google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 19.04.2019
  1 USD
  3.8051
  0.0049
  1 EUR
  4.2802
  0.0012
  1 CHF
  3.7557
  -0.0029
  1 GBP
  4.9479
  -0.0004
  1 RUB
  0.0595
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowości od igus na Warsaw Industry Week

  igus logo

  „Koszty w dół… żywotność w górę… plastics for longer life” – pod tym hasłem będzie prezentować się na tegorocznych targach Warsaw Industry Week firma igus® – światowy potentat w obszarze wyrobów z trybopolimerów.

  igus® zaprezentuje ponad 100 nowości, jakie w tym roku weszły do jej katalogu produktowego. Na stoisku podczas targów Warsaw Industry Week, będzie można zapoznać się praktycznie z całą gamą wyrobów firmy ze wszystkich grup produktowych, która liczy obecnie 170 000 pozycji.

  – Goście targów będą mogli obejrzeć m.in. inteligentne przewody chainflex®, dedykowane do pracy w prowadnikach - jedyne na świecie przewody posiadające gwarancję trwałości, które dzięki wyposażeniu ich w czujniki, po wykonaniu milionów cykli, same informują użytkownika o zbliżającej się potrzebie wymiany. Nowością będzie również prezentowany po raz pierwszy w Polsce robolink apiro-szybki i niskokosztowy robot, a także nowości z zakresu produktów z grupy e-chain oraz robot delta  – mówi Paulina Skowron, Marketing Manager igus Polska.

  Po raz kolejny igus® zaprosił też do prezentacji na swoim stoisku firmy partnerskie. Na warszawskich targach będzie można zobaczyć m.in. maszynę firmy KAMBION, która zaprezentuje uniwersalną linię dozująco- zamykającą UL-30 przeznaczoną do branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

  Dzięki tej linii klient ma możliwość dozowania zarówno płynów rzadkich, jak również kremów czy peelingów. Przy użyciu tej linii możemy stosować różne kształty butelek czy słoików oraz stosować różne zamknięcia typu pompka, nakrętka, flip-top itp.

  - W urządzeniach zastosowaliśmy prowadniki kablowe firmy igus, prowadnice liniowe jak również stoliki do regulacji czujników. Dzięki zastosowaniu elementów firmy igus czas przezbrojenia jest krótszy – mówi Hubert Grodowski, Prezes Zarządu.

  W tym roku targi Warsaw Industry Week, które są jedną z największych w Europie tego typu imprez biznesowych dedykowanych branży przemysłowej, odbywają się w dniach 6-8 listopada.

  Hala F, stoisko nr 502-zapraszamy!

  Źródło:
  igus Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  igus Sp. z o.o.

  Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.