile

  Siłownik tandem o dużej sile Średnica tłoka 25, 32, 40, 50, 63, 80, 100, 125 mm Skok 1 ... 500 mm Siła 542 ... 18281 N Większa siła nacisku niż konwencjonalnych siłowników dzięki szeregowemu połączeniu 2, 3 lub 4 siłowników...
  Beztłoczyskowe siłowniki elektryczne serii SK
  Beztłoczyskowe siłowniki elektryczne serii SK
  Siłownik serii SK to beztłoczyskowy siłownik elektryczny z napędem wózka mechanizmem śrubowo-tocznym oraz prowadnicą toczną. Prowadzenie oraz przejmowanie obciążeń wóżka siłownika zapewniają dwa wewnętrzne wózki prowadzące z łożyskami recyrkulacyjnymi osadzonymi na szynie profilowej. 
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Beztłoczyskowe siłowniki elektryczne serii SK

  Beztłoczyskowe siłowniki elektryczne serii SK Siłownik serii SK to beztłoczyskowy siłownik elektryczny z napędem wózka mechanizmem śrubowo-tocznym oraz prowadnicą toczną. Prowadzenie oraz przejmowanie obciążeń wóżka siłownika zapewniają dwa wewn...
  Siłowniki wahadłowe serii R3 z zewnętrznymi amortyzatorami hydraulicznymi
  Siłowniki wahadłowe serii R3 z zewnętrznymi amortyzatorami hydraulicznymi
  Siłownik wahadłowy z podwójną zębatką oraz systemem kompensacji luzu. W porównaniu do standardowej wersji R3, amortyzatory hydrauliczne zostały umieszczone na zewnętrznej powierzchni siłownika oraz zwiększono ich rozstaw względem osi obrotu. Spowodowało to zwiększenie dopuszczalnej energii kinetycznej od 4 do 8 razy, oraz zmniejszyło długość siłownika. Korpus posiada rowki do bezpośredniego montażu czujników zbliżeniowych, a otwór w kołnierzu umożliwia poprowadzenie przewodów elektrycznych lub pneumatycznych. Dostępny w wersjach z kątem obrotu 90 oraz 180 stopni.
  Uwaga: Do regulacji prędkości obrotowej siłownika zaleca się stosowanie zaworów dławiąco-zwrotnych.
  Podczas nastawy należy całkowicie zamknąć zawory dławiąco-zwrotne i następnie stopniowo otwierać aż do uzyskania wymaganej prędkości.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki wahadłowe serii R3 z zewnętrznymi amortyzatorami hydraulicznymi

  Siłowniki wahadłowe serii R3 z zewnętrznymi amortyzatorami hydraulicznymi Siłownik wahadłowy z podwójną zębatką oraz systemem kompensacji luzu. W porównaniu do standardowej wersji R3, amortyzatory hydrauliczne zostały umieszczone na zewnętrznej ...
  Siłowniki kompaktowe serii CMPC wersja Two Flat
  Siłowniki kompaktowe serii CMPC wersja Two Flat
  Siłownik przeznaczony do zastosowań wymagających utrzymania tłoczyska i umocowanych do niego elementów pod stałym kątem oraz do przenoszenia określonych momentów obrotowych. Zabezpieczenie przed obrotem uzyskano dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu poprzecznego przekroju tłoczyska oraz współpracującego z nim łożyska ślizgowego w pokrywie przedniej siłownika. Tłoczysko wersji TWO-FLAT posiada symetrycznie rozmieszczone powierzchnie pionowe i prowadzone jest w łożysku ślizgowym pokrywy przedniej o identycznym profilu. Szczelność połączenia zapewnia uszczelnienie poliuretanowe, które jednocześnie zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń.
  Takie rozwiązanie techniczne cechuje się znacznie wyższą szczelnością oraz niezawodnością od tłoczyska o przekroju kwadratowym lub sześciokątnym. Siłowniki dostarczane są w następujących wersjach:
  z magnesem lub bez magnesu;
  dwustronnego działania;
  dwustronnego działania z przechodzącym tłoczyskiem TWO-FLAT;
  dwustronnego działania z przechodzącym tłoczyskiem, jedno tłoczysko w wersji TWO-FLAT, drugie o przekroju okrągłym;
  rozstaw otworów montażowych zgodny z ISO 15552 lub z NFE 49-004-1 i 2 (UNITOP);
  korpus siłownika przystosowany do bezpośredniego montażu czujników zbliżeniowych.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki kompaktowe serii CMPC wersja Two Flat

