google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 23.07.2019
  1 USD
  3.7997
  0.0128
  1 EUR
  4.2492
  0.0012
  1 CHF
  3.8589
  0.0018
  1 GBP
  4.7224
  0.0019
  1 RUB
  0.0602
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Czy chodziło Tobie o PRZEKAŹNIKI IR ?
  Przekaźniki interfejsowe
  Przekaźniki interfejsowe, zwane też przekaźnikowe moduły sprzęgające pełnią funkcje: separują wejścia/wyjścia w aplikacjach ze sterownikami PLC. Przekaźniki interfejsowe w aplikacjach elektrycznych stosowane są jako elementy pośredniczące i wykonawcze. Podstawowymi cechami tych dla przekaźniki interfejsowe są: separacja obwodów sterujących od obwodów wykonawczych, wyposażenie w elementy tłumiące przepięcia na cewkach oraz świetlne wskaźniki działania, liczba dostępnych zestyków: od 1 do 4. Wysoka jakość i niezawodność przekaźników interfejsowych potwierdzona została wieloma zastosowaniami w wymagających aplikacjach. Podstawę dla przekaźnik interfejsowy stanowią przekaźniki miniaturowe i przekaźniki przemysłowe: RM699BV, RM84, RM85, RMP84, RMP85, R2N, R3N, R4N. Przekaźniki interfejsowe zbudowane są na bazie gniazd śrubowych oraz gniazd bezśrubowych. Poszczególny przekaźnik interfejsowy może mieć zamontowane złącza grzebieniowe do mostkowania wspólnych sygnałów wejść. W ofercie Relpol pojawił się ostatnio przekaźnik interfejsowy z przekaźnikiem wykonawczym inrush odpornym na prąd udarowy 80 A (20ms). Przekaźniki interfejsowe to także przekaźniki do długich linii.
  W ofercie:
  Przekaźnik PIR6W-1P
  Przekaźnik PIR6W-1PS
  Przekaźnik PIR6WB-1PS
  Przekaźnik PI6-1P
  Przekaźnik PI6-1T
  Przekaźnik PI84 z gniazdem GZM80
  Przekaźnik PI84 z gniazdem GZT80
  Przekaźnik PI84 z gniazdem GZMB80
  Przekaźnik PI85 z gniazdem GZM80
  Przekaźnik PI85 z gniazdem GZT80
  Przekaźnik PI85 z gniazdem GZMB80
  Przekaźnik PIR2
  Przekaźnik PIR3
  Przekaźnik PIR4
  PI84T z gniazdem GZT80-V0 - przekaźniki interfejsowe - kolejowe
  PI85T z gniazdem GZT80-V0 - przekaźniki interfejsowe - kolejowe
  PIR2T z gniazdem GZT2-V0 - przekaźniki interfejsowe - kolejowe
  PIR3T z gniazdem GZT3-V0 - przekaźniki interfejsowe - kolejowe
  PIR4T z gniazdem GZT4-V0 - przekaźniki interfejsowe - kolejowe
  PIR152T z gniazdem PZ..-V0 - przekaźniki interfejsowe - kolejowe
  PIR153T z gniazdem PZ..-V0 - przekaźniki interfejsowe - kolejowe
  PRUCT z gniazdem GUC11S - przekaźniki interfejsowe - kolejowe
  PRUCT-M z gniazdem GUC11S - przekaźniki interfejsowe - kolejowe
  Przekaźnik PMI8
  ...
  Karta produktu »
  RELPOL S.A. ul.11 Listopada 37 , 68-200 woj. lubuskie

