google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Aperitivo! Otwarcie siedziby CCIIP w Sosnowcu

  18 czerwca odbyła się inauguracja nowego lokalu Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Sosnowcu. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć jednego z czołowych przedstawicieli Italii w Polsce – marki Beghelli.

  Otwarcie nowej siedziby CCIIP w Sosnowcu

  Otwarcie nowej siedziby CCIIP w Sosnowcu

  CCIIP, czyli La Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia to cenione i wpływowe środowisko biznesowe, które od 20 lat zrzesza ponad 120 członków zarówno włoskich, jak i polskich, reprezentując ich interesy na arenie międzynarodowej. Będąc jedną z największych, wiodących marek w Polsce o włoskich korzeniach, producent oświetlenia awaryjnego i podstawowego stał się uczestnikiem ważnego wydarzenia, jakim była wspólna celebracja otwarcia nowej siedziby CCIIP, mieszczącej się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Sosnowcu. Wśród znamienitych gości znaleźli się Ambasador Włoch w Polsce J.E. Aldo Amati, Piero Cannas prezes Włoskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, a także przedstawiciele KSSE oraz miast Dąbrowy Górniczej i  Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

  Przedstawiciele Beghelli wraz z Ambasadorem Włoch

  Przedstawiciele Beghelli wraz z Ambasadorem Włoch

  Polskie przedstawicielstwo marki Beghelli istnieje od 2006 roku. Od początku naszej działalności staramy się jak najlepiej pielęgnować tradycje i idee, które zostały ukształtowane we Włoszech. Beghelli w swoim rodzimym kraju jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży oświetlenia podstawowego oraz awaryjnego. Podobną atmosferę staramy się wprowadzić także w Polsce. Kontynuujemy cykl szkoleń w ramach Beghelli Accademia, podczas których szkolimy architektów, projektantów i inwestorów w zakresie nowoczesnej technologii LED oraz bierzemy udział w kluczowych, branżowych wydarzeniach, starając się być jak najbliżej interesów naszych klientów – podkreśla Michał Jastrzębski, dyrektor techniczny marki Beghelli-Polska.

  Beghelli to jeden z czołowych producentów zaawansowanych systemów oświetlenia LED. Jedną z nowości w ofercie marki jest opracowanie autorskiego systemu w ramach konceptu HCL, czyli światła podążającego za rytmem człowieka.

  Źródło:
  Beghelli - Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Beghelli - Polska Sp. z o.o.

  Firma jest europejskim leaderem w produkcji oświetlenia LED. W fabrykach należących do Grupy Beghelli produkowane jest oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, systemy bezpieczeństwa oraz urządzenia elektroniczne użytku domowego.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.