google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 16.09.2019
  1 USD
  3.9116
  -0.0004
  1 EUR
  4.3262
  -0.0134
  1 CHF
  3.9500
  -0.0108
  1 GBP
  4.8609
  -0.0096
  1 RUB
  0.0610
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Beghelli oświetla salon Mercedesa

  Beghelli - Polska Sp. z o.o. logo

  Nowa inwestycja Inter-Car Silesia, autoryzowanego dealera niemieckiej marki Mercedes-Benz, powstała przy rondzie w Chebizu, zaraz obok Drogowej Trasy Średnicowej w Rudzie Śląskiej. Doskonały dojazd oraz łączna powierzchnia użytkowa o 6,6 tys. m² będzie uwzględniała najwyższe standardy sieci MARC 2020. Nowoczesny obiekt składa się z dwupoziomowego salonu samochodów osobowych oraz dostawczych, kompleksowego serwisu, a także zaplecza biurowo-socjalnego, które znajdzie się w trzypiętrowym biurowcu połączonym z salonem. Budynek powstał w bliskiej odległości od poprzedniej siedziby Mercedesa.

  Iluminacja obiektu z zewnątrz fot. Inter-Car Silesia

  Iluminacja obiektu z zewnątrz
  fot. Inter-Car Silesia

  Do salonu Mercedesa Beghelli dostarczyło około 1 000 opraw oświetleniowych LED, których głównym zadaniem jest podkreślenie ekskluzywnego charakteru wnętrza, a także zadbanie o jak najlepszą prezencję znajdujących się tam samochodów. Duża przestrzeń użytkowa wymagała zastosowania wydajnych i energooszczędnych opraw, które odpowiedzą na potrzeby inwestora oraz przyszłych klientów i pracowników. Wykorzystane oprawy charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddawania barw (większym niż 80), dzięki temu będą jak najlepiej odzwierciedlać kolory, znajdujących się wewnątrz, samochodów.

  Oświetlenie pomieszczeń biurowych fot. Beghelli

  Oświetlenie pomieszczeń biurowych
  fot. Beghelli

  Salon Mercedes-Benz w Rudzie Śląskiej to już kolejna inwestycja Beghelli w przemyśle samochodowym. Duże doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających projektów oświetleniowych, umożliwiają marce dostosować rozwiązania do potrzeb klientów. Oprawy Beghelli dostarczają światło m.in. w salonie samochodowym Hyundai oraz Renault w Gliwicach.

  Źródło:
  Beghelli - Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Beghelli - Polska Sp. z o.o.

  Firma jest europejskim leaderem w produkcji oświetlenia LED. W fabrykach należących do Grupy Beghelli produkowane jest oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, systemy bezpieczeństwa oraz urządzenia elektroniczne użytku domowego.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.