  Siłowniki kompaktowe serii CMPC wersja Two Flat Siłownik przeznaczony do zastosowań wymagających utrzymania tłoczyska i umocowanych do niego elementów pod stałym kątem oraz do przenoszenia określonych momentów obrotowych. Zabezpieczenie przed ob...
  Siłowniki kompaktowe ISO 21287 seria Liner
  Siłowniki kompaktowe ISO 21287 seria Liner
  Siłowniki serii "Liner" dostępne są w następujących wersjach:
  z magnesem lub bez magnesu;
  dwustronnego działania z tłoczyskiem jedno lub dwustronnym;
  dwustronnego działania z dwustronnym tłoczyskiem oraz przelotowym otworem;
  jednostronnego działania, z tłoczyskiem jedno lub dwustronnym, schowanym lub wysuniętym w położeniu spoczynkowym;
  dwustronnego działania z tłoczyskiem zabezpieczonym przed obrotem;
  uszczelnienia z poliuretanu lub FKM/FPM (dla wysokich temperatur);
  wymiary gabarytowe oraz montażowe zgodne z ISO 21287.
  Pokrywy siłownika wykonane z wysokowytrzymałego tworzywa sztucznego zapewniają przenoszenie obciążeń zarówno statycznych jak dynamicznych. Zabudowanie pokryw wewnątrz tulei siłownika ułatwia jego zabudowę oraz w połączeniu z właściwościami mechanicznymi zastosowanego profilu znacznie podnosi sztywność konstrukcji. Dodatkowo, kompletna oferta osprzętu montażowego oraz czujników położenia tłoka umożliwiają zastosowanie siłowników serii "LINER" w dowolnej gałęzi przemysłu.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki kompaktowe ISO 21287 seria Liner

  Siłowniki kompaktowe ISO 21287 seria Liner Siłowniki serii "Liner" dostępne są w następujących wersjach: z magnesem lub bez magnesu; dwustronnego działania z tłoczyskiem jedno lub dwustronnym; dwustronnego działania z dwustro...
  Siłowniki wahadłowe serii R3
  Siłowniki wahadłowe serii R3
  Siłownik wahadłowy z podwójną zębatką oraz systemem kompensacjiluzu. Bezstopniowo nastawialny kąt obrotu od 0 do 180°. Siłownik może być wyposażony opcjonalnie w hydrauliczną amortyzacjęw krańcowych położeniach lub mechaniczne ograniczenie kąta obrotu. W wielkościach od Ø16 do Ø30 dostępny w wersji z kołnierzem lub wałkiem. Korpus posiada rowki do bezpośredniego montażu czujników zbliżeniowych. Ponadto w kołnierzu znajduje się otwór, przez który mogą zostać poprowadzone przewody elektryczne lub pneumatyczne.
  Uwaga: Do regulacji prędkości obrotowej siłownika zaleca sięstosowanie zaworów dławiąco-zwrotnych. Podczas nastawy należy całkowicie zamknąć zawory dławiąco-zwrotne i następnie stopniowo otwierać aż do uzyskania wymaganej prędkości.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki wahadłowe serii R3

  Siłowniki wahadłowe serii R3 Siłownik wahadłowy z podwójną zębatką oraz systemem kompensacjiluzu. Bezstopniowo nastawialny kąt obrotu od 0 do 180°. Siłownik może być wyposażony opcjonalnie w hydrauliczną amortyzacjęw krańcowych położeniach lub m...
  Siłownik płaski EZH
  Siłownik płaskii EZH
  Ekstremalnie płaska konstrukcja
  Większe upakowanie przy montażu blokowym
  Średnica tłoka 1,5, 2,5, 5, 10 mm
  Skok 10 ... 50 mm
  Siła 3 ... 205 N
  Siłownik jednostronnego działania, pchający
  Zabezpieczenie przed obrotem
  Sygnalizacja położenia.
  ...
  Karta produktu »
  Festo Sp. z o.o. Janki k/Warszawy, ul. Mszczonowska 7, 05-090 woj. mazowieckie

