google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 16.09.2019
  1 USD
  3.9116
  -0.0004
  1 EUR
  4.3262
  -0.0134
  1 CHF
  3.9500
  -0.0108
  1 GBP
  4.8609
  -0.0096
  1 RUB
  0.0610
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowy Dyrektor Oddziału Mitsubishi Electric w Europie Środkowo-Wschodniej

  Z dniem 1. kwietnia 2019 roku, Wojciech Wąsik objął stanowisko Dyrektora Oddziału w firmie Mitsubishi Electric Europe B.V. (Sp. z o.o.) - Polish Branch

  Firma Mitsubishi Electric, globalny producent urządzeń elektrycznych i elektronicznych, nominowała Wojciecha Wąsika do objęcia stanowiska Dyrektora Oddziału Mitsubishi Electric w Europie Środkowo-Wschodniej.

  Poprzedni Dyrektor Oddziału Yutaka Oyaizu, po 3 latach dynamicznego rozwoju firmy, kontynuuje swoją karierę w strukturach firmy Mitsubishi Electric w Japonii, przewodząc jednostce odpowiedzialnej za rozwój globalnych klientów.

  Wojciech Wąsik jest związany z firmą Mitsubishi Electric od 20 lat, awansując kolejno w strukturach dywizji automatyki przemysłowej (Factory Automation). W ostatnich latach pełnił funkcję Managera Dywizji Factory Automation w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1. kwietnia Wojciech Wąsik obejmuje dwa stanowiska – Managera Dywizji Factory Automation oraz Dyrektora Oddziału. 

  Nowy Dyrektor Oddziału Mitsubishi Electric w Polsce Wojciech WąsikNowy Dyrektor Oddziału
  Mitsubishi Electric w Polsce Wojciech Wąsik
  W nowej roli odpowiedzialny będzie również za rozwój drugiego trzonu firmy – dywizji klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji (Living Environment Systems) w Polsce.

  Mitsubishi Electric pod kierownictwem nowego dyrektora oddziału będzie nadal koncentrować się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu automatyzacji, robotyzacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz systemów klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła w Polsce.

  Na zdjęciu od lewej: dotychczasowy Dyrektor Oddziału Mitsubishi Electric w Polsce Yutaka Oyaizu, Dyrektor i CEO Mitsubishi Electric Europe Yoji Saito i nowy Dyrektor Oddziału Mitsubishi Electric w Polsce Wojciech Wąsik podczas otwarcia nowego centrum automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric w Balicach – Showroom 4.0.

  Na zdjęciu od lewej: dotychczasowy Dyrektor Oddziału Mitsubishi Electric w Polsce Yutaka Oyaizu, Dyrektor i CEO Mitsubishi Electric Europe Yoji Saito i nowy Dyrektor Oddziału Mitsubishi Electric w Polsce Wojciech Wąsik podczas otwarcia nowego centrum automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric w Balicach  – Showroom 4.0. 

  Źródło:
  Mitsubishi Electric Europe B.V.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Mitsubishi Electric Europe B.V.

  Mitsubishi Electric należy do wiodących na świecie przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Koncern działa w ponad 120 krajach.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.