  Przekaźniki interfejsowe

  Przekaźniki interfejsowe, zwane też przekaźnikowe moduły sprzęgające pełnią funkcje: separują wejścia/wyjścia w aplikacjach ze sterownikami PLC. Przekaźniki interfejsowe w aplikacjach elektrycznych stosowane są jako elementy pośredniczące i wykonawc...
  Przekaźniki ANIRO
  Przekaźniki ANIRO
  W ofercie:
  Przekaźniki czasowe
  Przekaźniki interfejsowe
  Przekaźniki nadzorcze
  Wskaźniki zasilania
  Przekaźniki czasowe
  Używane w sterowaniu wentylacji, ogrzewania, oświetlenia itp. Mogą też służyć jako proste sterowniki w przypadku zastosowania przekaźników programowalnych.
  wiele wykonań przekaźników jedno i wielofunkcyjnych
  przekaźniki programowalne z intuicyjnym oprogramowaniem
  przekaźniki gwiazda-trójkąt
  uniwersalne napięcie zasilające 12…240V AC/DC
  styki przełączne 2x8A
  wysoka jakość wykonania dla zastosowań przemysłowych
  Przekaźniki interfejsowe
  Służą do sterowania układów elektrycznych, szczególnie przy używaniu różnych poziomów napięć lub do rozdzielenia sygnałów oraz ochrony przed przepięciami.
  wykonanie 1x16A i 2x8A
  separacja galwaniczna
  uniwersalne napięcie zasilające 12-240V AC/DC
  montaż na szynie DIN 35mm
  obudowa modułowa 17,5mm
  wykonanie do zastosowań przemysłowych
  Przekaźniki nadzorcze
  Przeznaczone do zastosowań w układach automatyki i sterowania do kontroli asymetrii, kierunku faz oraz zadziałania styków stycznika w sieciach trójfazowych.
  przekaźniki kontroli obecności i kierunku faz
  przeznaczony do kontroli napięć 1x230V AC/DC i 3×230/400V AC
  styk przełączny 1x8A
  regulacja progu asymetrii i czasów opóźnienia
  pomiar rzeczywistej wartości skutecznej napięcia TrueRMS
  funkcje window i undervoltage
  przekaźniki nadzorcze rezystancyjne do czujników PTC
  Wskaźniki zasilania
  Służą do sygnalizacji obecności napięcia w sieciach niskiego napięcia z podłączonym przewodem
  neutralnym N. Posiadają układ nadzoru obecności napięć fazowych.
  wykonanie 1 i 3 fazowe
  zasilanie 24VDC, 230VAC i 3x400VAC
  różne kolory diod
  wersja z przekaźnikiem
  wysoka jakość świecenia diod
  ...
  Karta produktu »
  ANIRO Sp. z o.o. ul. Chrobrego 64 , 87-100 woj. kujawsko-pomorskie

  Przekaźniki ANIRO

  Przekaźniki ANIRO W ofercie: Przekaźniki czasowe Przekaźniki interfejsowe Przekaźniki nadzorcze Wskaźniki zasilania Przekaźniki czasowe Używane w sterowaniu wentylacji, ogrzewania, oświetlenia itp. Mogą też sł...
  Przekaźniki nadzorcze
  Przekaźniki nadzorcze
  Pragniemy Państwu zaoferować przekaźniki nadzorcze – urządzenia, które realizować mogą funkcje z zakresu nadzoru parametrów – zarówno elektrycznych (m.in. wartość napięcia), jak i nieelektrycznych (np. temperatury). W naszej ofercie znajdują się produkty odznaczające się dużą funkcjonalnością, przy jednoczesnym zachowaniu właściwej efektywności pracy. Przekaźnik nadzorczy służyć może w szczególności kontrolowaniu napięcia AC w sieci jednofazowej i trójfazowej oraz napięcia DC w sieci jednofazowej.  Proponujemy Państwu nie tylko przekaźniki nadzorcze w obudowach instalacyjnych, ale również urządzenia w obudowach przemysłowych przystosowane do pracy w bardziej wymagających warunkach.
  Przekaźnik nadzorczy prądu w zależności od potrzeb
  Obok jednofunkcyjnych przekaźników nieelektrycznych, które z powodzeniem nadadzą się do nadzoru temperatury silnika (nadzór zwarcia w obwodzie termistorów; nadzór zestyku termicznego), proponujemy Państwu przekaźniki nadzorcze, dzięki którym możliwy będzie nadzór prądu AC w sieci jednofazowej (z regulowanymi progami i histerezą). Oferowane przekaźniki cechują się różnymi zakresami prądu maksymalnego, stąd nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać odpowiedni model – zgodnie z Państwa potrzebami. Na naszej stronie internetowej znajdują się karty produktów, wobec czego mają Państwo możliwość zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną urządzeń oraz z informacjami dotyczącymi przyznanych certyfikatów jakości.
  Przekaźniki nadzorcze w ofercie Relpol to przekaźniki jednofunkcyjne i wielofunkcyjne. Przekaźniki nadzorcze realizują funkcje: nadzór napięcia DC i napięcia AC w sieci 1-fazowej, z regulowanymi progami,  nadzór napięcia AC w sieci 1-fazowej i 3-fazowej - 3(N)~ 400/230 V, z regulowanymi progami. Są też przekaźniki nadzorcze do nadzór napięcia AC w sieci 3-fazowej - 3(N)~ 400/230 V oraz nadzoru prądu AC w sieci 1-fazowej, z regulowanymi progami i regulowaną histerezą.  W ofercie są też jednofunkcyjne przekaźniki nadzorcze do nadzoru temperatury silnika - Nadzór zwarcia w obwodzie termistorów lub nadzór zestyku termicznego. Relpol posiada również wielofunkcyjne przekaźniki nadzorcze - nadzór napięcia DC i napięcia AC w sieci 1-fazowej, z regulowanymi progami, przekaźniki z funkcja pamięci błędu i nastawa czasu nieczułości dla napięcia rozruchu. Kolejny wielofunkcyjne przekaźnik nadzorczy, to przekaźnik do nadzoru napięć AC w fazach  230 V, sieć 3-fazowa 3(N)~ 400/230 V, z regulowanymi progami – przekaźniki  z funkcją pamięci błędu oraz nastawą czasu opóźnienia wyłączenia.
  ...
  Karta produktu »
  RELPOL S.A. ul.11 Listopada 37 , 68-200 woj. lubuskie

