google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 19.06.2019
  1 USD
  3.8104
  0.0007
  1 EUR
  4.2673
  0.0042
  1 CHF
  3.8157
  0.0058
  1 GBP
  4.7888
  0.0152
  1 RUB
  0.0596
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Czwarta Rewolucja Przemysłowa ze Schneider Electric

  Fabryka wdrożyła najnowsze narzędzia cyfrowe, takie jak EcoStruxureTM Augmented Operator Advisor, które umożliwiają operatorom korzystanie z rzeczywistości rozszerzonej w celu przyspieszenia pracy i konserwacji, zapewniając od 2% do 7% wzrost wydajności. Pierwsze wdrożenie programu EcoStruxureTM Resource Advisor zapewnia do 30% oszczędności energii.

  Schneider Electric i rozwiązania dla inteligentnych fabryk przyszłości

  Letnie Davos, czyli 12. doroczne spotkanie Nowych Mistrzów Światowego Forum Ekonomicznego, zebrało ponad 2000 liderów biznesu, decydentów politycznych i ekspertów z ponad 80 krajów. Podczas wydarzenia toczyła się dyskusja na najwyższym szczeblu na temat kształtowania innowacyjnych społeczeństw czwartej rewolucji przemysłowej. Szacuje się, że ta rewolucja przemysłowa – dzięki zwiększeniu wydajności - przyniesie gospodarce światowej 3,7 mld USD.

  Alain Dedieu, Senior Vice President, Strategy, Industry Business, reprezentujący Schneider Electric na sesji roboczej „Building Factories of the Future”, opowiadał o wdrażaniu innowacyjnych technologii we własnych zakładach. Zademonstrował w jaki sposób dzisiejszy skomunikowany i zdigitalizowany świat przyniósł doskonałość produktową i operacyjną. Podkreślił również, w jaki sposób praktyki Schneider Electric w zakresie globalnego łańcucha dostaw przyczyniają się do przyspieszenia rozwoju zrównoważonego i ekologicznego przemysłu.

  Sieć wyznaczających trendy

  Ponad 70% przedsiębiorstw inwestujących w technologie takie jak big data, sztuczna inteligencja czy druk 3D nie jest w stanie wyjść poza fazę pilotażową. Aby sprostać wyzwaniu, które stoi przed przemysłem zarówno zaawansowanych, jak i wschodzących gospodarek, Światowe Forum Ekonomiczne uruchomiło sieć „wyznaczających trendy”. W ten sposób chce utworzyć platformę edukacyjną, na której wyznaczający trendy czerpią korzyści nie tylko dla siebie, ale wspólnie właściwie dla całego ekosystemu produkcyjnego. W jego skład wchodzą duże organizacje wielonarodowe, małe i średnie przedsiębiorstwa, przedsiębiorstwa rozpoczynające działalność, rządy i środowiska akademickie.

  Schneider Electric jest obecnie częścią elitarnej społeczności liderów Czwartej Rewolucji Przemysłowej, którzy zgodzili się podzielić swoją wiedzą oraz najlepszymi praktykami z przedstawicielami innych branż, obejmujących przemysł spożywczy czy elektroniczny. Pragną również poszerzać ekosystem innowacji, który dynamicznie się rozwija i przyspiesza wdrażanie inteligentnych technologii produkcji – mówi Ireneusz Martyniuk, Vice President w Industry Business Schneider Electric.

  Fabryka Le Vaudreuil otrzymała już znak Vitrine Industrie du Futur („Future Industry Showcase") od Alliance Industrie du Futur we Francji. Ta cyfrowo przekształcona fabryka została otwarta 3 kwietnia 2018 roku w obecności Sébastiena Lecornu, francuskiego sekretarza stanu i Ministra ds. Transformacji Ekologicznej i integracyjnej oraz Jean-Pascala Tricoire, Chairman & CEO w Schneider Electric.

  Źródło:
  Schneider Electric Energy Sp. z o.o
  Artykuł został dodany przez firmę

  Schneider Electric Energy Sp. z o.o

  Zakład Automatyki i Systemów Elektroenergetycznych w Świebodzicach jako część biznesu Energia pozostaje odpowiedzialny za prowadzenie obsługi klientów i wsparcie techniczne w regionie Eurazji ze szczególnym uwzględnieniem Polski jako najważniejszego dla

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.