google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowości Beghelli na targach Enegetab 2019

  Od 17 do 19 września w Bielsku-Białej odbędą się największe w Polsce targi energetyczne Energetab. Zwiedzający będą mieli okazję poznać najnowszą technologię, aparaturę oraz urządzenia dla przemysłu energetycznego.

  Nowości Beghelli na targach Enegetab 2019

  Beghelli-Polska podczas targów przedstawi nowość w ofercie – H400 LED TOP 3 ze zwiększonym strumieniem (do 33 tys. lumenów) oraz biodynamiczne oświetlenie, technologię HCL podążającą za rytmem dobowym człowieka. Nie zabraknie także upominków oraz gadżetów związanych z Włochami, krajem z którego wywodzi się marka. Ponadto Beghelli zaprezentuje swoją nową odsłonę. Opracowany Key Visual, który do tej pory wykorzystywany był głównie w komunikacji online, będzie miał swoją premierę podczas prezentacji stoiska.

  Na targach Energetab pojawi się ponad 700 wystawców z Polski oraz całej Europy, Azji i USA. Teren wystawowy obejmie łącznie ponad 35 tys. m² powierzchni hali wielofunkcyjnej, a także pawilonów namiotowych oraz terenów otwartych, na których wystawcy będą mogli prezentować ciężkie, wielkogabarytowe eksponaty. Bielskie targi Energetab to miejsce spotkań wielu czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce i na świecie oraz okazja do nawiązania nowych, kluczowych relacji biznesowych. 

  Beghelli na targach Energetab będzie można znaleźć na stoisku numer 8 w hali R.

  Źródło:
  Beghelli - Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Beghelli - Polska Sp. z o.o.

  Firma jest europejskim leaderem w produkcji oświetlenia LED. W fabrykach należących do Grupy Beghelli produkowane jest oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, systemy bezpieczeństwa oraz urządzenia elektroniczne użytku domowego.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.