  Przekaźniki nadzorcze

  Przekaźniki nadzorcze Pragniemy Państwu zaoferować przekaźniki nadzorcze – urządzenia, które realizować mogą funkcje z zakresu nadzoru parametrów – zarówno elektrycznych (m.in. wartość napięcia), jak i nieelektrycznych (np. temperatury). W nasze...
  Przekaźniki czasowe
  Przekaźniki czasowe:
  Przekaźniki czasowe w obudowach instalacyjnych
  Przekaźniki czasowe w obudowach przemysłowych
  W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę przekaźników czasowych oferowanych w obudowach przemysłowych i instalacyjnych. Przekaźniki te z powodzeniem służyć mogą do czasowego sterowania w układach automatyki domowej i przemysłowej. W szczególności więc przekaźnik czasowy RELPOL doskonale sprawdzi się jako sterownik w systemach oświetleniowych, grzewczych czy wentylacyjnych. Proponowane przekaźniki czasowe cechują się zróżnicowaną funkcjonalnością zależną od wybranego modelu. Nasza oferta obejmuje przekaźniki zarówno jednofunkcyjne, jak i wielofunkcyjne, przeznaczone do bardziej skomplikowanych zadań. Mają więc Państwo możliwość wyboru właściwego modelu w zależności od celu przyszłego użytkowania.
  Programowalny przekaźnik czasowy – jakość i pewność
  W naszej ofercie znajdą Państwo także programowalne przekaźniki czasowe, które umożliwiają zaprogramowanie czasu załączenia i czasu wyłączenia przekaźnika, i tym samym odpowiednio precyzyjne sterowanie w różnych układach automatyki. Co ważne, przekaźnik programowalny czasowy może służyć zarówno w układach przemysłowych, jak i domowych. Jeśli natomiast będą Państwo potrzebowali urządzenia, które pozwoli podtrzymać zasilanie sterowanego obiektu przez określony czas, nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na przekaźnik z podtrzymaniem czasowym. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w układach oświetleniowych i wentylacyjnych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji technicznej produktów wraz certyfikatami.
  Przekaźniki czasowe dostępne są w obudowach modułu instalacyjnego (MT-W...M z wyświetlaczem LED, seria MT, seria TR). Przekaźniki czasowe są też dostępne w obudowach przemysłowych (seria TR4N, T-R4, PIR15...T, V2ZA10, seria G2Z, seria PIR6W.-1Z). Cechy konstrukcyjne dla przekaźników czasowych to: wielofunkcyjne, jednofunkcyjne; z nastawianym czasem T, z niezależnymi nastawami czasów T1 i T2 oraz przekaźniki czasowe z niezależnym nastawieniem 3 czasów T1, T2 i T3 (MT-W...M). Przekaźnik czasowy firmy Relpol posiada zestyki / wyjścia: 1P, 1Z, 2P, 3P, 4P, triak, tranzystor.  Przekaźnik czasowy uniwersalne zasilanie AC/DC lub wskazanym napięciem. Przekaźniki czasowe stosowane są w instalacjach niskiego napięcia: w automatyce przemysłowej i budynkowej BMS; w systemach klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania. Przekaźnik czasowy może być stosowany w systemach zabezpieczeń, sygnalizacji, alarmu oraz w  systemach oświetlania i różnych innych aplikacjach. Relpol w ofercie posiada przekaźnik czasowy z szybką nastawą czasów z dokładnością do 0,1 s.
  ...
  Karta produktu »
  RELPOL S.A. ul.11 Listopada 37 , 68-200 woj. lubuskie

