google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 23.05.2019
  1 USD
  3.8696
  0.0076
  1 EUR
  4.3107
  0.0009
  1 CHF
  3.8343
  0.0134
  1 GBP
  4.8852
  -0.0054
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Oprawa, która działa, jak kamera i domofon

  Oprawa, która działa, jak kamera i domofon Lange Łukaszuk, LŁ

  Patrzy, świeci, alarmuje, pozwala zobaczyć i usłyszeć, co się dzieje przed domem - takie wsparcie warto mieć. Oprawa LED 14,3 W z kamerą Steinel CAM light to niezwykły strażnik: umożliwia kontrolowanie wszystkiego, co się dzieje przy drzwiach wejściowych. A na dodatek można wszystkim sterować za pomocą smartfonu.

  Kurier ma nam przywieźć paczkę – bardzo ważną. Czekamy, ale on się nie pojawia. Nie ma czasu – pora iść do pracy! Dostawca pojawia się, gdy jesteśmy 20 kilometrów od domu. Kiedy kurier staje przed drzwiami, możemy zdalnie się z nim umówić: czy ma zostawić paczkę u sąsiada czy na ganku. Sprawa załatwiona.

  Nowoczesność i bezpieczeństwo dla każdego

  Kogo na to stać? Każdego właściciela domu – nowoczesny, inteligentny kinkiet Steinel to urządzenie łączące w sobie skomplikowane funkcje, przystępną cenę i prostotę obsługi.

  – Całe urządzenie składa się z kilku elementów: to nowoczesna lampa LED ze zintegrowanym pasywnym czujnikiem podczerwieni, kamerą i interkomem – mówi Radosław Szczebak, menadżer produktu w Lange Łukaszuk. – Dzięki specjalnej, darmowej aplikacji umożliwia przekazywanie obrazu i dźwięku do smartfonu za pośrednictwem Internetu. Tą drogą można też sterować zarówno światłem, jak i kamerą – wyjaśnia.

  Jak to działa w praktyce?

  Kamerę integrujemy z domową siecią wifi, wskazując w aplikacji jej nazwę. Kiedy czujnik wykryje ruch w polu detekcji, włącza światło na 100% jasności, a także przesyła powiadomienie na smartfona. Użytkownik uruchamia aplikację Camlight i już widzi obraz sprzed domu.

  – Możemy więc, nie wychodząc za drzwi, zobaczyć kto się do nich zbliża. Obraz jest ostry i wyraźny. Dzięki wbudowanemu interkomowi używając smartfonu bez problemów porozmawiamy z osobami stojącymi na ganku. Wszystkie obrazy i dźwięki mogą też być zapisywane na wymiennej karcie pamięci SD – wyjaśnia Radosław Szczebak. 

  Oprawa, która działa, jak kamera i domofon Lange Łukaszuk, LŁ
  – Co ważne, ze wszystkich tych udogodnień można korzystać z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy mieć dostęp do Internetu w smartfonie – dodaje.

  Kąt detekcji czujnika to 180 stopni, a zasięg – do 10 metrów. W oprawie można ustawić też światło nocne. Kiedy natężenie światła spadnie poniżej ustalonego progu, oprawa będzie żarzyć się z ustawioną wcześniej mocą (od 0 do 40 procent). Kamera posiada rozdzielczość 1280x720 pikseli, co gwarantuje bardzo dobą jakość obrazu.

  Estetyka i trwałość

  Nowy kinkiet CAM light marki Steinel jest wyjątkowym urządzeniem. Jak podkreśla niemiecki producent – to wciąż przede wszystkim lampa z dobrym czujnikiem oraz kamerą. Nie dość, że inteligentna, to na dodatek ładna i funkcjonalna. Zastosowane w niej nowoczesne LED-y zapewniają ciepłe, białe światło o temperaturze 3000 K i strumień świetlny rzędu 781 lm przy wykorzystaniu zaledwie 14,3 W mocy.

  Również o trwałość tego małego-wielkiego „strażnika domu” nie trzeba się martwić – jego obudowa została wykonana z aluminium i wysokiej jakości szkła opalowego. Całość została zaprojektowana zgodnie z nowoczesnymi trendami designerskimi.

  – Co ważne, każdy może zaprogramować to urządzenie samodzielnie. Wystarczy instrukcja obsługi. Nie potrzeba do tego specjalistycznej wiedzy – podkreśla menadżer produktu z Lange Łukaszuk.

  Źródło:
  LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
  Artykuł został dodany przez firmę

  LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

  Reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Wprowadzamy produkty wysokiej klasy i innowacyjne.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.