google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 23.05.2019
  1 USD
  3.8696
  0.0076
  1 EUR
  4.3107
  0.0009
  1 CHF
  3.8343
  0.0134
  1 GBP
  4.8852
  -0.0054
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Organizacja

  • Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-lighting

  Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-lighting - logo

  Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting" jest ogólnopolską organizacją branżową działającą w oparciu o ustawę o organizacjach pracodawców z dnia 23 maja 1991r.

  Związek „Pol-lighting" został powołany przez 14-tu producentów, specjalizujących się w szerokim asortymencie źródeł światła zarówno konsumenckich jak i profesjonalnych oraz w oprawach oświetleniowych, głównie do zastosowań profesjonalnych.

  Założycielami Związku „Pol-lighting" są firmy: AGA Light Centrum Sp.z o.o; ES System S.A; ES System Wilkasy Sp. z o.o; Golland Sp.z o.o; PUH „Imperial"ZPChr Sp.J. Donat Król, Dariusz Król; Lena Lighting S.A; LUG Sp.z o.o; Narva Polska Sp z o.o; Osram Sp.z o.o; Philips Lighting Poland S.A; Philips Lighting Poland S.A. Oddział w Kętrzynie; Plexiform Światło System; Schreder Polska Sp z o.o; Thorn Lighting Polska Sp.z o.o.

  Związek „Pol-lighting" jest reprezentatywny dla środowiska przemysłu oświetleniowego ze względu na łączny potencjał zrzeszonych firm ,przy jednoczesnej różnorodności reprezentowanych form prawnych, struktury kapitałowej, poziomu zatrudnienia i osiąganych obrotów.

  Zakres i obszar działania producentów zrzeszonych w Związku „Pol-lighting" pozwala na wszechstronną i specjalistyczną ocenę rynku oświetleniowego.

  Związek „Pol-lighting" został utworzony w celu integracji środowiska na rzecz rozwoju rynku oświetleniowego oraz reprezentowania interesów członków w realiach dynamicznie rozwijającej się gospodarki w strukturach Unii Europejskiej.

  Związek „Pol-lighting" realizuje zadania poprzez współpracę z organami administracji rządowej , samorządem terytorialnym, związkami zawodowymi, organizacjami branżowymi, organizacjami branżowymi w krajach UE.

  Związek „Pol-lighting" jest otwarty na nowych członków, którzy są zainteresowani integracją środowiska wokół wspólnych celów, a także promowaniem etyki biznesu reprezentowanej przez członków Związku.

  Powrót do listy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.