google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 16.08.2019
  1 USD
  3.9281
  0.0391
  1 EUR
  4.3543
  0.008
  1 CHF
  4.0093
  0.0169
  1 GBP
  4.7713
  0.0787
  1 RUB
  0.0596
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowy małogabarytowy elektroniczny zatrzask zamkowy firmy Southco z możliwością monitorowania stanu drzwi i zatrzasku

  Firma Southco rozszerzyła swoją rodzinę elektronicznych systemów kontroli dostępu o małogabarytowy, elektroniczny zatrzask zamkowy EM-05 4 ułatwiający przejście z systemów ryglowania mechanicznego do elektronicznego. Zawiera on czujnik położenia rygla zatrzaskowego i czujnik drzwi, co pozwala na proste monitorowanie stanu drzwi i zatrzasku.

  Nowy małogabarytowy elektroniczny zatrzask zamkowy firmy Southco z możliwością monitorowania stanu drzwi i zatrzasku

  Elektroniczny zatrzask zamkowy Southco EM-05 4 charakteryzuje się dużą sprawnością energetyczną, gdyż nie pobiera mocy w celu zachowania ustalonego położenia rygla. Dzięki małym gabarytom może być łatwo instalowany w ciasnych przestrzeniach i można go dostosować do różnych wymagań montażowych. Proste w instalacji i obsłudze, ekonomiczne zatrzaski serii 4 wykorzystują sprężynowy mechanizm napędzany silniczkiem przekładniowym, stanowiący bezpieczną i niezawodną alternatywę dla elektromagnesów w systemach przechowywania, produkowanych w dużych seriach.

  Dyrektor generalny Steve Spatig powiedział, “Nowy zatrzask elektroniczny EM-05 4 umożliwia szybką i tanią modernizację elektromechanicznych systemów dostępu, zapewniającą większą sprawność energetyczną i niezawodność od tradycyjnych elektromagnesów. Wbudowany w zatrzaski serii 4 mechanizm monitorowania stanu drzwi i zatrzasku stanowi prostą metodę zwiększenia poziomu bezpieczeństwa.”

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.