  Przekaźniki czasowe

  Przekaźniki czasowe: Przekaźniki czasowe w obudowach instalacyjnych Przekaźniki czasowe w obudowach przemysłowych W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę przekaźników czasowych oferowanych w obudowach przemysłowych i instal...
  Przekaźniki przemysłowe
  Przekaźniki przemysłowe stosowane są głównie w układach automatyki przemysłowej i energetycznej, w układach sygnalizacji i zabezpieczeń, w różnych układach sterowań i napędów elektrycznych. Podstawowe cechy dla przekaźników  przemysłowych: liczba zestyków od 1 do 4, znamionowe prądy łączeniowe zestyków do 48 A.
  Przekaźnik przemysłowy ma wykonania z elementami tłumiącymi przepięcia na cewkach. Przekaźniki przemysłowe R2N, R3N, R4N stanowią podstawę przekaźników interfejsowych PIR2, PIR3, PIR4. Niektóre przekaźniki przemysłowe, takie jak R2N, R3N R4N, R15 w standardowych wykonaniach mają zamieszczony wskaźnik zadziałania oraz przycisk testujący. Przekaźnik przemysłowy RUC-M, to przekaźnik do wysokich obciążeń DC. Jest to przekaźnik przemysłowy z magnesem trwałym, którego pole magnetyczne wydmuchuje łuk elektryczny pomiędzy stykami. Przekaźnik przemysłowy RG25, to przekaźnik mocy ogólnego zastosowania. Przekaźniki te można stosować do gniazd wtykowych, ale są też wykonania do obwodów drukowanych PCB.
  Przed Państwem szeroka oferta zawierająca przekaźniki przemysłowe Relpol, czyli wysoce specjalistyczny i najwyższej jakości sprzęt wykorzystywany w automatyce przemysłowej. Przekaźniki mocy z naszej oferty doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju układach sygnalizacji, zabezpieczeń, sterowania i napędów. To właśnie praca przekaźników decyduje o stabilności pracy maszyn i urządzeń pod kątem elektryki. Przekaźnik przemysłowy przekazuje sygnał wraz z odpowiednim napięciem, prądem do modułu maszyny. Zasilanie i sterowanie jest niezmiernie istotne w automatyce przemysłowej, dlatego też warto zaopatrzyć się w najwyższej jakości przekaźniki przemysłowe Relpol.
  W ofercie:
  Przekaźnik R2N
  Przekaźnik R3N
  Przekaźnik R4N
  Przekaźnik RS35
  Przekaźnik RS50
  Przekaźnik RUC-M
  Przekaźnik RUC
  Przekaźnik R15 2P
  Przekaźnik R15 3P
  Przekaźnik R15 4P
  Przekaźnik R15 - wykonanie napięciowe, trakcyjne
  Przekaźnik R15 - wersje specjalne - do obwodów drukowanych
  Przekaźnik R15 - wersje specjalne - prądowe, w obudowach i bez obudowy
  Przekaźnik R15 - wersje specjalne - napięciowe bez obudowy
  Przekaźnik R10/16
  Przekaźnik R2M
  Przekaźnik R20
  Przekaźnik R40N
  Przekaźnik R30N
  Przekaźnik RY2
  Przekaźnik RG25
  Przekaźnik RU400
  ...
  Karta produktu »
  RELPOL S.A. ul.11 Listopada 37 , 68-200 woj. lubuskie

  Przekaźniki przemysłowe

  Przekaźniki przemysłowe stosowane są głównie w układach automatyki przemysłowej i energetycznej, w układach sygnalizacji i zabezpieczeń, w różnych układach sterowań i napędów elektrycznych. Podstawowe cechy dla przekaźników  przemysłowych: liczba ze...
  Przekaźniki instalacyjne
  Przekaźniki instalacyjne, to przekaźniki elektromagnetyczne w obudowach modułu instalacyjnego, przeznaczone do bezpośredniego montażu na szynie 35 mm. Przekaźniki instalacyjne posiadają cewki AC, DC oraz AC/DC. Przekaźniki instalacyjne posiadają obciążenie AC1 do 16 A/ 250 V  oraz do 8 A/250 V. Przekaźnik instalacyjny MT-PI posiada wskaźnik zadziałania LED, dioda zielona. Dioda LED zielona wskazuje napięcie zasilania przekaźnik instalacyjny. Przekaźnik instalacyjny może być stosowany w automatyce budynkowej we współpracy z zegarami sterującymi, wyłącznikami, przyciskami sterowniczymi oraz w instalacjach elektrycznych: automatyka przemysłowa i energetyczna: rozdzielnicy aparatury modułowej.  Przekaźniki instalacyjne MT-PI wykonane SA z materiału stykowego AgSnO2. Czas zadziałania dla przekaźnika instancyjnego, to 15 ms, a czas powrotu 20 ms. Maksymalna częstość łączeń przekaźnika instalacyjnego, to 600 cykli przy obciążeniu znamionowym w kategorii AC1, oraz 72 000 cykli bez obciążenia.
  Przekaźniki instalacyjne wykorzystywane w układach sterujących budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej oraz w przemyśle. Duże możliwości przekaźnika instalacyjnego stawiają go w gronie często stosownych przekaźników. Instalacyjne przekaźniki elektromagnetyczne z naszej oferty przeznaczone są do bezpośredniego montażu na szynie 35 mm. Przekaźnik instalacyjny MT-PI  został wyposażony w zieloną diodę LED, służącą jako wskaźnik zasilania.  Przy pomocy przekaźników instalacyjnych można sterować zarówno obwody główne jak i sterownicze. Przekaźniki modułowe cechują się niewielkim zużyciem energii.
  W ofercie:
  Przekaźnik MT-PI-...
  ...
  Karta produktu »
  RELPOL S.A. ul.11 Listopada 37 , 68-200 woj. lubuskie