  Siłownik płaski EZH

  Siłownik płaskii EZH Ekstremalnie płaska konstrukcja Większe upakowanie przy montażu blokowym Średnica tłoka 1,5, 2,5, 5, 10 mm Skok 10 ... 50 mm Siła 3 ... 205 N Siłownik jednostronnego działania, pchający ...
  Siłowniki wahadłowe serii R3K
  Siłowniki wahadłowe serii R3K
  Siłownik wahadłowy z podwójną zębatką oraz systemem kompensacji luzu. Bezstopniowo nastawialny kąt obrotu od 0 do 180o. Siłownik może być wyposażony opcjonalnie w hydrauliczną amortyzację w krańcowych położeniach lub mechaniczne ograniczenie kąta obrotu. Dostępna również wersja w zewnętrznymi amortyzatorami hydraulicznymi dla wyższych wartości energii kinetycznej.
  Powierzchnia przyłączeniowa V-Lock została umieszczona bezpośrednio na kołnierzu obrotowym. Korpus posiada rowki do bezpośredniego montażu czujników zbliżeniowych. Ponadto w kołnierzu znajduje się otwór, przez który mogą zostać poprowadzone przewody elektryczne lub pneumatyczne.
  UWAGA: Do regulacji prędkości obrotowej siłownika zaleca się stosowanie zaworów dławiąco-zwrotnych. Podczas nastawy należy całkowicie zamknąć zawory dławiąco-zwrotne i następnie stopniowo otwierać aż do uzyskania wymaganej prędkości. 
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki wahadłowe serii R3K

  Siłowniki wahadłowe serii R3K Siłownik wahadłowy z podwójną zębatką oraz systemem kompensacji luzu. Bezstopniowo nastawialny kąt obrotu od 0 do 180o. Siłownik może być wyposażony opcjonalnie w hydrauliczną amortyzację w krańcowych położeniach lu...
  Siłowniki ISO 15552 Ultra Low Frictions
  Siłowniki ISO 15552 Ultra Low Frictions
  Siłowniki serii "ultra-low-friction" charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem tarcia spoczynkowego (minimalne ciśnienie pracy 0,04 bar) w stosunku do wykonań standardowych. Tak niską wartość tarcia uzyskano stosując odmienny system uszczelnień tłoka tzw. "pływający o-ring". Znajdują zastosowanie w aplikacjach wymagających wysokiej płynności ruchu oraz eliminacji wpływu oporów własnych siłownika na rzeczywistą wartość wytwarzanej siły no. jako siłowniki napinające lub oscylatory. Wymiary gabarytowe wykonano zgodnie z standardem ISO 15552 co umożliwia stosowanie standardowego osprzętu montażowego. Konstrukcja umożliwia zasilania sprężonym powietrzem obu komór roboczych (standardowo stosowane jako jednostronnego działania z powrotem wymuszonym obciążeniem zewnętrznym). Tłok standardowo wyposażony w wkładkę magnetyczną dla sygnalizacji położenia. Z uwagi na konieczność utrzymania współczynnika tarcia wewnętrznego na możliwie niskim poziomie niedostępne są wersje z amortyzacją pneumatyczną oraz przechodzącym tłoczyskiem.
  Wykonanie w profilu serii 3. 
  Niedostępna wersja w przechodzącym tłoczyskiem.
  Bez nastawnej amortyzacji pneumatycznej.
  Uszczelnienia NBR.
  Dostępna pełna gama akcesoriów.
  ...
  Karta produktu »
  Metal Work Polska Sp. z o.o. ul. Szamotulska 1, Baranowo, 62-081 woj. wielkopolskie

  Siłowniki ISO 15552 Ultra Low Frictions

  Siłowniki ISO 15552 Ultra Low Frictions Siłowniki serii "ultra-low-friction" charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem tarcia spoczynkowego (minimalne ciśnienie pracy 0,04 bar) w stosunku do wykonań standardowych. Tak niską wartość tarcia...
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.