google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 15.01.2018
  1 USD
  3.4010
  -0.0356
  1 EUR
  4.1696
  0.0027
  1 CHF
  3.5334
  -0.0031
  1 GBP
  4.6902
  0.0125
  1 RUB
  0.0603
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Organizacje

  • Liczba znalezionych: 5
   Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-lighting - logo

   Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-lighting


   Związek „Pol-lighting" został powołany przez 14-tu producentów, specjalizujących się w szerokim asortymencie źródeł światła zarówno konsumenckich jak i profesjonalnych oraz w oprawach oświetleniowych, głównie do zastosowań profesjonalnych.
   Stowarzyszenie Elektryków Polskich - logo

   Stowarzyszenie Elektryków Polskich


   kontynuuje rozpoczętą pod koniec dziewiętnastego wieku działalność społeczną elektryków polskich, stymulującą rozwój elektryki na ziemiach polskich i sprzyjającą wykorzystaniu osiągnięć elektryki dla dobra Polski.Powstałe w 1919 roku Stowarzyszenie Elektrotechników Polskich, które w 1928 roku zmieniło nazwę na Stowarzyszenie Elektryków Polskich, stało się ośrodkiem jednoczącym elektryków. W 1929 roku doszło do połączenia ze Stowarzyszeniem Radiotechników Polskich, a w 1939 roku – ze Związkiem Polskich Inżynierów Elektryków oraz Stowarzyszeniem Teletechników Polskich. Nastąpiło scalenie działalności społecznej elektryków wszystkich specjalności
   Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej - logo

   Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej


   wspomaga reformę sektora elektroenergetycznego. Jej celem jest zapewnienie w każdym punkcie sieci i u każdego odbiorcy stabilnego napięcia znamionowego, skracanie sumarycznych i średnich czasów przerw w zasilaniu, zapewnienie łatwiejszego i szybszego dostępu do informacji. Spodziewamy się, że wprowadzanie konkurencji w handlu energią elektryczną przyczyni się do obniżenia kosztów, a to pozwoli redukować poziom płatności odbiorców.
   Business Centre Club - logo

   Business Centre Club


   Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Powstał, by jako instytucja wielopłaszczyznowa, wspierać przedsiębiorczych Polaków. Jest elitarnym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Zrzesza ponad 1200, głównie prywatnych firm reprezentowanych przez blisko 2000 przedsiębiorców, obracających kapitałem 120 mld zł (30 mld USD) i zatrudniających 600 tysięcy pracowników.
   Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych - logo

   Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych


   jest największym związkiem pracodawców zrzeszający przedsiębiorców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Powstał 30 listopada 1995 roku i liczy obecnie ponad 600 członków, którzy zatrudniają łącznie około 65 000 pracowników (w tym ponad 35 000 osób niepełnosprawnych). Ma osiem oddziałów terenowych, którym zawdzięcza ogólnopolski zasięg.
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.