  Przekaźniki instalacyjne

  Przekaźniki instalacyjne, to przekaźniki elektromagnetyczne w obudowach modułu instalacyjnego, przeznaczone do bezpośredniego montażu na szynie 35 mm. Przekaźniki instalacyjne posiadają cewki AC, DC oraz AC/DC. Przekaźniki instalacyjne posiadają obc...
  Przekaźniki subminiaturowe
  Przekaźniki elektromagnetyczne subminiaturowe:
  Relpol to lider wśród europejskich producentów przekaźników. Jedną z flagowych grup produktów firmy Relpol są przekaźniki subminiaturowe. Są one szeroko stosowane w urządzeniach biurowych, AV, pomiarowych, czujnikach sterowania czy monitoringu, etc. Przekaźniki subminiaturowe to specjalistyczne urządzenia przeznaczone do łączenia niskich napięć, niskich prądów.
  Przekaźniki subminiaturowe w zależności od typu produkowane są dla szeregu napięć:
  12 V DC,
  24 V DC,
  9 V DC,
  6 V DC,
  5 V DC,
  3 V DC.
  Przekaźnik subminiaturowy Relpol posiada szerokie możliwości zastosowania.
  W ofercie Relpol znajdziesz przekaźniki subminiaturowe do m.in.: obwodów drukowanych RSM850, RSM822, RSM954, RSM957 jak i do obwodów SMT RSM850, oraz przekaźnik bistabilny RSM850.
  Najlepszy przekaźnik subminiaturowy – tylko od Relpol
  Głównymi zaletami przekaźników subminiaturowych są bardzo małe wymiary, przy jednoczesnych stosunkowo dużych możliwości łączeniowych oraz wysoka odporność obudowy na trudne warunki pracy. Nasz przekaźniki sygnałowe mają niewielkie rozmiary pozwalające na oszczędność miejsca na płytce elektronicznej. Dla niektórych typów przekaźników są produkowane wersje czułe cewki o niskim poborze mocy. Spełniają wymogi dyrektywy RECH i RoHS.
  W ofercie: 
  Przekaźnik RSM850
  Przekaźnik RSM850B
  Przekaźnik RSM822
  Przekaźnik RSM822N
  Przekaźnik RSM954
  Przekaźnik RSM954N
  Przekaźnik RSM957
  Przekaźnik RSM957N
  ...
  Karta produktu »
  RELPOL S.A. ul.11 Listopada 37 , 68-200 woj. lubuskie

  Przekaźniki subminiaturowe

  Przekaźniki elektromagnetyczne subminiaturowe: Relpol to lider wśród europejskich producentów przekaźników. Jedną z flagowych grup produktów firmy Relpol są przekaźniki subminiaturowe. Są one szeroko stosowane w urządzeniach biurowych, AV, pomia...
  Przekaźniki półprzewodnikowe
  Przekaźniki półprzewodnikowe:

  • Miniaturowe przekaźniki półprzewodnikowe
  • Przemysłowe przekaźniki półprzewodnikowe
  • Interfejsowe przekaźniki półprzewodnikowe
  Przekaźniki półprzewodnikowe /SSR/ obok przekaźników elektromagnetycznych stały się standardem w wielu urządzeniach oraz maszynach, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Aplikacje wymagające dużej szybkości, dokładności procesu technologicznego oraz minimalnego czasu przestoju narzucają konieczność ich stosowania. Przekaźniki półprzewodnikowe do: urządzeń grzejnych, lamp jarzeniowych i żarowych oraz urządzeń sterujących pracą silników. Główne obszary, gdzie możemy zastosować przekaźnik półprzewodnikowy to: regulacja temperatury, sterowanie przemysłowym i publicznym oświetleniem, sterowanie napędami elektrycznymi. Przekaźniki półprzewodnikowe /SSR/ oferują możliwości, które w wielu przypadkach przewyższają ich mechaniczne lub magnetyczne odpowiedniki.
  Zaletami przekaźnika półprzewodnikowego są: szybkie i pewne przeznaczanie powodujące bardzo długi czas bezawaryjnej pracy, brak elementów ruchomych, zwiększona niezawodność, ochrona przed zakłóceniami elektromagnetycznymi i radiowymi. Technologia bezpośredniego napylania struktury przekaźnik półprzewodnikowy na podłoże ceramiczne zwiększa żywotność urządzenia. Czołowi producenci stawiający na przekaźniki półprzewodnikowe, którzy jeszcze nie tak dawno stosowali elementy dyskretne w standardowych obudowach, przechodzą na nową technologię, polegającą na bezpośrednim napylaniu, implementowaniu struktury przekaźnika półprzewodnikowego na ceramiczną płytkę domieszkowaną opiłkami miedzi, poprawiającymi jej właściwości termiczne.
  ...
  Karta produktu »
  RELPOL S.A. ul.11 Listopada 37 , 68-200 woj. lubuskie

