google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Akademia Jakości Energii Elektrycznej

  ANIRO logo

  Akademia Jakości Energii Elektrycznej to cykliczne szkolenia, które pogłębiają wiedzę na temat problemów związanych z odkształceniami prądu i napięcia oraz ich wpływu na pracę urządzeń elektrycznych.

  Czwarta edycja Akademii, która odbyła się pod koniec czerwca zgromadziła inżynierów utrzymania ruchu, automatyków oraz elektryków, a prelegenci z ANIRO omówili m.in. parametry jakości energii elektrycznej ważne z punktu dostawcy energii elektrycznej oraz odbiorcy, źródła odkształceń oraz kierunek ich przepływu, omówili dostępne metody poprawy parametrów zasilania oraz zabezpieczania urządzeń oraz zaprezentowali rozwiązania majce na celu filtrację harmonicznych, poprawę współczynnika mocy, zabezpieczenie układów kompensacji mocy biernej przed wpływem odkształceń i urządzenia ograniczające emisję odkształceń od odbiorników nieliniowych.

  Partnerami czerwcowego szkolenia byli: Lumel, Artech i Inducto. Kolejne szkolenie w ramach Akademii Jakości Energii Elektrycznej jeszcze w tym roku na jesieni.

  Więcej o filtrach aktywnych i jakości energii na stronie: http://aniro.pl/akademia/

  Źródło:
  ANIRO Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  ANIRO Sp. z o.o.

  Oferujemy całą gamę wektorowych przemienników częstotliwości o mocy od 0,4kW do 450kW. Urządzenia te zapewniają optymalne sterowanie silnika, zapewniające duży moment obrotowy i szeroki zakres regulacji jego prędkości.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.