google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Jak zorganizować warsztat?

  Jak zorganizować warsztat?

  Wyłącznie porządek, ład i zasada trzymania wszystkiego na swoim miejscu może ułatwić Ci utrzymanie odpowiedniej organizacji w warsztacie.  Warsztaty to zazwyczaj pomieszczenia o sporej powierzchni. Jak nad tym zapanować? Co warto wybrać, aby pożegnać chaos i bałagan? Zobacz proste, a szalenie skuteczne triki!

  Postaw na pojemniki!

  Diabeł tkwi w szczegółach. Wiedzą o tym wszyscy, którzy nieustannie walczą o porządek w swoim warsztacie. Niezliczone ilości gwoździ, śrubek, akcesoriów czy drobnych narzędzi mogą być przyczyną ogromnego bałaganu. Jak temu zapobiec? Koniecznie uwierz w moc segregacji i trzymania drobnych rzeczy w pojemnikach. Specjalne, idealne do utrzymania porządku w warsztacie znajdziesz na http://www.fami.com.pl/. Większość z nich jest plastikowa i lekka co sprawia, że nie będzie problemu z ich przenoszeniem!

  Zadbaj o odpowiednie regały!

  Kolejnym elementem wyposażenia, które jest obowiązkowe w zadbanym i uporządkowanym warsztacie, są regały. To meble idealne do tego typu pomieszczeń. Dzięki temu, że są otwarte, ich zastosowanie w warsztacie jest bardzo praktyczne. Co więcej, w zależności od rozmiaru, pomieszczą więcej bądź mniej przedmiotów. Pamiętaj, aby do warsztatu wybrać regały metalowe. Są bardzo solidne i świetnie sprawdzą się w warsztatowych warunkach.

  Możesz wybrać, w zależności od potrzeb:

  • regały szufladkowe
  • regały otwarte
  • regały na formy

  Dostosuj je do indywidualnych preferencji i ciesz się wygodą we własnym warsztacie od zaraz!

  Oddziel strefę pracy od części księgowej

  Zasadą utrzymania porządku w warsztacie, o której mówi się w zasadzie rzadko, jest oddzielenie strefy pracy fizycznej i formalności. Klient przychodzący do Ciebie musi od razu widzieć gdzie i po co ma się udać. Takie rozdzielenie przyda się także Tobie, jako właścicielowi. Dzięki temu unikniesz nieporządku w papierach i uprościsz sobie codzienne formalności. Co więcej, takie rozdzielenie poszczególnych stref świetnie wpłynie także na wizytówkę Twojej marki. Do dzieła!

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.