  Przekaźniki półprzewodnikowe

  Przekaźniki półprzewodnikowe: • Miniaturowe przekaźniki półprzewodnikowe • Przemysłowe przekaźniki półprzewodnikowe • Interfejsowe przekaźniki półprzewodnikowe Przekaźniki półprzewodnikowe /SSR/ obok przekaźników elektromagnetycznych st...
  Przekaźniki programowalne NEED
  Przekaźniki programowalne NEED oferowane są w wersjach: 8 wejść / 4  wyjścia przekaźnikowe lub tranzystorowe, 16 wejść / 8 wyjść przekaźnikowych lub tranzystorowych. Przekaźnik interfejsowy dostępny jest zarówno z wyświetlaczem LCD oraz bez wyświetlacza. Napięcia zasilające przekaźniki programowalne NEED: 12 V DC, 24 V DC, 220 V DC, 230 V AC. Przekaźniki programowalne programowane są w językach programowani: LAD, STL. Sterownik programowalny NEED wyposażony jest we wskaźniki LED stanu przekaźnika oraz wejść / wyjść; przeznaczone do bezpośredniego montażu na szynie lub na płycie montażowej. Przekaźnik programowalny NEED posiada moduł komunikacji NEED-MODBUS: NEED Master / ModBus RTU Slave; przeznaczone do współpracy z przekaźnikami NEED. Sterowniki programowalne NEED przeznaczone są do bezpośredniego montażu na szynie 35 mm. Przekaźniki programowalne NEED popularnie zwane są także sterowniki PLC, sterowniki PLC, sterownik programowlany. Przekaźnik programowalny NEED realizuje m.in. funkcje remanencji, monitorowania napięcia trójfazowego.
  Pragniemy Państwu zaoferować przekaźniki programowalne – funkcjonalne urządzenia, dzięki którym będą Państwo mogli zaprojektować i zmieniać programy w obrębie stworzonych układów sterowania. Proponowany przez nas przekaźnik programowalny NEED sprawdzi się doskonale zarówno w aplikacjach przemysłowych, jak i tych, które przydatne będą na co dzień – w Państwa gospodarstwie domowym. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by przekaźnik programowalny wykorzystać jako urządzenie sterujące systemów czasowego włączania światła czy też sterowania wentylacją w pomieszczeniach produkcyjnych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo przekaźniki bez wyświetlacza oraz z wyświetlaczem, wyposażone w różną liczbę wejść i wyjść, dzięki czemu mają Państwo możliwość wyboru przekaźnika – w zależności od potrzeb i przyszłego przeznaczenia.
  ...
  Karta produktu »
  RELPOL S.A. ul.11 Listopada 37 , 68-200 woj. lubuskie

  Przekaźniki programowalne NEED

  Przekaźniki programowalne NEED oferowane są w wersjach: 8 wejść / 4  wyjścia przekaźnikowe lub tranzystorowe, 16 wejść / 8 wyjść przekaźnikowych lub tranzystorowych. Przekaźnik interfejsowy dostępny jest zarówno z wyświetlaczem LCD oraz bez wyświetl...
  Przekaźniki nadzorcze
  Wysoka dyspozycyjność instalacji
  Przekaźniki kontrolne EMD umożliwiają szybkie wykrywanie nieprawidłowości ważnych parametrów instalacji, ich sygnalizację lub wyłączenie odpowiedniej części instalacji.
  Za pomocą elektronicznych przekaźników EMD można rozpoznać błąd już w momencie jego powstawania. W ten sposób zwiększa się dyspozycyjność instalacji oraz unika kosztownych czasów przestoju i napraw. Można wyłączyć odpowiednią część instalacji albo zgłosić do sterowania, jak tylko nastąpi przekroczenie albo zejście poniżej ustalonej wartości granicznej.
  Zalety
  Efektywna ochrona instalacji dzięki niedrogim rozwiązaniom monitorującym z licznymi funkcjami
  Zwiększenie dyspozycyjności instalacji dzięki stałemu monitorowaniu
  Szybkie wykrywanie błędów już w momencie ich powstania dzięki precyzyjnemu ustawieniu wartości granicznych i krótkim czasom odpowiedzi
  Szybka sygnalizacja błędów i wyłączenie określonych części instalacji dzięki wyjściom przekaźnikowym
  Szybkie okablowanie zajmujące niewiele miejsca — kompaktowe przekaźniki kontrolne
  Niezwykle wszechstronne — wielofunkcyjne przekaźniki kontrolne
  Efektywna ochrona instalacji
  Jako odpowiednie rozwiązanie do monitorowania Phoenix Contact oferuje dwie rodziny urządzeń:
  Oszczędność miejsca i szybkie okablowanie: kompaktowe przekaźniki kontrolne
  Kompaktowe przekaźniki kontrolne serii EMD-BL nadają się optymalnie do prostych zadań monitorowania. Urządzenia te są przeznaczone w szczególności do instalacji budynków oraz produkcji seryjnej w budowie maszyn i instalacji.
  Niezwykle wszechstronne: wielofunkcyjne przekaźniki kontrolne
  Wielofunkcyjne przekaźniki kontrolne EMD monitorują elektryczne i fizyczne parametry instalacji. Skorzystaj z szerokiego wyboru funkcji, rozszerzonych możliwości ustawień i różnych zakresów napięcia zasilania.
  ...
  Karta produktu »
  Phoenix Contact Sp. z o.o. ul. Bierutowska 57-59, Budynek nr 3/A, 51-317 woj. dolnośląskie

  Przekaźniki nadzorcze

  Wysoka dyspozycyjność instalacji Przekaźniki kontrolne EMD umożliwiają szybkie wykrywanie nieprawidłowości ważnych parametrów instalacji, ich sygnalizację lub wyłączenie odpowiedniej części instalacji. Za pomocą elektronicznych przekaźników ...
  Przekaźniki czasowe
  Idealnie na czas
  Przekaźniki czasowe ETD zapewniają precyzyjne przebiegi czasowe.
  Przekaźniki czasowe ETD firmy Phoenix Contact są ekonomiczną alternatywą dla sterowników PLC: są łatwe w konfiguracji i szybkie w oprzewodowaniu. Oferujemy trzy rodziny produktów do sterowania czasowego.
  Korzyści
  Dokładne przebiegi czasowe z precyzyjnym ustawieniem od milisekund do wielu dni
  Prosta obsługa dzięki wygodnemu ustawianiu parametrów czasowych z przodu obudowy
  Możliwość stosowania wielofunkcyjnego przekaźnika czasowego z zasilaczem szerokozakresowym
  Sygnalizacja błędów i wyłączanie przez bezpotencjałowe wyjścia przekaźnikowe z zestykiem przełącznym
  Oszczędność miejsca i czasu dzięki przekaźnikom czasowym o szerokości 6 mm przy zastosowaniu mostków
  Elastyczne zastosowanie kompaktowych przekaźników czasowych o konstrukcji instalacyjnej również w małych rozdzielaczach
  Przekaźniki czasowe są częścią systemu COMPLETE line
  Idealne do produkcji seryjnej i instalacji budowlanych – kompaktowe przekaźniki czasowe
  Przekaźniki czasowe ETD-BL nadają się szczególnie do instalacji budowlanych oraz produkcji seryjnej maszyn i urządzeń.
  Oszczędność miejsca, również w mobilnych i rozproszonych miejscach instalacji, dzięki kompaktowej konstrukcji instalacyjnej
  Szybkie oprzewodowanie bez użycia narzędzi dzięki Push-in Technology
  Przejrzysta diagnostyka dzięki dobrze widocznym diodom sygnalizacji stanu
  ...
  Karta produktu »
  Phoenix Contact Sp. z o.o. ul. Bierutowska 57-59, Budynek nr 3/A, 51-317 woj. dolnośląskie

  Przekaźniki czasowe

  Idealnie na czas Przekaźniki czasowe ETD zapewniają precyzyjne przebiegi czasowe. Przekaźniki czasowe ETD firmy Phoenix Contact są ekonomiczną alternatywą dla sterowników PLC: są łatwe w konfiguracji i szybkie w oprzewodowaniu. Oferujemy trz...
  Przekaźniki miniaturowe
  Przekaźniki miniaturowe
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą szeroki zakres najwyższej jakości przekaźników miniaturowych. Specjalizujemy się w produkcji przekaźników miniaturowych stosowanych w układach pośredniczących, w systemach automatyki przemysłowej, a także w urządzeniach elektronicznych. Przekaźnik miniaturowy z powodzeniem może być zastosowany w układach sterujących: oświetleniem, wyłącznikach zmierzchowych, w AGD oraz wielu innych układach automatyki. Przekaźnik miniaturowy, dzięki swej konstrukcji, to element pozwalający wzmocnić sygnał lub przekazać większe obciążenie (do 20A w zależności od typu przekaźnika). Szerokie możliwości zastosowania przekaźników miniaturowych wynikają bezpośrednio z dużego zróżnicowania ich właściwości technicznych.
  W ofercie Relpol znajdziesz przekaźniki o szerokim zakresie napięć cewek np.:
  przekaźnik o napięciu 6V,
  przekaźnik 12V ,
  przekaźnik 24V .
  W ofercie:
  Przekaźnik RMP84
  Przekaźnik RMP85
  Przekaźnik RM12
  Przekaźnik RM12N
  Przekaźnik RM32N
  Przekaźnik RM45N
  Przekaźnik RM40
  Przekaźnik RM50
  Przekaźnik RM50N
  Przekaźnik RM51
  Przekaźnik RM84
  Przekaźnik RM85
  Przekaźnik RM85 inrush
  Przekaźnik RM85 faston
  Przekaźnik RM85 do łączenia podwyższonych napięć
  Przekaźnik RM85 105 °C
  Przekaźnik RM87, RM87 sensitive
  Przekaźnik RM96
  Przekaźnik RA2
  Przekaźnik RM699B
  Przekaźnik RM83
  ...
  Karta produktu »
  RELPOL S.A. ul.11 Listopada 37 , 68-200 woj. lubuskie

  Przekaźniki miniaturowe

  Przekaźniki miniaturowe Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą szeroki zakres najwyższej jakości przekaźników miniaturowych. Specjalizujemy się w produkcji przekaźników miniaturowych stosowanych w układach pośredniczących, w syst...
  Przekaźniki programowalne easy i MFD
  Przekaźniki programowalne easy i MFD
  Szukając urządzeń realizujących więcej funkcji niż tradycyjne elementy sterujące wykorzystuje się najczęściej sterowniki programowalne.
  Chcąc nowocześnie i tanio zrealizować sterowanie urządzeniem można skorzystać również z przekaźników easy. Łączą on prostotę schematów połączeń tradycyjnych układów sterowania z efektywnością sterowników programowalnych.
  Easy uzupełnia lukę pomiędzy prostymi układami sterowania, w których stosowane są tradycyjne aparaty (takie jak styczniki pomocnicze, przekaźniki czasowe, liczniki, czy zegary sterujące), a sterownikami swobodnie programowalnymi.
  Seria easy składa się z następujących rodzin produktów:
  Przekaźniki programowalne easy500 - sterowanie do 8we/4wy
  Przekaźniki programowalne easy700 - sterowanie do 24we/16wy
  Przekaźniki programowalne easy800 - sterowanie do 96we/64wy
  Wyświetlacze wielofunkcyjne MFD-Titan - sterowanie i wizualizacja
  ...
  Karta produktu »
  Kajot Automatik. Dystrybutor Eaton, Balluff, Leuze, Jumo. al. Powstańców Wlkp. 10, 85-090 woj. kujawsko-pomorskie

  Przekaźniki programowalne easy i MFD

  Przekaźniki programowalne easy i MFD Szukając urządzeń realizujących więcej funkcji niż tradycyjne elementy sterujące wykorzystuje się najczęściej sterowniki programowalne. Chcąc nowocześnie i tanio zrealizować sterowanie urządzeniem można sko...
  Przekaźniki półprzewodnikowe miniaturowe RP1A
  Przekaźniki półprzewodnikowe miniaturowe RP1A
  1-fazowe, załączające w zerze, do montażu na płytke drukowaną, typu RP 1A..D3, RP1A..D5, RP1A..D6
  Są to przekaźniki półprzewodnikowe z nowymi rozwiązaniami o dużej niezawodności, łączące w sobie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii optycznej separacji galwanicznej oraz wysokiej jakości półprzewodników mocy. 3, 5, 6-cio amperowe przekaźniki są dostępne dla napięć przemiennych do 480 VACrms.
  Wersje przekaźnika załączającego w zerze bądą pracować zarówno z obciążeniami indukcyjnymi jak i rezystancyjnymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, stała czasowa dV/dt może być dużo krótsza, gdyż nie ma tu potrzeby stosowania układów gasikowych RC, które w klasycznych rozwiązaniach przekaźników konieczne były w celu ograniczenia przepięć występujących podczas łączeń (wyłaczeń) obciążeń.
  przekaźnik półprzewodnikowy AC do płytek drukowanych
  załączanie w zerze
  prąd znamionowy 3, 5, 6 AACrms
  niepowtarzalne szczytowe napięcie blokowania: do 1000 Vp
  zakres znamionowego napiecia obciążenia: 240V ÷ 480 VACrms
  napięcie sterujące: 4...32 VDC
  separacja galwaniczna wejście - wyjście: 4 kVACrms
  ...
  Karta produktu »
  RELPOL S.A. ul.11 Listopada 37 , 68-200 woj. lubuskie

  Przekaźniki półprzewodnikowe miniaturowe RP1A

  Przekaźniki półprzewodnikowe miniaturowe RP1A 1-fazowe, załączające w zerze, do montażu na płytke drukowaną, typu RP 1A..D3, RP1A..D5, RP1A..D6 Są to przekaźniki półprzewodnikowe z nowymi rozwiązaniami o dużej niezawodności, łączące w sobie ...
  Przekaźniki czasowe
  Przekaźniki czasowe
  Używane w sterowaniu wentylacji, ogrzewania, oświetlenia itp. Mogą też służyć jako proste sterowniki w przypadku zastosowania przekaźników programowalnych.
  wiele wykonań przekaźników jedno i wielofunkcyjnych
  przekaźniki programowalne z intuicyjnym oprogramowaniem
  przekaźniki gwiazda-trójkąt
  uniwersalne napięcie zasilające 12…240V AC/DC
  styki przełączne 2x8A
  wysoka jakość wykonania dla zastosowań przemysłowych
  ...
  Karta produktu »
  ANIRO Sp. z o.o. ul. Chrobrego 64 , 87-100 woj. kujawsko-pomorskie

  Przekaźniki czasowe

  Przekaźniki czasowe Używane w sterowaniu wentylacji, ogrzewania, oświetlenia itp. Mogą też służyć jako proste sterowniki w przypadku zastosowania przekaźników programowalnych. wiele wykonań przekaźników jedno i wielofunkcyjnych prz...
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.